folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bıktım Herşeyden

Bıktım Herşeyden

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

ecstatic_60 bunu yazdı:
    -----------------------------

inception bunu yazdı:

uyku bozukluğundan hoca :| 9 buçukta yat sabah 8 'de kalk 1 ay düzenli şekilde hiç bi problemin kalmaz .

valla haklısın...ben de istanbula geldiğimden beri böleyim..izmirimi ailemi sevgilimi özlüyorum...düşündükçe aynen yorum yapanlar gibi oluyorum...tedavim izmir ama finaller bitmeden bana tedavi yok.. ooof off

Tabikide hocam uyku önemsiz gibi görünür ama ruh ve akıl sağlığı için çok önemli bi konu uyku düzeni . 
    eğer uzun süre düzensiz uykun olursa aynı burda yazan problemlerin olur bunun için rehabilite merkezleride var eğer kendin düzene sokamıyosan gidip kalıyosun 1 ay normal yaşama alıştırıyolar seni :/ 

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

uykuyla ne alakası var hocam ? doktorun dediğine göre nöronlarla alakalı bir şeymiş bu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Beyler yüklü miktarda alkol alıyorsunuz bayılana kadar içiyosunuz ayıldığınızda bişeyciğiniz kalmıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

hocam bende aynı durumdayım.vallahi arabesk dinlemeye başladım.normalde alakam olmaz.genelde kıştan bahara geçiş dönemlernde oluyo bende böyle.niye olduğunu anlamadım.

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

aynı sorun bendede var sankı bır bosluktayım hıc bır seyden tat alamıyorum herseyden sıkılıyorum hersey bos ve anlamsız gelıyor

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

arkadaşlar derdinizi çok iyi anlıyorum. hayat ; monitör başında geçirilen zaman değildir.

insan sosyal varlıktır. toplum içinde yaşayacak şekilde yaratılmıştır. tatlı muhabbetler sohbetler , dostluklar ,kardeşlikler, ve taraf olma şeklinde yaratılmıştır.  bunları yapmıyorsanız şu anki bulunduğunuz duruma düşmeniz kaçınılmazdır.

Temel adalettir .
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:

uykuyla ne alakası var hocam ? doktorun dediğine göre nöronlarla alakalı bir şeymiş bu.

hocam doktorlar atıyolar kafalarından bakma sen biri ilaç veriyo diğerine gidiyosun diyo senin hiçbişeyin kontrol etmedinmi verdi evet diyorum küfür ediyo doktara , 
    yani her doktor bir değil bazıları amacını anlamadığım bi şekilde hiç takmadan ilaç yazıyolar .
     araştırmalarım ve bazı doktorlardan aldığım bilgiye göre uyku düzeni sadece sorunun sebebi .
    deneyin 1 ay sonra beni görün :/  

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

inception bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

hocam doktorlar atıyolar kafalarından bakma sen biri ilaç veriyo diğerine gidiyosun diyo senin hiçbişeyin kontrol etmedinmi verdi evet diyorum küfür ediyo doktara , 
    yani her doktor bir değil bazıları amacını anlamadığım bi şekilde hiç takmadan ilaç yazıyolar .
     araştırmalarım ve bazı doktorlardan aldığım bilgiye göre uyku düzeni sadece sorunun sebebi .

haklısın hocam, bu zamana kadar doktoru dinledim, harfiyen uydum daha kötü oldum.Bi de adam bana demişti ki, iç iç günde 3-4 tane at bir şey olmaz :D

3-4 tane mi nee diye tepki bile verememiştim o an

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

neonell bunu yazdı:

inception bunu yazdı:

neonell bunu yazdı:

haklısın hocam, bu zamana kadar doktoru dinledim, harfiyen uydum daha kötü oldum.Bi de adam bana demişti ki, iç iç günde 3-4 tane at bir şey olmaz :D

3-4 tane mi nee diye tepki bile verememiştim o an

Hocam içki daha kötü yapar nöronlarını öldürür :D 
    dediğimi uygula bi kaç güne etkisini görmeye başlarsın
    Bide hayatında herzaman yaptığından daha farklı şeyler yap çık dilenciye para ver sağdan gittiğin yere soldan git vb. :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

doğru diyorsun hocam :D

Toplam Hit: 7066 Toplam Mesaj: 70