Bayanların Bazı Özelliklerie Nasıl Bakıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Baştan diyeyim tahribatçı ablalar kızmasın sonra bana
    Bayanların Araba kullanması sizce doğrumu bence ..... anladınınz siz. hiç bir bayan bir erkek kadar güzel araba süremez bayanlar tragikte baş belası çok karşılaştım şimdi diyeceksiniiz erkekler çok ondan göze batmıyorsunuz alakası yok.

bayanların bilgisayar kullanmasına nasıl bakıyorsunuz.

elin hamuruyla erkek işine karışması vaziyeleri yani sizin düşünceleriniz yada karışmasın dediğiniz bazı haller varsa paylaşalım hocam. mürit bacılar kızmayın.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    Benim tanıdıgım en iyi şöförlerden biri hatun kendisi rallyci olurda biraz.....Bilgisayar konusu tartışmalı bende sırf bayanlara degil herkeze pc satmadan önce iq testi yapılsın

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    4 yola çaprazlama araba parkedip telefonla konuşan ve ambulansa yol vermeyen kadın gördüm. üstüne ambulans şöförüne bir ton fırça attı. boğacaktım kaltağı

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    ya bayanlar "çoğu" araba kullanma özürlüdür ve bu çoguda  araba kulananların %95 lık kısmını olusturr bayanlar bakımından yanii... cidden insanı delirtirler trafikde, aynen tagext bi bok yaptktan sora bide ötenler war ya oh ooo.. bilgisayar konusunda bişi diyemicem herkes içn gecrlı bayanlarda cok iyi kulanabılıo yane...

" ' "
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Kadının sırtından sopayı, belinden sıpayı eksik etmeyeceksin. Araba ve bilgisayar onlara fazla lüks :)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

her gün trafikte kadın sürücünün yanından geçerken kıllanıyorum abi ( şöför düyemiyorum ne sürdüklerinin farkında değiller)

her gün mutlaka ama mutlaka 1 tane denk geliyo abicimışıkta bekler ışığa bakmaz

şerit değiştirir aynaya bakmaz.

aynayı geçtim yanına yanaşırsın koca beyaz BMC kamyoneti görmez ( ki bu bence bir yetenek) cort diye dalar üstüne sonra korna çalarsın hop nere gelion amak gel üst katta aile salonu var buyur diye.el kol yapar üstüne bide gıcık bi esle laf sokmaya kalkar

sonra kapak olur

sonra o BMC kamyonetle yanlayarak peşine düşüp tamponuna yapışılınca "ayyy trafikte sıkıştırıyolar" derler.(ööle sıkıştırılmaz böyle sıkıştırılır)

az bile

imkanım olsa kadın milletine ehliyet verdirmem

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    Kadınlar her dala el atsın hep destek tam destek, ama araba kullanmasınlar kullanacaklarsa 1.2 corsa falan kullansınlar hatta onlara 0.6-0.8 cc falan yapılsın 80in üstüne çıkamasınlar yada ayrı bir şerit bırakılsın bayanlara :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

WebCrow bunu yazdı:
    -----------------------------
    hatta onlara 0.6-0.8 cc falan yapılsın 80in üstüne çıkamasınlar yada ayrı bir şerit bırakılsın bayanlara :)
    -----------------------------

aha bak buna katılırım

şöyle 5 şeritli kenarlarında güvenlik bariyerleri hatta 1 mt lik güvenlik duvarları olanından 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mümkünse bayanlara ehliyet verilmesin :) Düzgün araba kullananı görmedim zaten.Birisi uyarı amaçlı yanan ikaz lambasında durdu kırmızı ışık yanmış gibi :D (Yanıp sönen kırmızı ışık) Diğer konu bayanların çoğu pc kullanmıyor msn'i kullanıyor zaten :)  Onlar için pc=msn,internet=msn

λ
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Kadınların sorunu şudur: Hiç taviz vermezler hep başkalarından beklerler.İster trafikte olsun ister geri kalan sosyal yaşamda.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    ooh tüm ataerkil zihniyet toplanmış vurun!

bassinyourface
Toplam Hit: 3052 Toplam Mesaj: 29