folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bir İnsan Bu Kadar Şansız Olurmu

Bir İnsan Bu Kadar Şansız Olurmu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    okyanus
    okyanus's avatar
    Erkek

Dostlar acaba aranızda benim kadar şansız bi insan varmıdır hangi işe kalkışsam hep bi uğursuzluk yaşıyorum acaba üstümde karabüyü felanmı var anlamadım gitti şansız olduğum bir kaç olayı sıralayım dostlar

1: Geçenlere internet kacafeye gittim biraz işim vardı daha masaya oturur oturmaz internet hatları kesildi kafede bi sorun vardır dedim başka bi kafeye gittim orada elektirikler kesildi sinşr kırızi geçiyordum az kalsın

2: Kullanmak için bi Lg cep telefonu aldım 2 ay felan oldu bozuldu fabrika hatasıdır dedim garantiye gönderdim sıfırı ile değişmiş yapılamaz bi sorunmuş neyse sıfırını kullandım oda iki ay sonra bozuldu onuda garantiye gönderdim yine bu kezde ana kartı felan bir çok parçası yanmış yine sıfırı geldi onuda 3 ay felan kullandım oda bozuldu ulan dedim bendeki şansın taa a.q telefonu yere vurdum gittim bi nokia aldım ne varsa nokia'da varadır diye 3 ay kullandım onunda ekranı kırıldı yine garantiye gönderdim ekranı değişti geçenlerde babamın 2 yıldır kullandığı cep telefonunu aldım  bi bakayım diye 2 yıldır çalışan telefon elime bi aldım 10 saniye sonra vallahi dondu kaldı açıyom kapatıyom yok en sonunda çaktırmadan geri babama verdim ne biçim iş anlamadım.

3: Bankaya para yatırmaya giderim sistemleri çalışmaz atm ye ne zaman para yatırmaya  veya çekmeye gitsem sorun

4: Geçen gün bi kol saati aldım 2 hafta kullandım bozuldu

5: Okul zamanında hoca herkezin yazılı kağıdını doğru okur benimkini yanlış bi saat hocaya laf anlat sonra

6: Bilgisayaar aldım sıfır anakartı yandı 3 hafta garantide bekle netbook aldım 3 ay felan kullandım görüntü gelmedi garantiye gönderdim

7: Eve halı yıkama makinesi aldım 6 ay kullanmadan motoru yandı. Aspirator aldım satıcıya abi dedim bak kutuyu açalım bi bakalım ben şansız biriyim diye satıcı adam olurmu yaa dedi bu üründen ben çok sattım bi sıkıntı çıkmaz sen kullan rahat ol dedi bişey olursa geri getir dedi akşam kutuyu bi açtım üst kısım kople ezik gittim satıcıya 1 saat tartışmadan sonra zorunan ikna edebildim.

8: Eve digiturk aldım receiver'ı 2 hafta sonra yandı

daha bunlar bir kaçı neler neler var dostlar acaba bendemi bi sıkıntı varya söylemesi ayıp gusul abdest felanda alıyorum her zaman yinede işlerim hiç yolunda gitmez karabüyü felanmı var bende yaw aranızda büyüden anlayan varsa söylesin valla çok bunaldım bu şansizlıktan bahtsızlıktan valla

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

nasıl düşünrsen öyle devam eder bende ne zaman yazı tura yapsam hep kaybederim hep küçük çöp bana girer ;)

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

yanlış alıyosundur gusul abdestini :_

şaka maka bazı insanlar doğuştan bahtsız olur hacım. eğer bu kadar bahtsız olaya karşı bu kadar güzel olay gelmiyosa başına yapacak bişey yok.

şahsi düşüncem :|

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek

evdeki voltajı bi kontrol ettir bence

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Türkiyedesin hacı senle alakası yok

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

http://sungerdenkelamlar.blogcu.com/gun-i-cunup/10481071  şunu bi oku bi günde başıma gelenler küfürlü olabilir ne yazdığımı hatırlamadım :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

benim halaoğluda aynı, altığı tüm elektronik aletlerde aynı senin anlattığın durum gerçekleşiyor tek bir yada birkaç örnek değil %100 başarı, acaba sizin vücut elektriğiniz filanmı bozuyo aletleri :|

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

MMB bunu yazdı:
    -----------------------------

yanlış alıyosundur gusul abdestini :_

şaka maka bazı insanlar doğuştan bahtsız olur hacım. eğer bu kadar bahtsız olaya karşı bu kadar güzel olay gelmiyosa başına yapacak bişey yok.

şahsi düşüncem :|

-----------------------------

aynen MMB ye katılıorum, çünki o bahtsız bedevilerden biri de benim :l 

hoca kafaya taktıkca işlerin içinden çıkmak daha da güçlenio ,si*tir ett 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

hocam bizim bi arkadaşta senin gibi bahtsız bedeviydi.Sonradan öğrenmiş babaannesi bu doğmadan önce adak adamış lakin yerine getirmemiş.17 yıl sonra adağını yerine getirdide elemanın aniden şansı döndü.Bence aileyi bi araştır..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

tanıdık kutup ayısı varsa bi el atsın sana hacı :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

hocam Allah yardımcın olsun güç durum bende şansızımdır ama senin ki bambaşka yaf... Kemal sunalın bir filmi geldi aklıma hani ne zaman karakola gitse başına bir iş gelir nezarete atılır ya seninkide o misal...

the man who gets tired after eating a ban
Toplam Hit: 9800 Toplam Mesaj: 60