folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Beraberce Birşeyler Yapalım Grupların Tekeline Girmeyelim..

Beraberce Birşeyler Yapalım Grupların Tekeline Girmeyelim..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caduceus
    Caduceus's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar belki birçoğunuz biliyor yada birçoğunuz bilmiyor..ama bu konuya mutlaka değinmek istedim..günümüzde ve bi kaç yıl öncesine kadar..polislik ve askeri sınavların sorularının fem dershanesi tarafından hazırlanıldığı ve soruların sınavdan önce bu öğrencilere verildiğini duydum..belki buraya kadar sadece dershanenin stratejik bir kazanç planı gibi görünebilir ama işin daha derini var ki.. bu da asıl amacın nur tarikatının emniyet teşkilatı ve askeriyeyi tekeline alma gayreti...şahsen ben laik ve kemalist bir Türk genci olarak bu olaya kesinlikle göz yummayacağım..haa belki bana inanmayanlar olacaktır..çünkü ilk başta kesinlikle inanası gibi gelmiyor ve size birkaç kanıt sunacağım..şu anda sınav dergisi dershanelerinde öss'ye hazırlanıyorum ve senenin başında...iyi anlaştığım bir çocuk oldu..zamanla çocuğun istanbul dışından ''Hizmet Evi'' diye tabir edilen cemaat ewine geldiğini öğrendim...fakat kesinlikle dostluğumuzda sapmalar olmadı..geçtiğimiz günlerde ABİLER diye tabir edilen kişiler tarafından bahsettiğim arkadaşa bir nokta gösterildi..istanbul dışından ve orada askeri sınavlara girmesi gerektiği ve başka bir adrestede hazırlıkların yapılması gerektiği söylendi..çocuk 20 günlüğüne tatile çıktı...bu birincisiydi....ve ikinciside yakın bir akrabamın baba tarafından bir hısmı bu tarikatta oldukça üst sewiyede ve akrabamıda oturduğun şehrin dışında bir ewe yönlendirdi..orda FEM ve nurcu tarikata ait diğer dershaneler yerine daha kişisel ve amaçsal dershanelere gönderildi...fakat o da bahsettiğim sınıftaki nurcu şahıs ile eş zamanlı olarak İstanbul'u terk etti..başka bir yerde askeri veya polislik sınavlarıan girecek...neyse arkadaşlarım sözün özü .. kaygılıyım ve kaygılıda olmanızı bekliyorum...sizce ne yapabiliriz ?

wollt ihr den totalen krieg ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    dalga mı geçiyorsun imkansız birşey askeriye sınavlarını fem hazırlayacak ha :D:D hiç gülesim yoktu cemaatin sızamadığı tek yer bence askeryedir sızsa bile çok alt tabakadan sızdığı için hiçbirşey aypamaz ve yapmasıda beklenemez çok çok çok yanlış birşey diyorsun imkansız birşey bu...........

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    bahsettiğin yerler polis teşkilatı ve Tsk.. boru değil :S

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    bencede sızamazlar anca lavabodan sızarlar onlar

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caduceus
    Caduceus's avatar
    Erkek
    BiGGest bunu yazdı:
    -----------------------------
    bahsettiğin yerler polis teşkilatı ve Tsk.. boru değil :S
    -----------------------------
    hoca zaten kaygım bu yüzden milletce en güvendiğimiz teşkilatlara girme çabaları yüzünden çok doyurucu kanıtlarım var kendimce .. tabi birinci elden hazırlıyor olmasalar bile sorulardan bir şekilde haberdarlar..veya bir şekilde katakullileri var giriş için..

wollt ihr den totalen krieg ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek
    Sızmaya çalıştıkları doğru. Ama senın dediğin yöntemle değil. Eğer öyle olsaydı zaten sızmışlar demek olurdu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    askerde rütbeli yapmadan önce yedi sülalesinin siciline,din diyanetle ilişkisine vs..bir sürü şeye bakıyorlar.son günlerde forumda galeyana gelmek getirmek moda oldu heralde
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    sınav ösym tarafından yapılo soruları da fem mı hazırlıyo ilginç gercekten :S

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

eskiden öss de buna benzer vakalar oldu ancak bunların tümünü bi topluluğun üstüne yıkmak hoş bir düşünce değil..

ha şunu belirteyim bunların bir kısmını körfez dersanesinde okurken kendi hocalarımın ağzından da duydum..

hatta bir hikaye aklımda hala ufak bir anekdot..

biyoloji hocamız anlatmıştı..

sınavdan önceki gece matemaik hocasının telefonu çalıyor..

arayan dershaneden öğrencisi..

hocam takıldığım sorular var yardımcı olurmusunuz diyor..

artık ne anlarsanız :D

edit: sorulara ulaşma gibi bi imkanınız varsa da her yol mübahtır ulaşın a.q

kimler kimler haketmeden geliyor oralarda okuyor..parasını kullanıyor nüfüzunu kullanıyor..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

polislik sınavını geçen sene fem hazırladı diyebiliriz :) bunu femde hazırlanan kendi arkadaşlarım söyledi :)

son beş yılın öss sorularından sorucaklarmış hepsine ezberletmişler soruları ve birçoğu polislik okuyo şuan :) nurcular

gerçekten profosyonelleşmiş :|  askeri sınav nasıl onu bilmiyorum açıkçası :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coldvoice
    coldvoice's avatar
    Erkek
    Herkes paranoyak olmaya başladı.sen biliyorsunda devlet yöneticileri yada bahsettiğin yerler bilmiyor öyle mi .cok saçma bir konu.Fazla büyütme gözünde kardeş bu tip şeyleri....

sevmek güzeldir......
Toplam Hit: 4419 Toplam Mesaj: 35