folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

Beyaz Show Un Fan Sayfası Hacklenmiş - Facebook

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Türklügün Kürtlügün Degeri Face sayfalarına Düstü ise Vay halimize :)))

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

arkadaşlar siyaset yapmak yerine sayfayı şikayet edin de adamlar 700 b,n kişi üzerinden propaganda ypmasın... 

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

DevilKingtr bunu yazdı:
    -----------------------------

hakkaride askerlik yaptım 15 ay bunlar kadar kansız kitapsız dinsiz bir ırk daha bilmiyorum

iyisiyle kötüsüyle alayını yakacan yok edecen güneydoğunun

dinsiz derken ? türklere müslümanlığı kürtler ve araplar öğretmiştir

iyisiyle kötüsüyle alayını yok etmeye ne senin ne ailenin ne familyanın ne dedenin nede 7 ceddinin gücü yeter orasıda ayrı bir mesele...

edit: tarihtede örnekleri olduğu gibi

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

12 senedir aynı okulda okudugum 8sene aynı sırayı paylastıgım yıllarca istiklal marşını gençliğe hitabeyi okuyan adam yurtdışına gidipde orada askerlikden kaçan laf olsun diye üni okuyan kürtleri(yaklaşık 2500kürt) görünce  sanki yılardır pkkya hizmet ediyormuş gibi kürt milliyetçisi oldu.

Ben bunu gördükten sonra hiçbir kürte güvenmem şuanda  çoğu nötr durumda olabilir ama bir olay olsa eminimki pkknın tarafında olacaklardır.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

RaAmLis bunu yazdı:

12 senedir aynı okulda okudugum 8sene aynı sırayı paylastıgım yıllarca istiklal marşını gençliğe hitabeyi okuyan adam yurtdışına gidipde orada askerlikden kaçan laf olsun diye üni okuyan kürtleri(yaklaşık 2500kürt) görünce  sanki yılardır pkkya hizmet ediyormuş gibi kürt milliyetçisi oldu.

Ben bunu gördükten sonra hiçbir kürte güvenmem şuanda  çoğu nötr durumda olabilir ama bir olay olsa eminimki pkknın tarafında olacaklardır.

Olm sizin beyniniz kaç yaşında ya bi de 2005den beri üyesin ayıp sana ya tahribat 6 yıldır sana hiç birşey katmamış valla

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

ya bi git allah aşkına..

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    bunlar babadan ogula nesil heralde bunlar anasını siktiklerim puh anasını siktiklerim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

http://bilisimsuclari.iem.gov.tr/iletisim.html 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

türkiyenin üzerindeki en büyük yük bunlar. bunları ıraga falan siktir edebilsek istanbul'da rahatlar bütün memlekette rahatlar. suç oranlarında %90lık bir düşüş olur(en az).

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek

UltrAsker bunu yazdı:

türkiyenin üzerindeki en büyük yük bunlar. bunları ıraga falan siktir edebilsek istanbul'da rahatlar bütün memlekette rahatlar. suç oranlarında %90lık bir düşüş olur(en az).

TÜRKİYEDEKİ

bütün tecavüzleri

bütün gaspları

bütün kaçakçılıkları

bütün cinayetleri

bütün dolandırıcılıkları

bütün suçları

sana göre madem kürtler yapıyor madem bu kadar yusuf yusufsun

e tabi böyle konuşman doğal hak veriyorum.

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
Toplam Hit: 16879 Toplam Mesaj: 138