Bimcell Kullanan Müridler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Bimcell kullanan varmı yazısını görünce error error diye ses çıkardım :D

Zamanı durduramazsın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

avea alt yapısını kullanıyor fakat aveadan daha iyi çekiyo ne hikmetse çözemedim. heralde simler okunmuş :)

şaka bi yana tavsiye ederim bimcell iyidir :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

http://tahribat.com/Search.asp

hocam kusura bakma ama 10 gün önce de aynı konu açıldı biraz arasanız :/

http://tahribat.com/Forum-Bimcell-250-Dakika-5000-Sms-Ve-Cepten-500-Mb-19tl-171390/1 

test 1 2
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

CiRKiN bunu yazdı

Ferrari alıp kaçak benzin koymaya Yada tüp taktırmaya benzer senn iş :)

:D Okudum kendi kendime güldüm :D 

Bende geçeceğim hocam geçenlerde konusu açılmıştı. Ancak hat kendi üzerime değil diye bir türlü abimle gitmek kısmet olmadı. Ağabey olmadan hattı üzerime alma hakkım yok mu? Br ara böyle bir haber görmüştüm sanki bir tarihe kadar hatlarınızı kendi üzerinize taşoyabilirsiniz diye?

aynı konumdaydım (avea) geçenlerde gittim avea bayiine.. aldım hattı kendi üstüme.. msj geliyo xxxx tc numarasını xxxx hattına tanımlanmasını onaylıyomusunuz diye onaylıyosun.. 3-5 gün civarında hat üstüne geçiyo.. belki bnde uzun sürdü tam bilmiyorum... 5 tl bi işlem ücreti alınıyo.. 

5 tl kazik yemissin.Normalde bu islem Ekim ayina kadar ucretsizdi.

eve geldikten sonra öğrendim onu.. geçen sene sormuştum böyle bi olayı 40 demişlerdi 5 i duyunca atladım mevzuya :)

bimcell kullanan arkadaşlar internet olayından bahsedebilir mi? avea net paketi var bende suan.. aynı konumda mı yoksa daha da mı yavas :P

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

ben bimcell kullanıyorum ama avea vodafone a görre bile kalitesiz bir çekim alanı sağlıyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

BimCell'e geçiş yaptım direk paketi yaptım. Çok hoşuma gitti şu an için benim :) İlk aldığımda 10 saniyelik bir konuşma yaptım 2 kuruş gitti mutlu oldum :D Şimdi ayda 19 TL mail, sms, konuşma rahatça yapıyorum. Çok yüksek değil özellikler ancak 19 TLye gayet uygun ve iyi. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

ben bir seneye yakındır kullanıyorum. ilk çıktığından beri yani

çekim olarak bir sıkıntısı yok. daha ekonomik. yani boşu boşuna turkcellde kazıklanmanın bir alemi yoktu. halen memnunum

kontör bitince 2 dk.ya internetten yüklüyorum. illa bime gidiceksin diye birşey yok

önceden böyle komplike paketler yoktu, ama şimdi daha iyi olmuş.

sivil tarafından 28/Oca/13 18:38 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    City_hunter
    City_hunter's avatar
    Erkek

Ben kullanıyorum .3'lü paket aldım gayet iyi.Bazen sokak aralarında çekmiyor ama avea işte ne yapcaz idare etcez artık

Hiç ölmeyecek gibi yaşayanla,hiç yaşamamış gibi ölen arasında ne fark var
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    Benim gibi aveadan gecis yapan arkadaslar aveadaki paketlerini iptal etsin.. 3lu paketi yapmak icin gectim aveanin 3000sms 300mb internet olayina kayitliydim.. Bimcell e gectikten sonra kendiliginden paket yenilendi..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

beyler olay şu:

bimcell'de üçlü paketi aldım diyelim, şimdi bu 250dk 500mb 5000sms'in, dk ve mb kısmı kesin bitecektir bende..

sitesinden okuduğum kadarıyla üçlü paket aylık yenileniyor, ama diğer paketler aylık değil bittiği an yenileniyor.

şöyle de bir durum var, üçlü paketle aynı zamanda, diğer paketleri de alabiliyormuşum.

dolayısıyla sormak istediğim soru şu, atıyorum:

1 şubatta bimcell'e geçtim ve hatta 50TL bakiye koydum diyelim,

üçlü paket(19TL) + 250dk(10TL) + 1GB (14,5TL) olarak paketlerimi belirledim ve aldım,

benim ücretlendirmem şu şekilde mi olacak

50TL bakiyemden anında 19 tl düşecek 31TL kalacak, ve hattımda 250dk, 500mb, 5000sms olacak, bunları kullanmaya başladım

10 şubatta 250dk bitti diyelim, anında 31TL-10TL=21TL kalacak, 10 marta kadar geçerli olarak 250dk yenilecek (şubatın kaç çektiğini çükület şimdilik)

14 şubatta 500mb bitti diyelim, anında 21TL-14,5TL=6,5TL kalacak 14 marta kadar geçerli olarak 1GB internetim olacak. (şubatın kaç çektiğini bi kere daha çükület bi zahmet)

1martta da üçlü paketim 1 aylık olarak tekrar yenilecek (şubatın kaç çektiği ile alakası varsa da, yoksa da çükületmeyi esgeçmeyesin)

kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim, eğer sistem yukarıda belirttiğim şekilde ise tadından yenmez,

ama kafadan 6,5TL'ye düşüyorsam, tüm paketleri aynı anda tanımlıyorsa bi cacığa benzemeyecek.

muaythaist tarafından 20/Mar/13 19:49 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 6130 Toplam Mesaj: 41