folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Bilgisayarı Zorlayacak Ücretisz Oyun Arıyorum.

Bilgisayarı Zorlayacak Ücretisz Oyun Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek

Gaza geldim http://www.vatanbilgisayar.com/v3-772g-notebook-core-i7-4702mq-22ghz-32gb-1tb-2gb-173-w8-notebook-bilgisayar.html aldım. Gerçi iyide oldu. Mevcut pc 8 yıldır bende ve yeteeer artıkın diyordu.

Piyasada bulabildiğim tabi bu fiyata bulabildiğim en iyi f/p oranına sahip notebok bu modeldi. 5400rpm diski kesmedi üzerine birde http://www.vatanbilgisayar.com/128gb-force-gs-serisi-sata-30-ssd-560mb-okuma-_-535mb-yazma.html aldım. Daha doğrusu sipariş verdim, hafta içi kıllı kollarıma gelecekmiş pardon elime geçecekmiş.

Tabi kredi kartım pert oldu,kalan limit 100 tl bile değil. İçime koymadı da değil ve bu kadar kastıktan sonra performansını görmek istiyorum. Autocad da çizim yapan birkaç manyak mimar tanıyorum. 80mb çizim dosyası oluşturuyorlar, açması dert üzerine çizmesi ayrı bir dert ve bıktım yavaş makinelerden bunu aldım.

Bana bu makinedeki gtx760m i sonuna kadar zorlayacak ücretsiz ama performans manyağı bir oyun önerirmisiniz? Önerirmisini derken mümkünse linkide olsun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Hayırlısı olsun hocam , gule gule kullan :D

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

fifa 2020 tam sana göre hocam. :D Şaka bir yana Battlefield 3 multiplayer oynayabilirsin ama zorlamasını bekleme... azıcık gıdıklar belki.

el insaf 32 gb ram nedir yahu. Güle güle kullan hayırlı uğurlu olsun. 

exchanger tarafından 23/Mar/14 22:37 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Hocam torrent varken oyuna paramı verilir Allahını seversen

sana önereceğim oyun sistem manyağı crysis 3 oyunu

http://kickass.to/crysis-3-internal-reloaded-t7120625.html 

bu adresten indirip cracklıyabilirsen dene bakem

not: torrent kullanmasını biliyon demi :D

aliyk tarafından 23/Mar/14 23:04 tarihinde düzenlenmiştir

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

GTA 4.Tam bir facia.Tüm bilgisayarlarda kasiyor.Bunun sebebi Rockstar'in PlayStation'a çikan oyunu PC için birebir uyarlamasidir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

minecraft :)

test 1 2
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

GTA 4.Tam bir facia.Tüm bilgisayarlarda kasiyor.Bunun sebebi Rockstar'in PlayStation'a çikan oyunu PC için birebir uyarlamasidir.

ben kasmadan gayet rahat oynadm pc lenovo y510p

bu arada acer almısın o paraya yazık çöpe atsan daha makuldu 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Warface, cryengine ile yapılıyor. Performans canavarı değil belkide ama görsel olarak güzel

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Hocam makinadan memunmusun ? bende almayı düşünüyorum laptop

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

şu ana kadar en gerçekci grafikleri far cry 3 ile ac4'te gördüm far cry'da doğa çok canlı

ac4 de ise kendini atmosferin içinde hissediyosun mesela havana da sokaklarda dolaşmak çok zevkli ultra grafiklerde

Converse giyen uzaylı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Hocam yanlış anlamada ekran kartın gt 750 m class 2 ekran kartıdır,şöyle söyleyeyim güncel oyunların bir çoğunu full ayarlarda oynayamazsın 10-15 fps görürsün,denemek istersen eğer;
    call of duty ghost
    need for speed rivals
    Assasin's Creed black flag

Thief.

Laptoplarda ısınmada olunca performans iyice düşüyor.Hayırlı olsun bu arada.

Toplam Hit: 4126 Toplam Mesaj: 43