Biber Gazı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtkkkcakmak
    kkkcakmak
    kkkcakmak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sa arkadaşlar benim kardeşim okulda erkekler tuvaletine biber gazı sıkmış  2 kişi göz ağrımasıyla bayılmış

sizce tastiknamesini verirlermi? keşke verseler bu çocuk beni deli etti hergün okuldan ariyorlar beni keşke biraz bana çekseydi...

Bir daha profilindeki herhangi bir extra bilgi bölümüne, bu yazıdan başka bişi yazarsan seni atarım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hocam içini karartmak gibi olmasın ama liseyse kesin ilk okulsa büyük ihtimal verirler kavga mavgada diğilkibu

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kjhjkjh
    kjhjkjh's avatar
    Dişi
    Arkadaşım benim sana bir sorum olacak Amed neresi oluyor benim bildiğim kürdistan die adlandırılan doğu anadoluda bulunan DİYARBAKIR(DİYARBEKİR) şehrinin pkk ce ya da (kürtçe)adı eğer pkk sempatizanıysan bilemem ama bunu kürtçe olarak nitelendiriyorsan bilemiyecem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek
    bence kefil ol tahribata takılsın :| kendine meşgale edinsin düzelir gider..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

korkudan bayılmıştır :) bişi olmaz bol suyla yıkasın

ha kardeşinin durumunu soruyon anladım :) hoca bak çekip kenara konuşmayacaksın hiç bir çözümü yoktur

çekeceksin bi evire çevire döveceksin kolundan tutup götürecen sanayiye verecen 2 gün sonra nasıl okuma hevesi geri geliyo :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

korkudan bayılmıştır :) bişi olmaz bol suyla yıkasın

ha kardeşinin durumunu soruyon anladım :) hoca bak çekip kenara konuşmayacaksın hiç bir çözümü yoktur

çekeceksin bi evire çevire döveceksin kolundan tutup götürecen sanayiye verecen 2 gün sonra nasıl okuma hevesi geri geliyo :D

En iyi yöntem bence bende öyleydim simdi hayatı öğrendik ah demeye başladık :|  Teşekürler abi içimdeki duyguları tercüme ettiğin için :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtkkkcakmak
    kkkcakmak
    kkkcakmak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam içimi karartmadın dahada düzelttin atılsın oda kurtulsun bende yaw...

bide arkadaş yazmış işte amed pkk sempatizanı felan alakası yok kardeşim diyarbakırın eski ismidir.. kürtler kullanır bende kürdüm ama bildiğiniz pkkcı değilim! sade orjinal kürt!

Bir daha profilindeki herhangi bir extra bilgi bölümüne, bu yazıdan başka bişi yazarsan seni atarım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ufak üzerinde dümenden nato yazılı biiber gazları körlüğe bile neden oluyor neden dersensağlık bakanlığı onayından geçmeden kaçak girmektedir ülkeye  bayılmışlarsa çocuklar dua et körlük olmasın o zaman tasdiknameden daha başka birşey verirlerdi adama döveceksin abi adam olacak  ama dövüp bırakmayacaksın devamlı gölge gibi takip edeceksin 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kjhjkjh
    kjhjkjh's avatar
    Dişi
    kkkcakmak bunu yazdı:

bide arkadaş yazmış işte amed pkk sempatizanı felan alakası yok kardeşim diyarbakırın eski ismidir.. kürtler kullanır bende kürdüm ama bildiğiniz pkkcı değilim! sade orjinal kürt!

peki zaten bir şey demedim ister pkk ci ol ister hizbullah istersende titçi mitçi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kkkcakmak bunu yazdı:

the orjinal :)=

Allahdan Ermeni değilsin varya :D Artık Kürtler ben kürdüm demekte sakınca görmüyolar 

akp oy peşinde siz refah peşinde vatandaş işinde gücünde :)= amma yazdım ha

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtkkkcakmak
    kkkcakmak
    kkkcakmak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dedemin babası ermeniydi:D

Toplam Hit: 5741 Toplam Mesaj: 34