folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bilinçli Rüya Görmek İstiyorum

Bilinçli Rüya Görmek İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Ne düşünürsem çoğu zaman onu görüyorum rüya görürken rüyada olduğumu farkediyorum onu farkedince nasıl olsa rüyadayım diyip sağdan soldan geçen kadınlara tecavüz edip market bakkal soyuyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

Winchester bunu yazdı:
    -----------------------------

Ne düşünürsem çoğu zaman onu görüyorum rüya görürken rüyada olduğumu farkediyorum onu farkedince nasıl olsa rüyadayım diyip sağdan soldan geçen kadınlara tecavüz edip market bakkal soyuyorum

bendede aynenn rüyadayken rüyada olduumu biliorm nasıl bi duygudur bu ya :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

Winchester bunu yazdı:

Harbiden süper bişimiş günah işleme potansiyeli kalmıyo artık :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=oieyHuUw03I alın size süper bir video kızın iş görüşmeleri filan çok süper..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Bana da  benzer bişey oldu sanırım.Rüyada olduğumu fark ettim ve etrafımdakilere bu bir rüya dimi? demem  ile uyandım.Çok da atraksiyon yoktu sizinkiler gibi:D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

fatX bunu yazdı:

@Apocrypha

Ne gördün o kapıdan girince ?

Abi zaten o seslerden gürültüden titriyorsun korkudan " rüya halindeyken titrediğini hissediyorsun yarı uyku hali gibi düşün" kapıdan giriyosun o sesler dahada çoğalıyor. Yakın tarihte başından kötü bi olay geçtiyse ne bileyim ölüm ayrılık o tarz devamlı o ölen yada ayrıldığın kişinin silüetini görüyorsun sana koşar gibi ama senden uzaklaşıyor. heryerden sesler geliyor kapı gıcırtıları çığlıklar ya çok kötü. Anlatamıyorumki. tavsiye etmemekle birlikte yaşamak gerek anlamk için. Çok kötüydü çok. 2,5 sene diyorum ya etkisinden çıkamadım. Kesinlikle hiç tavsiye etmiyorum. 

Ha illa yapacaz diyosanızda astralseyahat resmi sitesinde beyin dalgalarını karıştıran bi ses tonu var o nu indirin onu dinleyerek kafanızı boşaltıp uzanın ve hiç bişey düşünmemeye çalışın. Yarı uyku halinde uçmaya başlayacaksınız. " fiziksel olarak uçanda varmış ama bende fiziksel sadece titreme oldu"

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aydogan45
    Aydogan45's avatar
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:

fatX bunu yazdı:

@Apocrypha

Abi zaten o seslerden gürültüden titriyorsun korkudan " rüya halindeyken titrediğini hissediyorsun yarı uyku hali gibi düşün" kapıdan giriyosun o sesler dahada çoğalıyor. Yakın tarihte başından kötü bi olay geçtiyse ne bileyim ölüm ayrılık o tarz devamlı o ölen yada ayrıldığın kişinin silüetini görüyorsun sana koşar gibi ama senden uzaklaşıyor. heryerden sesler geliyor kapı gıcırtıları çığlıklar ya çok kötü. Anlatamıyorumki. tavsiye etmemekle birlikte yaşamak gerek anlamk için. Çok kötüydü çok. 2,5 sene diyorum ya etkisinden çıkamadım. Kesinlikle hiç tavsiye etmiyorum. 

Ha illa yapacaz diyosanızda astralseyahat resmi sitesinde beyin dalgalarını karıştıran bi ses tonu var o nu indirin onu dinleyerek kafanızı boşaltıp uzanın ve hiç bişey düşünmemeye çalışın. Yarı uyku halinde uçmaya başlayacaksınız. " fiziksel olarak uçanda varmış ama bende fiziksel sadece titreme oldu"

Sitenin linkini istiyorum bide o müziği dinledikten sonra beynimizi kaybetmiyek :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Ya bunun için sağlam şartlanmak gerekiyo diye biliyorum...

Bi rengi veya bir nesneyi (çok görülebilecek cinsten) sürekli sorugluyosunuz, gerçek hayatta.. Mesela hep pembe gördüğünüzde acaba rüyada mıyım ben diye soruyosunuz kendinize ve kontrol ediyosunuz rüyada mısınız diye.. Belli bi zamandan sonra bu alışkanlık haline geliyo, ondan sonra rüya görünce de aynı sorguyu yapmaya başlıosunuz..

Kontrol ettiniz bi baktınız eliniz içnizden geçio veya, ateşe tuttunuz yanmıo, aha rüyadasınız :D

Yapıyo musun diye sormayın, denemedim bu şartlanma uzun iş :D

Bu arada çok iyi bişi olmadığını söyliim, insanlar o uyku haline bağlanmaya başlıyolar sürekli uyumak istiyolar..

Bi de burdaki 1 saatlik uyku orda yıllar gibi geçebiliyomuş, bu da doğal olarak yorgunluk yapıyo...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

ruya gormemek delirmek mi demek ?

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Aydogan45 bunu yazdı:

Apocrypha bunu yazdı:

fatX bunu yazdı:

@Apocrypha

Sitenin linkini istiyorum bide o müziği dinledikten sonra beynimizi kaybetmiyek :D

http://www.astralseyahat.com/

Deneyeceksen anlatımları dikkatli oku adım adım takip et.. Anlatılanlardan farklı bişey yapma uyanamama durumu oluyormuş çünkü..

O beyin dalga sinyalleride baş ağrısı yapıor sadece..

Toplam Hit: 24149 Toplam Mesaj: 71