folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bilinçli Rüya Görmek İstiyorum

Bilinçli Rüya Görmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

Lucid dreaming olayını yaşamak istiyorum nasıl yapılır adam akıllı önerilerinize başvurayım dedim :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Aydogan45 bunu yazdı:
    -----------------------------

Lucid dreaming olayını yaşamak istiyorum nasıl yapılır adam akıllı önerilerinize başvurayım dedim :)

yatarken kafamda senaryo yazıp bi kaç kere içimden tekrar ediyorum. %90 rüyamda senaryoya yakın hemde çok yakın bir şey görüyorum. hatta bazen dizi gibi oluyor yemin ederim. :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

bende astral seyahat olayını merak ediyorum. ve denemek istiyorum. bilenlerin bilgilerini öğrenmek isterim.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

ReDsEa bunu yazdı:

Aydogan45 bunu yazdı:

yatarken kafamda senaryo yazıp bi kaç kere içimden tekrar ediyorum. %90 rüyamda senaryoya yakın hemde çok yakın bir şey görüyorum. hatta bazen dizi gibi oluyor yemin ederim. :)

Uyumadan önce filan bide dilimizi ısırma hareketleri filan yapıyomuşuz.Hacı sadece bunu mu yapıcam yada bişi daha rüyamda ne istersem yapabiliyomuyum :D matrix misali.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

harbi boyle bişey mümkün mü?

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Aydogan45 bunu yazdı:

Uyumadan önce filan bide dilimizi ısırma hareketleri filan yapıyomuşuz.Hacı sadece bunu mu yapıcam yada bişi daha rüyamda ne istersem yapabiliyomuyum :D matrix misali.

ben uçuyodum küçükken daha nolsun :D evin camından cıkıp hoop yükseliyodum :) ama artık görmüyorum o rüyayı :(

Altan naptın oğlum :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

ValentinoRossi bunu yazdı:

harbi boyle bişey mümkün mü?

Bya döküman buldum hajı :) eğer olursa :D güzel olucak bide şunuda belirteyim rüyada su altında olduğunu hissediyosun ilk başlarda nefes alamıyon ama sonrada suyun altında nefes alabiliymuşsun :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhder
    muhder's avatar
    Erkek

böyle bir hadise mümkündür

rüyanızda gördüklerinize vücudunuzu katmanızdır

yani beyin görür-vücut fiziksel hareketlerde bulunur

misal araba kullanırken rüyanda, elin gerçekten direksiyon kontrol eder gibi olur

rüyanızı kontrol etmeye başlarsınız bu dakkadan sonra

ancak yorucu olacağını tahmin ediyorum

beyin bu iş için fazlasıyla yorulur, üstüne fiziksel yorgunluğu katınca güzel neticeler olmaz

sabah uyandığında sanki yeni yatağa giriyormuş gibi yorgun hissedersin diye düşünüyorum

nasıl yapılıyora gelince tam olarak emin olmamakla birlikte iki uyku arasında olabiliyormuş

yani rüya görüp hafiften uyandıktan sonra çat diye tekrar uykuya dalabilirsen oluyormuş

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

muhder bunu yazdı:

böyle bir hadise mümkündür

rüyanızda gördüklerinize vücudunuzu katmanızdır

yani beyin görür-vücut fiziksel hareketlerde bulunur

misal araba kullanırken rüyanda, elin gerçekten direksiyon kontrol eder gibi olur

rüyanızı kontrol etmeye başlarsınız bu dakkadan sonra

ancak yorucu olacağını tahmin ediyorum

beyin bu iş için fazlasıyla yorulur, üstüne fiziksel yorgunluğu katınca güzel neticeler olmaz

sabah uyandığında sanki yeni yatağa giriyormuş gibi yorgun hissedersin diye düşünüyorum

nasıl yapılıyora gelince tam olarak emin olmamakla birlikte iki uyku arasında olabiliyormuş

yani rüya görüp hafiften uyandıktan sonra çat diye tekrar uykuya dalabilirsen oluyormuş

Rüya esas amacı olan dinlenmekten çıkıyo diyosun ama zevk için arada yapmak şart bence:) fakat şu noktayı anlayamadım çok tehlikelide olabilir diyolar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

bende astral seyahat olayını merak ediyorum. ve denemek istiyorum. bilenlerin bilgilerini öğrenmek isterim.

Deneme sakın deneme ben denedim 2,5 yıl psikologa gittim " yemin ederim "

Web sitesinde zaten detaylı anlatımları var orda altı çizili bi cümle vardı. Seyahatlerinizde çok ürkütücü ve gürültülü bir durum olduğunda gözünüze bi kapı çarpacak. O kapıdan kesinlikle uzak durun diye bi cümle vardı. Bende aynen anlattıkları oldu ve o kapıdan bok var gibi girdim.. Yemin ediyorum 2,5 yılımı psikologla geçirdim.. Uzak ol bulaşma huzurunu kaçırma.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:

FOXXLY bunu yazdı:

Deneme sakın deneme ben denedim 2,5 yıl psikologa gittim " yemin ederim "

Web sitesinde zaten detaylı anlatımları var orda altı çizili bi cümle vardı. Seyahatlerinizde çok ürkütücü ve gürültülü bir durum olduğunda gözünüze bi kapı çarpacak. O kapıdan kesinlikle uzak durun diye bi cümle vardı. Bende aynen anlattıkları oldu ve o kapıdan bok var gibi girdim.. Yemin ediyorum 2,5 yılımı psikologla geçirdim.. Uzak ol bulaşma huzurunu kaçırma.

Dur ben bunu bi denicem bunuda bir araştırayım 

Toplam Hit: 24065 Toplam Mesaj: 71