folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Bandit bunu yazdı:
    -----------------------------

Kurtcebe bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:
    geçmişten gelen, kürtlerin türklerin içine karıştırılıp türklerin kürt bölgelerine gönderilip asıllarını unutturmayı devlet politiksı haline önceden olduğu gibi tekrar getirmemiz gerek

bu asimilasyon değildir de nedir kürt raporları neden hazırlandı

hadi bi inkar ette logout oluyum :)

Köpek gibi üreyip batıya akan her yeri istila eden, virüs gibi iskan olduğu yere yerleştikten sonra amip gibi çoğalan sizsiniz şimdide devlet mi sizi göndermiş oluyor? :)

%100 communista, anti-fascista :)

köpek gibi üreyip derken ?

şimdi beni kötü konuşturcaksın ama

dünyanın heryerinde rusyada orta asyada uzak asyada olan türkler NE GİBİ üremişlerdir peki ?

ya kardeşim hakkaten boş adamsın devlet arşivlerinde bunların belgeleri mevcut valla tarayıcım olsaydı şu anda bende çeşitli belgeler var taratıp koyardım burayada neyse ama sen araştırır öğrenirsin

Ulan soysuz Türkiyeye güneydoğudan göçen Kürtle Rusya'daki Asyadaki Türk kavimlerinin durumu aynımı cahil herif. Ben sana ilk baştanda yazdım cahil adama neyi anlatacaksın burda cevap veremeyip tıkandığın zaman beyin amcıklaması geçiriyorsun sus otur yerine.

soysuz diyen dilini sikerim

aynı değilde nedir ? orda burda ne kadar çok türk varsa buralardada o kadar çok kürt var ve hepsi aynı hızla çoğalıyor

Sen yanıberime gel kim kimin kafasını götüne sokar belli olur. Asyadaki Türk kavimleri binlerce yıldır o topraklarda iskan ediyor şuan onların bulunduğu toprakların sahibi rusya, Batı Türkiyedeki Kürt'le Asyanın yerli kavmini örneklemen senin zaten ne mal olduğunu gösterir. Anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı soksan az.

Bak ben İzmirde yaşıyorum Balçovada, Bornovada sokak aralarında düğünler yapılıp kürtçe şarkılar söyleniyorsa senin şu başlıktaki yazdığın yazıları alıp sana güzel yedirmek lazımdır.

emin ol belli olur.

ee ne olmuş balçovada bornovada düğünler yapılıp kürtçe şarkılar söyleniyorsa

bugün almanyadada türk düğünleri yapılıp sokak aralarında türkçe şarkılar söyleniyor

ne var bunda ?

bende onu diyorum işte asyadaki türk kavimleri yüzyıllardır o topraklarda yaşayıp sonraları almanyaya amerikaya nasıl göçmüşlerse

kürtlerde yüzyıllardır yaşadıkları topraklardan kalkıp kendi vatanlarının bir parçası olan izmire balçovaya bornovaya Gİ-DE-Bİ-LİR.

Ozaman niye diyorsun devlet toprağımızı elimizden aldı bizi batıya sürdü asimilasyon yaptı vs. Cinsmisiniz lan siz. Ezilmiş halkın ezilmiş insanları olarak yeni edebiyatlar bulun bayatladı bunlar artık..

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

Bandit  o kadar fazla okuma fırsatım olmadıda yasevyaterket in dedigi gibi pkk lımısn degilmisin olm degilsen niye bende onların anasını sikiyim demıyorsun

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

blmrt bunu yazdı:

Bandit  o kadar fazla okuma fırsatım olmadıda yasevyaterket in dedigi gibi pkk lımısn degilmisin olm degilsen niye bende onların anasını sikiyim demıyorsun

harbi gerizekalısın siz

sen benim o mesaja verdiğim cevabı okudunmu yada şöyle diyim

sen benim diğer konularda attığım mesajlarımı gördünmü

benim söyledim şey şudur bu ülke hepimizindir o kadar

faşistlerin gazına gelmeyin

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

hepimizin derken tek bir butun olarak diyorsun aponunda pkk nında anasını sıkıyım dıyorsun yanı

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:
    Bandit bunu yazdı:
    geçmişten gelen, kürtlerin türklerin içine karıştırılıp türklerin kürt bölgelerine gönderilip asıllarını unutturmayı devlet politiksı haline önceden olduğu gibi tekrar getirmemiz gerek

bu asimilasyon değildir de nedir kürt raporları neden hazırlandı

hadi bi inkar ette logout oluyum :)

Köpek gibi üreyip batıya akan her yeri istila eden, virüs gibi iskan olduğu yere yerleştikten sonra amip gibi çoğalan sizsiniz şimdide devlet mi sizi göndermiş oluyor? :)

%100 communista, anti-fascista :)

köpek gibi üreyip derken ?

şimdi beni kötü konuşturcaksın ama

dünyanın heryerinde rusyada orta asyada uzak asyada olan türkler NE GİBİ üremişlerdir peki ?

ya kardeşim hakkaten boş adamsın devlet arşivlerinde bunların belgeleri mevcut valla tarayıcım olsaydı şu anda bende çeşitli belgeler var taratıp koyardım burayada neyse ama sen araştırır öğrenirsin

Ulan soysuz Türkiyeye güneydoğudan göçen Kürtle Rusya'daki Asyadaki Türk kavimlerinin durumu aynımı cahil herif. Ben sana ilk baştanda yazdım cahil adama neyi anlatacaksın burda cevap veremeyip tıkandığın zaman beyin amcıklaması geçiriyorsun sus otur yerine.

soysuz diyen dilini sikerim

aynı değilde nedir ? orda burda ne kadar çok türk varsa buralardada o kadar çok kürt var ve hepsi aynı hızla çoğalıyor

Sen yanıberime gel kim kimin kafasını götüne sokar belli olur. Asyadaki Türk kavimleri binlerce yıldır o topraklarda iskan ediyor şuan onların bulunduğu toprakların sahibi rusya, Batı Türkiyedeki Kürt'le Asyanın yerli kavmini örneklemen senin zaten ne mal olduğunu gösterir. Anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı soksan az.

Bak ben İzmirde yaşıyorum Balçovada, Bornovada sokak aralarında düğünler yapılıp kürtçe şarkılar söyleniyorsa senin şu başlıktaki yazdığın yazıları alıp sana güzel yedirmek lazımdır.

emin ol belli olur.

ee ne olmuş balçovada bornovada düğünler yapılıp kürtçe şarkılar söyleniyorsa

bugün almanyadada türk düğünleri yapılıp sokak aralarında türkçe şarkılar söyleniyor

ne var bunda ?

bende onu diyorum işte asyadaki türk kavimleri yüzyıllardır o topraklarda yaşayıp sonraları almanyaya amerikaya nasıl göçmüşlerse

kürtlerde yüzyıllardır yaşadıkları topraklardan kalkıp kendi vatanlarının bir parçası olan izmire balçovaya bornovaya Gİ-DE-Bİ-LİR.

Ozaman niye diyorsun devlet toprağımızı elimizden aldı bizi batıya sürdü asimilasyon yaptı vs. Cinsmisiniz lan siz. Ezilmiş halkın ezilmiş insanları olarak yeni edebiyatlar bulun bayatladı bunlar artık..

sana yemin ediyorum harbi MALSIN ha

yemin ediyorum hemde katıksızsın

lafı nereye götüreceğini nerye bağlıyaağını ne yapcağını şaşırdın amk

sen ismet inönünün kürt raporunu okudunmu

sen kürtlerin haymanada ne işlerinin olduğunu en azından kendi kendine sordunmu

sürülmek ayrı bir şey

kendi isteğiyle batıya göçmek ayrı birşeydir

hala bunu idrak edemiyorsan ben sana ne diyim

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

blmrt bunu yazdı:

hepimizin derken tek bir butun olarak diyorsun aponunda pkk nında anasını sıkıyım dıyorsun yanı

ya kardeşim sen benim postlarımı objektif olarak bi okusana hepsini ben ne için uğraşıyorum burda ya

apo, murat karayılan ibnenin önde gidenleri yüz karasıdırlar

ONLAR KENDİ HALKININ CANINA KIYAN İNSAN DIŞI VARLIKLARIDIR

ONLAR KÜÇÜCÜK ÇOCUKLARI ÖLDÜRÜN VAHŞİ CANAVARLARDIR

gözünü seviyim bas git. neyin ne olduğunu bilecek yaştayım ben.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mal lan bunların hepsi.

çoluk çocuk bunlar.. şu 2 resme dikkatli bakın..

http://www.facebook.com/album.php?aid=25519&id=123056374432527

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Asker gelip sabah beşte hepimizi köyün dışına çıkardı. Bütüne erkekleri çırılçıplak soydu. Yengem herkesin önünde karda erken doğum yaptı. Üç yüz haneli köyü komple yaktılar. O köyden elliden fazla kişi dağa çıktı.

bu sözler pkk ile ilgili bazı şeyleri açıklıyor.. yazma gereği hissettim nedense..

İmzalar Kaldırılsın!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

kürtlerden,ermenilerden,rumlardan nefret ettiğim kadar kimseden etmem mk sevmekte katlanmakta zorunda değilim bi laf vardır iyi ölü onuda derim

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

Asker gelip sabah beşte hepimizi köyün dışına çıkardı. Bütüne erkekleri çırılçıplak soydu. Yengem herkesin önünde karda erken doğum yaptı. Üç yüz haneli köyü komple yaktılar. O köyden elliden fazla kişi dağa çıktı.

bu sözler pkk ile ilgili bazı şeyleri açıklıyor.. yazma gereği hissettim nedense..

Sende inandın.. Gereksiz varlık!

Operasyona çıkıyoruz, belli bir süre yoldan ilerledik.Bir hanenin önünden geçiyoruz avcı kolunda.Hanedekiler bizi farketti ve kendi aralarında kürtçe birşeyler konuştular.Onların bizi farketmesi komutanımızı rahatsız etti.Önümde giden badim ile pusu atacağımız tepeye ulaştıktan sonra bu konuyu konuştum.Kendisi ağrılı kürttür.Ne dediler dedim.Yaşlı kadın diğerine "Asker bizim için buralara geliyor, biz artık nankör olmayalım" demiş... Tarih 2006!!!

Kimse söylemedi ben yaşadım.Daha neler yaşadım neler.açtırmayın ağzımı, utanırsınız utanmanız varsa.Her kürt potansiyel pkk'lı diyemem, ama kürtler pkk'yı destekleyen, can veren, ayakta tutan büyük bir kesimdir.Aldığınız tepki de bu yüzdendir.Çıkıp benim gibi bunlar orospu çocuğudur demedikçe, birileri çıkıp soyu sopu da orospu çocuğudur diyecektir!

Toplam Hit: 16900 Toplam Mesaj: 138