folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beşiktaş Liverpool Çıkartması 8-0 (Yaziyla: Sekiz-Sifir)

Beşiktaş Liverpool Çıkartması 8-0 (Yaziyla: Sekiz-Sifir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek

cyrpt bunu yazdı:
    -----------------------------
    reflex :) kardes ya sen polyanacılık oynuyorsun yada yakın arkadasın hadı o bolumu gectım dıyelım (kı gecmedım ınandırıcı degıl ) besıktaslılara yerıne ne dıyeceksın besıktaslı sporculara vs der ınsan besıktaslılara dersen cumle buyur
    1-ben polyanacılık oynamıyorum

2-burdaki herkez benim arkadaşım

3-sana bişey anlatanda kabahat

bu böyle devam eder gider muhatap olmuyorum sen ne anlamak istiyorsan öyle anla :)

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    rEfLeX bunu yazdı:

cyrpt bunu yazdı:
    reflex :) kardes ya sen polyanacılık oynuyorsun yada yakın arkadasın hadı o bolumu gectım dıyelım (kı gecmedım ınandırıcı degıl ) besıktaslılara yerıne ne dıyeceksın besıktaslı sporculara vs der ınsan besıktaslılara dersen cumle buyur

bu böyle devam eder gider muhatap olmuyorum sen ne anlamak istiyorsan öyle anla :)

nah ! sen benm arkadasım deilsin olm :D

bak yalancısın polyanacılık ( bölemi yazılıo bu sürtüün ismi ) oynayıp kendini kandırma adam haklı olm ! :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rEfLeX
    rEfLeX's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:

nah ! sen benm arkadasım deilsin olm :D

bak yalancısın polyanacılık ( bölemi yazılıo bu sürtüün ismi ) oynayıp kendini kandırma adam haklı olm ! :D

ben seni tanımasam sen beni tanımasan neden o zaman yorum yaptın bana :) qambler özle fotolarını yayınlattırma bana :)

Forum,Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı... :| 20 senelik hayatımda 15 aylık reklam arasıı...izmirr / gaziemir..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

kanka anlaşabiliriz :) kih kih kih :D

neyse bu arada 8jk sahadan cekilse daha az konusulurdu söliim :D en azından 3-0 hükmen yenilirdi 8jk liler :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    la paf takımla çıktı heralde bunlar

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    cyrpt bunu yazdı:
    rEfLeX bunu yazdı:
    cyrpt bunu yazdı:

hp32 bunu yazdı:
    ulan Türk futbolu rezil oldu beşiktaş diil :)

ama bize bu rezalet i yaşatan 8JK lilere burdan saygılarımla ana baba küfürlerimi postalıyorum .

Sen git kendi babana sov ıpne sen kımsın lan pust senın sulealenden ben baslarım dogru konus mayı ogren sabah sabah cıklettenmı cıktın

hop dedik abi noluyo yani...hp32 doğruları söylemiş heee şimdi siz hakeme suç bulursunuz kaleciye suç bulursunur.renenin bi lafı vardı g*te giren zaten acılmaz..

besıktasta oynayan oyunculara istdeıgın gıbı soversın ama sen kımsın kı anasına babasına sovuyon adam vatan haınımı bolucu orgut uyesımı? su yazınısı dogru yazsın ayrıca orada kullandıgı "8JK liler" bolunmu ne oluyor bende bjklı bolumune gırıyor  yenıldınge dalganı gec lafını sok ama kufretme hakkını kım verıyor sana kımse o sekılde konusmaz

cyrpt: hocam sende okuduğunu anlayabilme kabiliyeti var mı?

hp32: bize bu rezaleti yaşatan 8JK lilere demiş, ee bu ne demek oluyor. taraftarın rezillik yaşattığı yok, rezilliği yaaşatan zaten takımın oyuncuları değil mi?

oyunculara istediğin gibi söversin demişsin. zaten adam oyunculara küfretmiş, bize rezilliği taraftar mı yaşattı?

anlamadan atlamışsın.

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Bjknin takım gibi...... Ulan kaç senedir yüzümüz gülmedi aq takımı.Herkese madara olduk.BJK senin yüzünden futboldan soğudum.Takımda değiştirmedim dönek miiyiz aq. 8 gol yedin afiyet olsun.Ama bi taraftarını kaybettin.Yeter artıklan 100. yıl geçti artık şampiyonluklarını vs. bi 100 sene sonra görürüz.A*mık takım uyuz oluyorum lan sana.Sanada yöneticilerinede takımın tüm oyuncularınada sahanada karmponunada cümleten hepinizin .............

Sırf renklerin ve çarşı hatırına hala bjkliyim diyecem.Bir bjkli gelipte bana laf yapmasın.Benim çektiğimi bi Allah bilir.Okulda,parkta,bahçede,cafede,barda,discoda,evde,yemekte her yerde millet dalga geçiyo.Babam bile nasıl yenildiniz diye benimle dalga geçiyo.Sizin yüzünüzden sırf futboldan değil tüm sporlardan soğudum.Rekabetten nefret eder oldum.Aq takımı ezikliğini banada bulaştırdın.Yeter lan . Beşiktaş Jimnastik kulübü adınıda değiştirin.Boktan Jimnastikçiler Kulübü falan koyun.Burama kadar geldi off lan off.........

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek
    rEfLeX bunu yazdı:

cyrpt bunu yazdı:

Kardes benım sana lafım yok ama adam haksız kusra bakma sagolasın ama gel bız senınle kardes kardes gecınelım aramıza kımse gırmesın 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Arkadaslarim bi  carsi fanatigi olarak fazla  galeyan vermeyin.bizimki bi onur meselesi nasil bu  hale gelindiyse bunun telafiside olacaktir.yonetim vs.taratarini dinlemeyen yonetimler gider.ornek:Manchester United Head hunter lar ne isterlerse almislardir.bunu kimse yasatamaz bize.saygimla duygularimi belirteyim boktan duygulardayim evi terkettim geceyi arabada deniz kenarinda gecirdim icime hazmedemedim.kahredici duygular.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oktaysecurity
    oktaysecurity's avatar
    Erkek
    arkadaşlar her şeyden öte sağlık olsun. valla olabilir boyle durumlar. ben şahsen bir fenerbahçeliyim. ama beşiktaş ın o kadar farklı skor ile yenilmesi benim için bir sevinç olmamalı sonuçta BJK rum takımı yada bir ermeni takımı değil. O bir Türk takımı... saygılarımla

Sade Üye
Toplam Hit: 14465 Toplam Mesaj: 95