folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Beşiktaş Liverpool Çıkartması 8-0 (Yaziyla: Sekiz-Sifir)

Beşiktaş Liverpool Çıkartması 8-0 (Yaziyla: Sekiz-Sifir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    cyrpt bunu yazdı:
    -----------------------------

hp32 bunu yazdı:
    ulan Türk futbolu rezil oldu beşiktaş diil :)

ama bize bu rezalet i yaşatan 8JK lilere burdan saygılarımla ana baba küfürlerimi postalıyorum .

Sen git kendi babana sov ıpne sen kımsın lan pust senın sulealenden ben baslarım dogru konus mayı ogren sabah sabah cıklettenmı cıktın 

siktir ordan gerizekalı :)

beşiktaş lılara laf etmiyorum ben :) sana açıklama yapamıycam çünkü anlama kabiliyetin yok :)

ayrıca büyük çarşı grubuna laf edecek kadar büyümedik saf saf konuşup polemik yaratıp göt olup oturmak farz olmuş sen gibi adamlarda.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek
    ben GS olarak üzüldüm. Ama futbol  da suan hic bişeye benzemiyo her türlü dalavere var artık. pek izlemiyom Ne Gs ın ne BJK nin ne de Fener in maclarını :D  

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Abi futbol bu herşey oluyor.  Düzelir düzelir. Düm düz olur.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı:

Bjknin takım gibi...... Ulan kaç senedir yüzümüz gülmedi aq takımı.Herkese madara olduk.BJK senin yüzünden futboldan soğudum.Takımda değiştirmedim dönek miiyiz aq. 8 gol yedin afiyet olsun.Ama bi taraftarını kaybettin.Yeter artıklan 100. yıl geçti artık şampiyonluklarını vs. bi 100 sene sonra görürüz.A*mık takım uyuz oluyorum lan sana.Sanada yöneticilerinede takımın tüm oyuncularınada sahanada karmponunada cümleten hepinizin .............

Sırf renklerin ve çarşı hatırına hala bjkliyim diyecem.Bir bjkli gelipte bana laf yapmasın.Benim çektiğimi bi Allah bilir.Okulda,parkta,bahçede,cafede,barda,discoda,evde,yemekte her yerde millet dalga geçiyo.Babam bile nasıl yenildiniz diye benimle dalga geçiyo.Sizin yüzünüzden sırf futboldan değil tüm sporlardan soğudum.Rekabetten nefret eder oldum.Aq takımı ezikliğini banada bulaştırdın.Yeter lan . Beşiktaş Jimnastik kulübü adınıda değiştirin.Boktan Jimnastikçiler Kulübü falan koyun.Burama kadar geldi off lan off.........

dont think twice its all right
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

hani olurya beşiktaş son iki maçını alır bir üst tara çıkarsa ne olacak? ozaman kartalım şahlandı uçtu olacak :)

olasılık oranı hiçbir şey kesin olmadıgı için % 50 dir.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

ar damarını sikim bu futbolcuların aq

rezil ettiler bizi cümle aleme

gavatlar 

kgd
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    geçmiş olsun diyelim lafı uzatmaya gerek yok...

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek

''FATİH İLE YEDİĞİMİZ-İÇTİĞİMİZ AYRI GİTMEDİ''-
    Yaşar Duran, kendisi gibi Fatih Uraz'ın da yine İngiltere'den 8 gol yediğini hatırlatarak, bir anısını da şöyle anlattı:
    ''Fatih Uraz, aynı zamanda oda arkadaşımdı. Bu maçların ardından o da benim gibi 8 yiyince, 'Fatih ile yediğimiz-içtiğimiz ayrı gitmez' demiştim. Sakın Hakan alınmasın, bu bir şaka, yediğimiz-içtiğimiz ayrı gitmeyen 3 kişi olduk.''

:D 

Bu niymiş la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

dün akşam televizyonu açtım kanalları geziyodum bi baktım BJK'nin maçı var... daha ilk dakikalar.. dedim yenseler ne güzel olur... maçı kapattım,unuttum gitti maçı... ertesi gün(yani bu sabah) okula gittim arkadaşın elinde bi gazete.. --hangi gazete bilmiyorum--  BJK Tarih Yazdı.! 8-0  diye bir küçük başlık var sol en üstte.. bi'de BJK'nin kalecisinin resmi var.. resme hiç dikkatli bakmadım gollere seviniş anı sandım.. vay amk dedim ne BJK imiş bu... nası sevindirik oldum anlatamam amk.. sanki pkk yı yok etmişiz gibi oldum... sevinçle "helal olsun.. vay mak.. vs"  gibi kelimeler söyleye söyleye spor sayfasını açtım... hiç bi'şey okumadan direk golleri-kartları yazdıkları ufak pencere var ya oonu okuyayım dedim..ulan golleri atanların isimleri okuyom hep yabancı... malum futbollada alakam yok.. la diyom BJK'de böyle adam mı vardı... şöyle adam mı vardı... amk dedim niye hiç Türk gol atmamış.. kafamı kaldırdım yazılanları okuyorum... "hüsran-rezalet,paf değil kof takım" felan yazıyo..uleayn bi baktım yenilen taraf BJK imiş...

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oktaysecurity
    oktaysecurity's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı:

dün akşam televizyonu açtım kanalları geziyodum bi baktım BJK'nin maçı var... daha ilk dakikalar.. dedim yenseler ne güzel olur... maçı kapattım,unuttum gitti maçı... ertesi gün(yani bu sabah) okula gittim arkadaşın elinde bi gazete.. --hangi gazete bilmiyorum--  BJK Tarih Yazdı.! 8-0  diye bir küçük başlık var sol en üstte.. bi'de BJK'nin kalecisinin resmi var.. resme hiç dikkatli bakmadım gollere seviniş anı sandım.. vay amk dedim ne BJK imiş bu... nası sevindirik oldum anlatamam amk.. sanki pkk yı yok etmişiz gibi oldum... sevinçle "helal olsun.. vay mak.. vs"  gibi kelimeler söyleye söyleye spor sayfasını açtım... hiç bi'şey okumadan direk golleri-kartları yazdıkları ufak pencere var ya oonu okuyayım dedim..ulan golleri atanların isimleri okuyom hep yabancı... malum futbollada alakam yok.. la diyom BJK'de böyle adam mı vardı... şöyle adam mı vardı... amk dedim niye hiç Türk gol atmamış.. kafamı kaldırdım yazılanları okuyorum... "hüsran-rezalet,paf değil kof takım" felan yazıyo..uleayn bi baktım yenilen taraf BJK imiş...

alemsin be dostum :)) aslında başlıkta sanki bişeytaş yenmiş gibi olmuş baksana beşiktaş önce 8-0 skor bord da öyle yazılmış gibi oda dikkatimi çekti... vayy amk yaa. neyse akşam fenerbahçe maçı var. türk halkı olarak belki biraz moral buluruz...

Sade Üye
Toplam Hit: 14439 Toplam Mesaj: 95