Bilgisayar Koltuğu Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

ben kendim yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum

Tek tek yazayım başıma gelenleri

Öncelikle şu koltuğa sahibim Bundan
    Alacaksan eğer sırt kısmı kesinlikle fileli olsun yoksa ırgat gibi terletir seni. Rezil bir durum.
    İkinci önerim de başına şunun gelmemesi için bir minder öneriyorum sana. Bir süre sonra o içerdeki sünger kalıplaşıyor ve özelliği gidiyor. Kıçın acır :D Ama süngeri kaldırıp atarsın 20 lira birşey zaten.

Üçüncü tavsiyem koltuğa çok fazla yaslanma ve koltuğun oturduğun kısmına bağlantı yerleri çok çok sağlam olsun yoksa bu olur :D

Dipnot(Kırıldığı zaman önce japonla tutturdum, sonra şu sağdaki civata ile sabitledim. Metal  var üst kısımda, en son da iple sabitledim. Birdaha birşey olursa kaldırıp atıcam )

Ve en sonunda şuna dönersin. Yandan iple bağlarsın koltuğun arka kısmı kopuk belini kırmaman için :D

K*çımla dalga geçmek serbest. En iyi yoruma koltuğumu kırılınca vericem kjdkjjkdkjskjd

hocam bu nedir yaw   bende koltuk yok pc  tv ye bağlı katlanır koltuktan uzanarak kablosuz klavye maus la yazıyorum çok rahatım  belim ağrımıyor

flybatwin tarafından 08/Haz/20 15:56 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

ikea jarvfjallet alıcam, stokta denk getiremiyorum bi türlü, imkanınız varsa gidip görün, deneyin.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

ikea jarvfjallet alıcam, stokta denk getiremiyorum bi türlü, imkanınız varsa gidip görün, deneyin.

kol dayamasız koltukmu olur !

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

www.xmaxoyuncukoltugu.com

Üzerinden 3 ay önce aldım çok memnunum. Üretimleri kendilerinin diye biliyorum, telefonla arayıp defalarca rahatsız etmeme rağmen hiçbir isteğimi geri çevirmediler.

Kalitesi de epey iyi 180 derece de yatıyor. Bir arayıp konuşabilirsin hocam.

Allah Türktür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    ershn bunu yazdı

Üzerinden 3 ay önce aldım çok memnunum. Üretimleri kendilerinin diye biliyorum, telefonla arayıp defalarca rahatsız etmeme rağmen hiçbir isteğimi geri çevirmediler.

hocam bunlar terletmiyor mu? Özellikle terletmez yazmışlar. Pek inandırıcı gelmiyor açıkcası sucuk gibi terletir gibi. Klimasız ortamda nemli bir günde denedin mi?

Çöpün yanına döner sandalye atmışlar. sadece sırt dayama kısmı yok. Oturma kısmının vidaları yok. İki vida attım kullanıyorum umarım belden sıkıntı yaşamam :D

Ben de insta dan çekiliş oyuncu koltuğu kovalıyorum :D 

ride or die..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

attığın linkteki koltuk türünün en iyisi dxracer diye biliyorum oyuncu koltuğu olarak geçiyor. 120-130 kiloluk adamların komple arkaya yaslandıklarını filan görüyordum sorun çıkmıyordu. oturma alanında bağdaş filan kuruyorlardı genişliği göstermek için. bu markaya bi bak istersen ama fiyatları ucuk tr'de. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

uzun boylu ve biraz kilolu biriyim uzun saatler üzerinde oturabileceğim bir koltuk aradım. Firmanın instagram hesabından da danıştım. Aşağıdıdaki koltuğu sipariş verdim. Açıkcası beni yorumlar ikna etti.

Yarın veya öbür gün gelir yine yorum yaparım üzerine isterseniz.

Oyuncu koltuklarına hiç bakmadım bile tamamen satış stratejisi geliyor. Ayrıca deriler çabuk yıpranır ve terletir önermem.

https://www.hepsiburada.com/seduna-thunder-pro-siyah-yonetici-koltugu-ofis-calisma-koltugu-hareketli-kol-p-HBV00000EZDV6?magaza=Seduna%20Mobilya

mt93 tarafından 08/Haz/20 23:44 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı
    ershn bunu yazdı

hocam bunlar terletmiyor mu? Özellikle terletmez yazmışlar. Pek inandırıcı gelmiyor açıkcası sucuk gibi terletir gibi. Klimasız ortamda nemli bir günde denedin mi?

Çöpün yanına döner sandalye atmışlar. sadece sırt dayama kısmı yok. Oturma kısmının vidaları yok. İki vida attım kullanıyorum umarım belden sıkıntı yaşamam :D

Ben de insta dan çekiliş oyuncu koltuğu kovalıyorum :D 

mevcut hava şartlarında istanbul'da günde 12-14 saat arası üstündeyim henüz terletme olmadı. bir de benim aldığım terletmez olanlardan değil.

Allah Türktür.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

cuma gecesi incehesabı takip et. Koltuklarda güzel indirim yapıyorlar

https://www.incehesap.com/cougar-armor-s-black-cgr-nxnb-asb-gaming-koltuk-fiyati-43838/

bu koltuk 2 hafta önce 1700₺'ye kadar indi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

kol dayamasız koltukmu olur !

opsiyonel olarak var.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 4726 Toplam Mesaj: 44
bilgisayar koltuğu