folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bankalarda Çalışmayın Caiz Değilmiş...

Bankalarda Çalışmayın Caiz Değilmiş...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLubb3R
    cLubb3R's avatar
    Erkek
    ben bankada çalışıyorum halkbankası xD caizdir:P

Dj,cLubb3R in da House Gimme The Music...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek

yaw anla işte tefeciler var bide yasal tefeciler ama şimdi adam kendine almıo ki parayı bankanın parası bankanın işlemini yapmak için alıo

ii ozaman bende muhasebeciyim akşama kadar kırk tane yalan sölüoruz bi dünya iş yapıoruz ne yapıcan mecbur ekmek kavgası :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

öncelikle dinle alakalı başka konularda da söylediğim gibi, bu sitede din düşmanlığı konusunda, islam ülkeleri düşmanlığı konusunda şaklabanlıklarıyla ün kazanmış bir kişi var ki ben buna cevap vermeyeceğim.filozof hocam senden ricam sende verme.

wert hocam senin soruna gelince.sen çalışıyor ve kendine bir daire alıyorsun.yine çalışıyor ve kendine bir daire daha alıyorsun ve yeni dairene taşınıyorsun.diğer kalan daire ne oluyor ? senin mal varlığın oluyor, gayrimenkulun oluyor.ve çalışıp da o evi almanın karşılığını, kiranı alarak alıyorsun.bunun bir süre sınırı falan yok.çalışıp kazanmışsın, istersen o çalışıp aldığın daireden ölene kadar kira alırsın.veya istersen hemen bugün satar yine çalıştığının karşılığını alırsın.karşılığını ne kadar alacağın senin elinde yani.ortada bir haram durumu falan söz konusu değil.

ama sen o daireyi gidip loto falan parasıyla almışsan zaten daha ilk başta olaya ofsayttan giriyorsun.orda bir haram durumu var, ve o dairenin kirasını almanda bu haramın günahına senelerce günah katar.umarım anlatabilmişimdir.

ayrıca olaya ne yapalım ekmek parası zihniyetiyle bakmayın arkadaşlar.her müslüman bu dünyanın sınav hayatı olduğunu bilir.ve sen dininin gereklerini tam olarak yerine getiriyorsun, bu sınavda bu zihniyete yer olmadığını bilirsin.he hangimiz dinimizin gereklerini tam olarak yerine getiriyoruz o ayrı.buna bende dahilim.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek

Dos_Attach bunu yazdı:
    -----------------------------
    Görüyorumda Artık Doğru Yanlış Kalmamış

Şimdi Artık İşine Gelen Gelmeyen Var

İşine Gelen Doğru

İşine Gelmeyen Yanlış

Konuyu Açan Arkadaş İlk Mesajlarında Devletinde Bankası Var Demiş :D Ne Alaka ?

Devletin Tekel'i de Var :)

amele abiye katılıyorum...

Devletin de bankası var dediğimde sen eğer bunu anlıyorsan zaten diyeceğim yok

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

olaya gel yahu  :D şaka gibi mk : D o zaman benim tezde dogru  çıkar :S

İçki içmek Haram ? = X dersek

Cuma Akşamı İçmek Ayrı bi günah derler ? = 2X 

Ramazanda İçmek'te Haram o zaman ?=4X

Ramazanda Cuma Günü İçmek'te ayrıyetten  Haram?= 8X

şimdi o zaman yukardan aşa gelirsek Sıçtık Mı : S herşey her yerde günah neye göre günah yahu Para kazanmak mı günah : S

çalışın amk günahlarınızı ben üstleniyorum  :H

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

lan efsun b.s.g lan :D

askerde Allah' la pazarlık mı ettin olm?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek

hüso yukarısıyla ne ilgisi war para kazanmak ne zaman günah olmuş O zaman Rus lar ne bok yicek : D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    efsun bunu yazdı:

olaya gel yahu  :D şaka gibi mk : D o zaman benim tezde dogru  çıkar :S

İçki içmek Haram ? = X dersek

Cuma Akşamı İçmek Ayrı bi günah derler ? = 2X 

Ramazanda İçmek'te Haram o zaman ?=4X

Ramazanda Cuma Günü İçmek'te ayrıyetten  Haram?= 8X

şimdi o zaman yukardan aşa gelirsek Sıçtık Mı : S herşey her yerde günah neye göre günah yahu Para kazanmak mı günah : S

çalışın amk günahlarınızı ben üstleniyorum  :H

sıçtığın yerlere dokunmucam sadece 2x  8x muhabbetini söyliyim, hayır cuma içmek ya da ramazanda içmek daha büyük günah değil. o insanların hassaaiyetinden kaynaklanan bir durum. her zaman 8x günah yani :P

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek
    muhabir22 bunu yazdı:
    Devletin de bankası var dediğimde sen eğer bunu anlıyorsan zaten diyeceğim yok

Ne Anlatmak İstemiştin ? :)

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

abi ben dini konularda iyi bilgi sahibi değilim dinimide doğru dürüst yaşamam cumaları okul olmazsa kaçırmam ama arada 2-3 bira çakarım kafayı bulurum :) her nese ramazanda içmiyorumz aten nedense canım da çekmiyor...

konuya gelirsek sen bankaya x değerinde para verdin verirken sana atıyorum %5 fazlası verilcek sen alansın banka veren alan memnun veren memnun niye günah oluyor kimin ekmeğine el koyuyorsun kime şerefsizlki yapıyorsun 2 varlık arasında 2 tarafıda mutlu eden birşey ?  değerli vaktinizi bölücem ksusra bakmayın ama cevap alabilirmiyim ?

Toplam Hit: 8690 Toplam Mesaj: 77