folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bilinçli Rüya Görmek İstiyorum

Bilinçli Rüya Görmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hermes
    hermes's avatar
    Erkek

Tantum kesinlikle denemeyin hani söz ederken  küçük birşey gibi gelsede o diş hapı insanı manyaga çeviriyo  hani elinize bıçak alıp yanınızdakine saldırmalar dışarı çıkarsanız kimsenin  yüzünü insan şeklinde göremezsiniz ikidebir önünüze birşeyler dikilir tavanlardan yılanlar fırlar yüzünüze böcekler  ufacık köpekler dans eder oyuncaklar farklı şeylere dönüşür ve bunlar çok basitleri 2 gün boyunca artık yalvarırım geçsin diye ağlarsınız kesinlikle denemeyin asla ve asla ayrıca öyle rüya falan yok bildiğin yaşıyosun 2 gün falan da sürüyo bu yüzden ölen insanlarda var çarpıntılar nefes alamamalar hele korkaksanız etkisi geçene kdr delirebilirsiniz.

Metafiziksel orospuların paranoyak çığlıı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

işinize yarar

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&source=hp&q=bilin%C3%A7alt%C4%B1+programlama&meta=&aq=0&oq=bilin%C3%A7alt%C4%B1+pr 

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

hermes bunu yazdı:
    -----------------------------

Tantum kesinlikle denemeyin hani söz ederken  küçük birşey gibi gelsede o diş hapı insanı manyaga çeviriyo  hani elinize bıçak alıp yanınızdakine saldırmalar dışarı çıkarsanız kimsenin  yüzünü insan şeklinde göremezsiniz ikidebir önünüze birşeyler dikilir tavanlardan yılanlar fırlar yüzünüze böcekler  ufacık köpekler dans eder oyuncaklar farklı şeylere dönüşür ve bunlar çok basitleri 2 gün boyunca artık yalvarırım geçsin diye ağlarsınız kesinlikle denemeyin asla ve asla ayrıca öyle rüya falan yok bildiğin yaşıyosun 2 gün falan da sürüyo bu yüzden ölen insanlarda var çarpıntılar nefes alamamalar hele korkaksanız etkisi geçene kdr delirebilirsiniz.

zaaa  xdxd çok komikmiş ama harbiden tehlikeli iş ben bole şeylere bulaşmadım bulaşmamda cidden ölenler , intihar edenler oluyo bole şeyler yüzünden

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hermes
    hermes's avatar
    Erkek

arkinfes bunu yazdı:

hermes bunu yazdı:

zaaa  xdxd çok komikmiş ama harbiden tehlikeli iş ben bole şeylere bulaşmadım bulaşmamda cidden ölenler , intihar edenler oluyo bole şeyler yüzünden

Evet ilk  3 saat herkez komik diyo zaten sonrasında sıradan bi insan yüzü görmek için yalvarıyosun korkmaya başlıyosun terliyosun çarpıntın başlıyo komik olan şeyler değişiyo farklı şeyler görüyosun düşünki birisi sana olmayan birisinden bahsediyo gidiyo kendi kendine konuşuyo arada bıçakla üstüne koşuyo sanırım o zamanda komik olur.Bunun üstüne bira içilmesi daha fena bunu salakça bi fikirle gece ormanda yapıp ölen insanlar var.

Metafiziksel orospuların paranoyak çığlıı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

Sadece bu komik olayları yaşamak için napabilirim yılanları filan görmek için yani dozu ne kadar aşıcaz?Ayrıca bunların çoğundan korkmam ölümden değil yaşamdan korkuyorum. :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

Dün gece 10 tane tantum aldım akşam 7 suları gibi..Saat 10 a kadar hiçbişi yoktu.10 dan sonra gözlerde karıncalanmalar tarzı,saçma sapan parıltılar görmeye başladım.Yerlerde karıncalanmalar,kapının açılıp kapandığını gördüm ama tuhaf bi nedenden dolayı korkmuyodum hayal olduğunu biliyordum garip bir histi,sonra yürümeye çalıştım hafif tökezliyorum.Yattım uyumaya çalışıyorum,ara ara dalıp gidiyorum rüyalara,ama rüyalar daha bi gerçekçiydi.Mesela okulda olan olayları yaşadım aynen garipti.Ama gecemin içine etti yani uykusuzluk fena yaptı.O kadar tırsınç bi olay görmedim..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

nuggets54 bunu yazdı:

Dün gece 10 tane tantum aldım akşam 7 suları gibi..Saat 10 a kadar hiçbişi yoktu.10 dan sonra gözlerde karıncalanmalar tarzı,saçma sapan parıltılar görmeye başladım.Yerlerde karıncalanmalar,kapının açılıp kapandığını gördüm ama tuhaf bi nedenden dolayı korkmuyodum hayal olduğunu biliyordum garip bir histi,sonra yürümeye çalıştım hafif tökezliyorum.Yattım uyumaya çalışıyorum,ara ara dalıp gidiyorum rüyalara,ama rüyalar daha bi gerçekçiydi.Mesela okulda olan olayları yaşadım aynen garipti.Ama gecemin içine etti yani uykusuzluk fena yaptı.O kadar tırsınç bi olay görmedim..

bırakalım artık şu konuyu ilaçsız yöntemlere bakalım :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

bu acık ruya meselesınde kendımızı sartlandırsak ruyamızda mesela internette gezınebılırmıyız?

veya gıt oss sorularını falan cal.

gıt en gızlı bılgıleri bul ?

varmı bole bısey..

edit:  kılıtledi baskan konuyu , cevabı bılen varsa pm atsın lutfen.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ya aslında hipnozla kombine bir şekilde uygulanabiliritesi var birde ilaç mevzuu kötü sonuçlana bilir denemeyin taşak yoluna gidersiniz allah korusun. Astral seyahat zor bişe (en azından benim için) çok teknikleri denedim çok çok rüya görmekten öteye geçemedim. (telekinezi daha verimli geçiyor) bu rüya kontrolüde tamamen bilinçle alakalı birşey sağlam disipli şart

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Adam adam gibi soru sormuş,hapa ota boka bağlamışsınız.Bebebelik bi bok var sanıp yutacak,al başa bela.
    Kilit.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 24147 Toplam Mesaj: 71