folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bileklerimi Nasıl Kalınlaştırır + Nasıl Kilo Alırım?

Bileklerimi Nasıl Kalınlaştırır + Nasıl Kilo Alırım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Ben de ne kadar yesem kilo alamıyorum ama boşver böylesi daha iyi. Kilonun vücuduna hiç bi artısı yok

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

hayaletkurt bunu yazdı:
    -----------------------------

kimi bünye vardır ne yaparsanız yapın kilo almaz. vücut sürekli yakıyor. mesela bende aynı şeyden muzdariptim. doktora bile gittim. benim vücut yapım gereği yediğimi yaktığını söyledi. anca 40 yaşından sonra masabaşı bi işte çalışırsan kilo alırsın dedi. bunu sölediğinde ben 18 yaşında ve 67 kiloydum. şuan 30 yaşındayım ve gene 67 kiloyum. fakat şunu gördümki, askerde bi ara düzenli spor düzenli yemek ve düzenli hayat 73 kiloya kadar çıkardı beni. bunlara dikkat et. bazı arkadaşların dediği gibide kilo alcam die sakın hızlı yeme. yatmadan en az 2-3 saat önce yemek ye. belki kilo aldırıyo ama uzun vadede benim gibi reflü rahatsızlığına yakalanırsan ceremesinide ömür boyu çekersin.

Herkes Düzenli Yemekten Bahsetmiş :) Zaten Düzenli Yemek Yiyorum Sabah Kahvaltısı Öğle Yemeği Öğleden Akşama Kadar Aparatif Akşam Yemeği Ve akşamdan Sora Yatmadan 1 Saat önce Yemek Yerim...

Hoca senin Dediğine &100 Katılıyorum Aynı Şeyi Banada Sölüyorlar :) Şimdi Birde Hap Denemek İstiyorum Önerebileceğiniz Markalı Bilinen Ve Herkesce Bilinmiş Vitamin Hapkarı Nelerdir?

@poison_ivy

Zuhahahahahah :D:D:D:D:D

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

JaiLStyLe bunu yazdı:

vitamin ilaçları vardır vücuda protein açısınden destekci .. kapsül şeklinde olur . sıcak suyla karştırıldıgında köpürme fln yapar.. ama sağlam kilo aldırır .onlardan bahsettm hocam

Hocam Bahsettiğin Şeyi Anladım Bizim Arkadaş da Kullanıyordu ama Bıraktı Çocukta Etkide Yaptı Bady Yapıyordu :) Senin Kullandığın Yada Sağlam Bildiğin Hap Varsa İsmini Söyler misin?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GokYeleliBozkurt
    GokYeleliBozkurt's avatar
    Erkek

Protein tozu kullan. Nitrofull super mass vardı bende yıllardır kilo alamıyordum 1 kg çikolatalı aromasını kullandım sütle beraber karıştırıp içiyordum  gece yatmadan önce birde sabah kalktığımda bir ay sonunda 65 kilo iğrençliğinden 72 kg ya yükseldim :) ama düzenli olarak içtim ve 5 kg lık dambıllarla çalıştım. sana tavsiyem kol ve bilek yapacaksan.  önce hareketlerini yapacaksın sonra protein tozunu içersin daha etkili olur. dambılla göğüs kası falanda yapabilirsin :)) google dan resimli dökümanlar var oraları kurcala .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

enes bunu yazdı:

Hocam Bahsettiğin Şeyi Anladım Bizim Arkadaş da Kullanıyordu ama Bıraktı Çocukta Etkide Yaptı Bady Yapıyordu :) Senin Kullandığın Yada Sağlam Bildiğin Hap Varsa İsmini Söyler misin?

hocam benm yokta öyle kullandıgım ilaç fln .. abdi ibrahimin hit'Lerine bakabilirsin burdan : http://www.abdiibrahim.com.tr/urunler.asp?bolum=12  :) yAn etkiLerini Eczacına Sormayı Unutmazsan süfer olur hocam..

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

GokYeleliBozkurt bunu yazdı:

Protein tozu kullan. Nitrofull super mass vardı bende yıllardır kilo alamıyordum 1 kg çikolatalı aromasını kullandım sütle beraber karıştırıp içiyordum  gece yatmadan önce birde sabah kalktığımda bir ay sonunda 65 kilo iğrençliğinden 72 kg ya yükseldim :) ama düzenli olarak içtim ve 5 kg lık dambıllarla çalıştım < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> . sana tavsiyem kol ve bilek yapacaksan.  önce hareketlerini yapacaksın sonra protein tozunu içersin daha etkili olur. dambılla göğüs kası falanda yapabilirsin :)) google dan resimli dökümanlar var oraları kurcala .

Dambıl taktiğini yapıyorum :) Aldığın Proteini Öneriyormusun? Nerelerde Bulabilirm? Fiyatı Nedir?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

JaiLStyLe bunu yazdı:

enes bunu yazdı:

hocam benm yokta öyle kullandıgım ilaç f < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> ln .. abdi ibrahimin hit'Lerine bakabilirsin burdan : http://www.abdiibrahim.com.tr/urunler.asp?bolum=12  :) yAn etkiLerini Eczacına Sormayı Unutmazsan süfer olur hocam..

=)=) Umarım Fazla Etki Yapmaz Soralım :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

yascakucuk bunu yazdı:

bilek kalınlaştırmayı bilmem ama kilo almak için kola iç

vede turşu ye yemeklerin yanında acı süs biberi bence en iisi :D

acayip iştah açar normal yediğinin iki katını yersin tecrübeyle sabittir..

Kolayla adam kilo mu alsın :|

Zararlıdır

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

yascakucuk bunu yazdı:

bilek kalınlaştırmayı bilmem ama kilo almak için kola iç

vede turşu ye yemeklerin yanında acı süs biberi bence en iisi :D

acayip iştah açar normal yediğinin iki katını yersin tecrübeyle sabittir..

Kola < ="editor/themes/simple/langs/tr.js" ="text/"> yla adam kilo mu alsın :|

Zararlıdır

İşte Kolanın Yan Etkileri :|

Toplam Hit: 5786 Toplam Mesaj: 40