folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

DevilKingtr bunu yazdı:
    -----------------------------

VBDream bunu yazdı:

biji venizelos

işte böylelerini sikmek lazım

id in kurtarmıyor, kendimden küçüklere vermiyorum, töbe töbe. Adamım sitedeki varlığın eskilere dayansaydı benide tanırdın fikirlerimide bilirdin, süper milliyetçi amcık. Sen daha ceninken GOP küçükköy ülküocağının kapısında fink atıyodum amk. İlla burada "beni bilen bilir" ergen face muhabbetini bana yaptıracaksın. Gerizekalı konuyu dağıtayım dedim. Biji Venizelos a nasıl bir anlam yükledin amk, bana bunu bi söyle ya. Kürtçe Yunan bi amcığı övmeyi nasıl manidar kıldın amk, sırrını açıkla ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

biji kelimesi ve venizelos isminin birleşiminden kıllandıysan acayip yanlış anladın hocam. (vito venizelos vardı tee eskiden, tey tey).

postun amacı nedir: görüldüğü üzere beyin ambolisine sebep olup sikimsonik postlu konuyu dağıtmak...

Hocam bilmece gibi konuşmaktan, beni google'a mecbur bırakmaktan vazgeçsen nasıl olur ? Söylediğin anlaşılsın diyemi yazıyorsun, anlaşılmasın diye mi ? Eğer anlaşılmasın istiyorsan neden yazıyorsun ?

İZMİR'İN RUHU HASAN TAHSİN

İzmir'in demokrasi ruhunun nereden kaynaklandığının çok doğru anlaşılması lazımdır. Biliyorsunuz 15 Mayıs 1919'da Yunan İzmir'i işgal etmiştir. İzmir halkını zorla İzmir rıhtımına getirerek Yunan askerlerini ve Yunan generalini selamlatmak istemişlerdir. Ve İzmir halkına "VİTO VENİZELOS" diye bağırtmak üzere dipçikleri ve süngülerle saldırmışlardır. Bu İzmir öyle mübarek bir kenttir ki süngüye ve dipçiğe rağmen ‘Yaşasın Venizelos' dememiştir. Ve bir yiğit çıkmıştır; ismi Hasan Tahsin. Bir günde 8 bin evladımızı kaybetme riskini göze alarak Yunan sancaktarını bir mermiyle yere yıkmıştır. İzmir'in demokrasi ruhu vatandaşından kaynaklanmaktadır. Sizler bu ruhu Hasan Tahsin'den almaktasınız. Ama bu ruha CHP sahip çıkmaya çalışıyor. Demokrasi bizimdir, cumhuriyet bizimdir, laiklik bizimdir ve Mustafa Kemal bizimdir. Mukaddes dinimizi ve büyük cumhuriyetimizi iç siyasette kullanım malzemesine dönüştürenlere karşı da verilmesi gereken önemli cevaplar olduğunu da asla unutmamalısınız. Değerlerimizi istismar edenlerle sandıkta hesaplaşmak boynumuzun borcudur.

BUNUDA MI YANLIŞ ANLADIM ? AYDINLAT BENİ ???

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

DevilKingtr bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

biji venizelos

işte böylelerini sikmek lazım

id in kurtarmıyor, kendimden küçüklere vermiyorum, töbe töbe. Adamım sitedeki varlığın eskilere dayansaydı benide tanırdın fikirlerimide bilirdin, süper milliyetçi amcık. Sen daha ceninken GOP küçükköy ülküocağının kapısında fink atıyodum amk. İlla burada "beni bilen bilir" ergen face muhabbetini bana yaptıracaksın. 

Müridi mazur gör vbdream..

Fena yanlış anlaşıldın cünkü.. İsim benzerliği kurbanı oldun :)

Editi yapcam az sonra.....

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bölücüyüm amk, artık rahat uyuyabilirisiniz ....

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

Öyle bir itamım yok hocam.. Neden biji (kürtçe), neden anlamını bulmadığım, yunan diplomatı olarak aldıladığım kelime ya da isim ? Soru basit, cevap merak konusu sadece... Ben bu konudan çıkıp rahat uyuyamam.Sen uyuyabiliyorsan ne mutlu Türküm diyene ((:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

CyberAngel bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

Öyle bir itamım yok hocam.. Neden biji (kürtçe), neden anlamını bulmadığım, yunan diplomatı olarak aldıladığım kelime ya da isim ? Soru basit, cevap merak konusu sadece... Ben bu konudan çıkıp rahat uyuyamam.Sen uyuyabiliyorsan ne mutlu Türküm diyene ((:

klavyeden olmuyo hocam bu işler, hatta sokaklara dökülüyorsun yine olmuyor ki bu konu yüzünden uykumun kaçmasını bırak horlarım. Beyaz show un sayfasını 2 militan hacklemiş konu burdan siyasi bir o kadarda saçmasapan bir hale dönüşmüş. Tek amacım buydu, yanlış anlaşılma, kişisel tartışma, konu içine etmek sonuç olarak. Ayrıca bu konulara post atacak adamların seviyeleri, siyaset konularının demosu oldu bu. Tamam propagandist amaçlarla yazdım hocam kısacası. Sonucu siz görüyorsunuz, siyaset konuları = müridlerin birbirine küsmesi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

CyberAngel bunu yazdı:

VBDream bunu yazdı:

klavyeden olmuyo hocam bu işler, hatta sokaklara dökülüyorsun yine olmuyor ki bu konu yüzünden uykumun kaçmasını bırak horlarım. Beyaz show un sayfasını 2 militan hacklemiş konu burdan siyasi bir o kadarda saçmasapan bir hale dönüşmüş. Tek amacım buydu, yanlış anlaşılma, kişisel tartışma, konu içine etmek sonuç olarak. Ayrıca bu konulara post atacak adamların seviyeleri, siyaset konularının demosu oldu bu. Tamam propagandist amaçlarla yazdım hocam kısacası. Sonucu siz görüyorsunuz, siyaset konuları = müridlerin birbirine küsmesi.

Haburda sözde teslim olan, bence gözümüze soka soka gövde gösterisi yapanlar da 34 kişiydi ama tarihte kara bir leke olarak yer etti.2 militan dediklerinin yaptığını 700 bin Türk görmüş olabilir. (Sayfanın beğenilme oranı). Ve bu konuları geyik konularından daha olağan görmeniz benim canımı sıkıyor.Ne yapacaz ? Ayrıca ben sonucu senin gördüğün gibi göremiyorum.Benim açımdan bakıldığın da, müridler birbirine bu yüzden küsüyor mu efendim.. küssün! Ortamı tanımak lazım değil mi ? Nerelerde bile nelerle karşılaşabileceğimizi kestirebilmek iyidir iyi...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

döner bıcaklarıyla dalalım abi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

Ulan ibneler bide kimin resmini koymuşlar...bunlara bir ders varmek lazım.

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

it ürür kervan yürür...

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
Toplam Hit: 16883 Toplam Mesaj: 138