folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Binaya Suriyeli Kiracı Girmesini Engelleyebilirmiyiz ?

Binaya Suriyeli Kiracı Girmesini Engelleyebilirmiyiz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba danışmak istediğim bşr konu var

bulunduğumuz bina aile apartmanı 5 dairenin dördünde bizler varız. şimdi grişteki daireyi emlakçılar galiba suriyeliye vericekler bizim bunu imza toplayarak vs. birşekilde yasal olarak engelleme yolumuz varmıdır ? daha önce başına gelen yada bu konularda bilgisi olan var mı ?

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba, durduk yere sadece suriyeli diye adamı göndermek için yasal hakkınız olduğunu zannetmiyorum.

ki bence insanlık adına da uygun değil.

bildiğin ırkçılık oluyor bu.

Sadelik demek güzellik demektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

emlakçıyı dövün. 

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek
    Uveys bunu yazdı

merhaba, durduk yere sadece suriyeli diye adamı göndermek için yasal hakkınız olduğunu zannetmiyorum.

ki bence insanlık adına da uygun değil.

bildiğin ırkçılık oluyor bu.

oturduğum konumu belirtmeyi unuttum belirtsem zaten beni anlardınız :) esenyurttayız ve burda defalarca birbirilerini veya oturdukları binalardaki kendi insanımızı bıçakladıklarını gördük. Bundan birkaç ay önce bi adamın kirasını ödemeyip bide koloni gibi doluştuklarından çık dediği için boğazını kestiler adamın ve eswnyurtta bi polisin babama dediği cümleyi söyliyim " bunlarla büyük kavgalara girmeyin bunları öldürürsün seni gelir evinden alırız ama bunlar seni öldürsün bulmak imkansız " ya pasaportları ya kimlikleri sahte çıkıyo çoğununda mülteci kimliği Gaziantep,bursa hatay vs. sınırlarında geçerlidir diyo ama adamlar istanbulda açıkçası başımızı belaya sokmaktansa yollarını kesmek en mantıkşsıı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

emlakçıyı dövün. 

Açıkçası aklımdan geçen dövmekten ziyade kafasına silahı dayıyım ya bidaha suriyeli gelmez yada mermiyle yarışırsın diyim ama bu ipne gidip işe polisi karıştırır filan daha yeni baba oldum başım belaya girmesin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Aranizda para toplayip evi kiralayin. Belli bir süre

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

O zaman apartmandan birkaç kalıplı erkek emlakçıyı ve ev sahibini sıkıştıracak, tehdit edecek adam gibi birine ver diye.

Hadi o da olmadı, o zaman daha apartmana taşınmadan ailenin gözüne görüneceksiniz ki apartmana girmeden iş cozulsun.

Yasal yoldan hiçbir bok yapamazsınız. Devlet şu an bunlardan yana, en basit olayda sizi suçlu çıkartırlar.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    Zalimcocuq bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

emlakçıyı dövün. 

Açıkçası aklımdan geçen dövmekten ziyade kafasına silahı dayıyım ya bidaha suriyeli gelmez yada mermiyle yarışırsın diyim ama bu ipne gidip işe polisi karıştırır filan daha yeni baba oldum başım belaya girmesin

hocam ev kimin evi konuşun kiminse adamın evine gelcek zararlardan şu kafası kesilen elemandan felan bahsedin korkutun ev sahibini 

baktınız olmuyor emlakçıya makineyle bi ziyaret edin 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Mülk sahibi ile konusun gerekirse siz tanıdık kiracı bulun

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kendi parası ile rezil olan çoktur ama koca dünyada kendi ülkesinde kiracı olan başka bir millet yoktur amk..

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Kendi parası ile rezil olan çoktur ama koca dünyada kendi ülkesinde kiracı olan başka bir millet yoktur amk..

Agzina saglik.

Toplam Hit: 6044 Toplam Mesaj: 50
daire suri apt