Bilgisayar Koltuğu Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Aylardır bakıyorum o kadar çok çeşit var ki ne yapsam bilemedim. Siz ne koltuk kullanıyorsunuz? Önerilerinizi beklerim. İşim gereği bilgisayar başındayım tüm gün. Malum virüs dolayısı ile iş güç olayı da evden çalışmaya döndü sene sonuna kadar.

En son bu linkteki koltukları gözüme kestirdim ama pek yorum bulamadım internette. Alıp kullananınız var mı yada firmayı nasıl bilirsiniz?

https://ofisel.com/910-xprime-oyuncu-koltuklari 

Bittik biz bittik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Bu tarz koltuklar terletir, fileli koltukları tavsiye ederim. 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

https://www.google.com/search?q=ikea+chair&newwindow=1&sxsrf=ALeKk00ZESLQJ3G10jrfTcS7VtuIvcP15w:1591609411667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjmyOmM9_HpAhWtBhAIHXA5A0EQ_AUoAXoECAwQAw&biw=2560&bih=937#imgrc=hMu3pNGBZcSGKM

bunun siyahı var. 576 tl ye almışım 1.5 sene önce. bu tarz koltukların sorunu bir zaman sonra derileri soyuluyor. çünkü orijinal deri değil tabi ki. benimkinde hiçbir deformasyon yok rahat. ben alırken kolluk kısımlarının süngerli olmasına dikkat ettim. benim dirsekler çok ağrıyor bir süre pc başında. sürekli oturunca da sıkıntı.

bu pc koltuklarının olayı nedir neden bu kadar pahalı anlamıyorum ve bilmiyorum. biri anlatırsa sevinirim. 

ekşiye bak birde hocam orada genelde yorum yapıyorlar bu tarz şeylerle ilgili

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

https://www.google.com/search?q=ikea+chair&newwindow=1&sxsrf=ALeKk00ZESLQJ3G10jrfTcS7VtuIvcP15w:1591609411667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjmyOmM9_HpAhWtBhAIHXA5A0EQ_AUoAXoECAwQAw&biw=2560&bih=937#imgrc=hMu3pNGBZcSGKM

bunun siyahı var. 576 tl ye almışım 1.5 sene önce. bu tarz koltukların sorunu bir zaman sonra derileri soyuluyor. çünkü orijinal deri değil tabi ki. benimkinde hiçbir deformasyon yok rahat. ben alırken kolluk kısımlarının süngerli olmasına dikkat ettim. benim dirsekler çok ağrıyor bir süre pc başında. sürekli oturunca da sıkıntı.

bu pc koltuklarının olayı nedir neden bu kadar pahalı anlamıyorum ve bilmiyorum. biri anlatırsa sevinirim. 

Bu koltukları pahalı eden etken oyun sektörü aklıma başka şey gelmiyor.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

ikea dan al güzel şeyler var

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

boyun kaç hocam? sırtını dayayınca boynun  kafan boşta mı kalıyr? benim boynumda problem var boyun dayayıp oturabileceğim bir koltuk bakıyorum. ikeada uzun gövdeli var ama onun da kolları ayarlanmıyor. masadan masaya yükselik değiştiiği için kolları da ayarlanabilir olsa süper olur

Bittik biz bittik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

ikea dan al güzel şeyler var

vala baktım ikeaya ama istediğim özellikte bulamadım. Bi tane beğendiğim var ama onun da kol yükseklikleri ayarlanmıyor.

Bittik biz bittik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

ben kendim yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum

Tek tek yazayım başıma gelenleri

Öncelikle şu koltuğa sahibim Bundan
    Alacaksan eğer sırt kısmı kesinlikle fileli olsun yoksa ırgat gibi terletir seni. Rezil bir durum.
    İkinci önerim de başına şunun gelmemesi için bir minder öneriyorum sana. Bir süre sonra o içerdeki sünger kalıplaşıyor ve özelliği gidiyor. Kıçın acır :D Ama süngeri kaldırıp atarsın 20 lira birşey zaten.

Üçüncü tavsiyem koltuğa çok fazla yaslanma ve koltuğun oturduğun kısmına bağlantı yerleri çok çok sağlam olsun yoksa bu olur :D

Dipnot(Kırıldığı zaman önce japonla tutturdum, sonra şu sağdaki civata ile sabitledim. Metal  var üst kısımda, en son da iple sabitledim. Birdaha birşey olursa kaldırıp atıcam )

Ve en sonunda şuna dönersin. Yandan iple bağlarsın koltuğun arka kısmı kopuk belini kırmaman için :D

K*çımla dalga geçmek serbest. En iyi yoruma koltuğumu kırılınca vericem kjdkjjkdkjskjd

GodKlaus tarafından 08/Haz/20 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micko
    Micko's avatar
    Erkek

Bunu görünce yazmadan geçemedim. 

https://www.xdrive.com.tr/xdrive-akinci-oyuncu-koltuklari arkadaşım aldı. Çok memnun.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

K*çımla dalga geçmek serbest. En iyi yoruma koltuğumu kırılınca vericem kjdkjjkdkjskjd

hasktr bu ne ya :D ne güldüm lan ne zaman yeni koltuk almayı planlıyorsun? bende bi daha ki sefer deri almayacam. benimkinde bir sorun yok ama ilerde soyulacağı kesin

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

ben kendim yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum

Üçüncü tavsiyem koltuğa çok fazla yaslanma ve koltuğun oturduğun kısmına bağlantı yerleri çok çok sağlam olsun yoksa bu olur :D

Dipnot(Kırıldığı zaman önce japonla tutturdum, sonra şu sağdaki civata ile sabitledim. Metal  var üst kısımda, en son da iple sabitledim. Birdaha birşey olursa kaldırıp atıcam )

Ve en sonunda şuna dönersin. Yandan iple bağlarsın koltuğun arka kısmı kopuk belini kırmaman için :D

lif lif açılmış yahû ^^D` 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 4659 Toplam Mesaj: 44
bilgisayar koltuğu