folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Bankadaki Tüm Paranızı Çekin

Bankadaki Tüm Paranızı Çekin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Parasi olan dusunsun amk

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Guru_Meditation
    Guru_Meditation's avatar
    Erkek

Bankalar, fakirden alıp zengine vermek için vardır. Sistemin temeli de Faizcilik'tir. Zeitgeist: Addendum belgeselini izlemenizi tavsiye ederim: https://www.youtube.com/watch?v=ABiG6EqGd8o

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

dünya bankalarından çekin, türk bankalarına koyun.

Alamancıların hepsi çekip parasını türk bankalarına koysa euro tl karşısında değer kaybeder.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3SL4
    T3SL4's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Parasi olan dusunsun amk

Nobellik yorum

Stay hungary Stay foolish
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

Yunanistan'da yasiyorum. Ulke bilindigi uzere krizde. Ulke iflas edecek dediler herkes paralarini kaldirmaya basladi. Capital Control koyuverdiler simdi millet haftalik belirli bir miktar para cekebiliyor ATM den.

Benim sahsi gorusum Turkiye'ye zarar vermek isteyen kisiler boyle bir sey dusunebilir. Daha 2 sene oncesine kadar alisverise geliyordum ve euro-lira karsiligi 1 euro = 2,3-2,4 lira idi (yanlis hatirlamazsam). Simdi 3,3 civarinda. Birileri Turkiye'nin ilerlemesini kesinlikle istemiyor ve ekonomisine iceriden darbe vurarak durdurmaya calisiyor. Bankalardan paralari cekince ne olacak. ??? Mevcut iktidari devirmeye yonelik degisik oyunlardan biridir gibime geliyor...

zaten anonymous grubu ak parti hükümetini devirmek için kuruldu. faiz lobisiyle birlikte hareket ediyorlar :D

Ben bir ara oraya gelip yerlesmeyi dusunuyordum. Boyle olunca vazgectim. Ekonomiye yon verenler Tr nin parasinin degerini bilerek dusuruyorlar. Avrupa'yi Asya'ya baglayan, Marmara - Karadeniz - Egeyi birbirine baglayan bir bogaz var Tr de :). Cok stratejik bir konumda.

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Bu etkinliğe bütün dünyadan deli gibi katılım olsa yine de bizim milletimiz her zamanki gibi "izleyici" görevini yerine getirir.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

itü'de finans hocamız zamanında demişti ki, dünyada sahip olunduğu düşünülen paranın %90'ı sanal. 

yani faizlerle şişirilmiş, aslında var olmayan, bankada rakam olarak görünen tutarlar.

bu da demek oluyor ki dünyada herkes aynı anda bankadaki tüm parasını çekmeye kalksa, 10da 1lik bir kısmı karşılayacak nakit var, kalanı yok.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

şuan bankalardaki varlığımı açıklıyorum :)

şahsi hesap -398

şirket hesabı 17 TL

ihtiyaç kredisi : 1800 kaldı

konut kredisi 95k kaldı

Seçimden önceki yazımda dediydim çoğu kişide benim gibiydi uç ucuna gidiyorum diye seçimden sonra negatif gidiyom amk :) hesaplamalarıma göre 6 yıllık sosyo ve ekonomik planlarıma göre 6 yıl içinde arabayı değiştirip yeni bir ev daha alıyorum 

yukarıdaki mali duruma göre nasıl olacak işine gelince bende bilmiyorum :))

bişey daha diyeyim amk bu faiz işlerinde kime tavsiye verdiysem herkes kazandı bi ben kazanamıyorum :)

Geçen 10,000 TL var dolara baktım son 1 hafta hergün değer kazanmış sabah attım öğleye kadar 100 lira uçtu amk :) sonra hemen çektim iyiki çekmişim o günden beri düşüşe geçti :)

DJ_Alper tarafından 23/Eyl/15 13:19 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

olsa da çeksek 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Para boşta durursa zararımı kim karşılıcak a.q,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 19251 Toplam Mesaj: 32
banka hack para ekşi kriz anonymous