Bimcell Kullanan Müridler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Bimcell iyidir, bir an önce geç.

enjoy i'm vaccinated
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

ilk mesaja değil de son mesaja cevap verseniz kral olacak. yeni konu açmayayım kalabalık olmasın dedim de,

gelen cevaba "cidden mi yaw" diyip sırıtasım geldi (: olmadı yeni konu açayım ben..

cevap beklediğim metin "beyler olay şu:" şeklinde başlıyor, 2 mesaj önce

muaythaist tarafından 20/Mar/13 20:13 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

ilk mesaja değil de son mesaja cevap verseniz kral olacak. yeni konu açmayayım kalabalık olmasın dedim de,

gelen cevaba "cidden mi yaw" diyip sırıtasım geldi (: olmadı yeni konu açayım ben..

cevap beklediğim metin "beyler olay şu:" şeklinde başlıyor, 2 mesaj önce

İstediğim mesajı seçer ona cevap veririm hocam :)

enjoy i'm vaccinated
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nibun
    Nibun's avatar
    Dişi

Bende yeni bir hat almayı düşünüyordum ama çok şikayet eden var http://www.sikayetvar.com/firma/detay/bimcell

hadi sevişelim..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı

beyler olay şu:

bimcell'de üçlü paketi aldım diyelim, şimdi bu 250dk 500mb 5000sms'in, dk ve mb kısmı kesin bitecektir bende..

sitesinden okuduğum kadarıyla üçlü paket aylık yenileniyor, ama diğer paketler aylık değil bittiği an yenileniyor.

şöyle de bir durum var, üçlü paketle aynı zamanda, diğer paketleri de alabiliyormuşum.

dolayısıyla sormak istediğim soru şu, atıyorum:

1 şubatta bimcell'e geçtim ve hatta 50TL bakiye koydum diyelim,

üçlü paket(19TL) + 250dk(10TL) + 1GB (14,5TL) olarak paketlerimi belirledim ve aldım,

benim ücretlendirmem şu şekilde mi olacak

50TL bakiyemden anında 19 tl düşecek 31TL kalacak, ve hattımda 250dk, 500mb, 5000sms olacak, bunları kullanmaya başladım

10 şubatta 250dk bitti diyelim, anında 31TL-10TL=21TL kalacak, 10 marta kadar geçerli olarak 250dk yenilecek (şubatın kaç çektiğini çükület şimdilik)

14 şubatta 500mb bitti diyelim, anında 21TL-14,5TL=6,5TL kalacak 14 marta kadar geçerli olarak 1GB internetim olacak. (şubatın kaç çektiğini bi kere daha çükület bi zahmet)

1martta da üçlü paketim 1 aylık olarak tekrar yenilecek (şubatın kaç çektiği ile alakası varsa da, yoksa da çükületmeyi esgeçmeyesin)

kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim, eğer sistem yukarıda belirttiğim şekilde ise tadından yenmez,

ama kafadan 6,5TL'ye düşüyorsam, tüm paketleri aynı anda tanımlıyorsa bi cacığa benzemeyecek.

ne alaksı var dostum nereden çıkarttın bunları 

sen bu paketi aldınayın 1 de ertesi gün 250 dk bitti 1 ay sonra yenilenir bu paket hee ama sen istersen 10 liraya 250 dk paketi alabilirsin zaten bimcellin güzelliği bu bitince alabilirsin illa 1 ay bekleyeceksin demez sana aynı anda başka paketleri de alabiliyorsun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Nibun bunu yazdı

Bende yeni bir hat almayı düşünüyordum ama çok şikayet eden var http://www.sikayetvar.com/firma/detay/bimcell

hocam şikayetin sayısı değil niteliği önemli örnek olarak bi şikayet : 

Bimcell Hat Taşıma İçin Fotokopi Parası İstiyorlar!

resmen saçma şikayetler var. bimcell gayet iyi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php?&icmp=hb_freezonekomple

Her Yöne 500 Dakika + Her Yöne 1000 SMS + 1 GB İnternet ayda sadece 19 TL

Oyun yeni başlıyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek
    T-Bag bunu yazdı

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php?&icmp=hb_freezonekomple

tüh lan bugün ayın 20 si, keşke daha önce yazsaydın hoca: / bende bim cell e geçtim ama bu ondan da iyi hatta en iyisi bu :(

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek
    T-Bag bunu yazdı

Dün Avea'ya geçecektim önceki akşam reklamlarda bunu görünce vazgeçtim. Lakin uğradığım bir şube kimlik fotokopisiyle işlem yapmadı başka bulacağız.

Kendine İyi Bak ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bimcell ???

tarifeler bölümünde aşağıdaki bilgiler mevcut...

Bu Bimcell Faturalı mı ? Faturasız mı ?

Ben Faturalı hattı yok diye biliyorum lakin eğer hatların tümü Faturasızsa Aylık Sadece 12 TL'ye 250 dk her yöne ne demek ?

Paketiniz bittikçe otomatik olarak yenilenir ne demek ?

Fatura gelmiyor,lakin ben bir ayda 250 dk'mı kullnamazsam 250 dakikam ölüyor mu ? 

yoksa hem faturalı hem faturasız mı ?

Sıfırdan Bimcell hattı almak kaç TL ?

Bimcell'in internet sitesi baya bir bilgilendirici mi yoksa benim anlayışımda mı bir kıtlık var ?

Aylık sadece

12 TL'ye 250 her yöne dakika,

19 TL'ye 500 her yöne dakika paketi satın alabilirsiniz

Üstelik paketinizi ayda en fazla 1 kere kullanma koşulu da yok, paketiniz bittikçe otomatik yenilenir.

Acaip derecede agresifim !
Toplam Hit: 6109 Toplam Mesaj: 41