Bilgisayar Koltuğu Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

ikea jarvfjallet alıcam, stokta denk getiremiyorum bi türlü, imkanınız varsa gidip görün, deneyin.

hocam bu bayağı güzel gibi 10 yıl garantisi var filan. Deneyimleyen arkaadaşın var mı?

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

https://calitte.com/magaza/oyuncu-koltuklari/samurai-serisi/samurai-sari/

Ben de bundan var. Tavsiye etmiyorum.

Çok terletiyor. Kol tutamaci dahil her yeri ayarlanabiliyor ama bi ise yaramiyor. Gereksiz pahali. Simdiki aklim olsa su filelilerden alirdim ama cok pahaliya kacmadan.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

ben kendim yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum

Üçüncü tavsiyem koltuğa çok fazla yaslanma ve koltuğun oturduğun kısmına bağlantı yerleri çok çok sağlam olsun yoksa bu olur :D

Dipnot(Kırıldığı zaman önce japonla tutturdum, sonra şu sağdaki civata ile sabitledim. Metal  var üst kısımda, en son da iple sabitledim. Birdaha birşey olursa kaldırıp atıcam )

Ve en sonunda şuna dönersin. Yandan iple bağlarsın koltuğun arka kısmı kopuk belini kırmaman için :D

K*çımla dalga geçmek serbest. En iyi yoruma koltuğumu kırılınca vericem kjdkjjkdkjskjd

lif lif açılmış yahû ^^D` 

Tazmanya canavarı gibi yırtmış amına koyum

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

ikea jarvfjallet alıcam, stokta denk getiremiyorum bi türlü, imkanınız varsa gidip görün, deneyin.

kol dayamasız koltukmu olur !

Sağa sola dönerken aşağa düşer , bi tarafını yaralarsın. İkea'nın saçmalıkları işte... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Sağa sola dönerken aşağa düşer , bi tarafını yaralarsın. İkea'nın saçmalıkları işte... 

asdasdad 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    italyan bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

asdasdad 

:d

ride or die..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Bir kaç ay önce bende bu şekilde bir yola çıktım. Yabancı forumlara baktığımda herkesin boy ve kilo konuştuğunu gördüm. Araştimam sonucu bir hayli önemli bir şey olduğunu öğrendim. Tavsiyem biraz bu şekilde araştirman. Adore'den boy kilo uyumlu dxracer sipariş ettim. O kadar para verince daha da kaçamam diye birde deri parlatma, koruma özellikli jel aldım. 15 günde bir onla temizliyorum. 

Para x Boy x Kilo 

endeksinde şekilleniyor her şey.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

siz doğru koltuğa baktığınıza emin misiniz?

goo.gl/qBNZmW
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    italyan bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

siz doğru koltuğa baktığınıza emin misiniz?

kolsuz;1100tl

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/30363594/jarvfjallet-donen-sandalye.aspx

kollu; 1300tl

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/99275632/jarvfjallet-kolcakli-donen-sandalye.aspx

arada 300 lira fark var. Bir de renkten fiyat değişiyoır. tam siyah olanı 1600tl

ride or die..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

oyuncu koltuğu önermem (çok kalitelileri haricen) ortalama bir oyuncu koltuğuna vereceğin para yerine https://www.zuzima.com/urun/ab-rager-vip-yonetici-mudur-makam-calisma-koltugu?gclid=Cj0KCQjwiYL3BRDVARIsAF9E4Gd-caVwXVunzfS-mVCVjtrzWw9bO1nzRkpTxL-PZsqffc1DLTK9Jg0aAtHOEALw_wcB  şu gibi koltuklara aynı parayı verebilirsin. (arkadaşım şu tarz bir şey aldı bırak üstünde uyumayı ben bu koltukta yaşarım bile :D )

profesyonel kahveci?
Toplam Hit: 4728 Toplam Mesaj: 44
bilgisayar koltuğu