folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bir Kadın Bunu Nasıl Yapabilir...

Bir Kadın Bunu Nasıl Yapabilir...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Arkadaslar bilirsiniz ki bazi insanlar kendilerini karsisindakilerine farkli lanse etmek niyetine boyle cahillikler yapiyor.Metalci rock cı takımının böyle iğrencliklerini izledim ben(Metallica konserinde heriflerin civcivleri ezmesi) Yani bence psikolojisi bozuk insanlar böyle seyler yapabilir.Neden durduk yere bir hayvanin canina kastedeyim? Veya neden aci cektireyim bu tamamen gerizekalılık dusuncesizlik vede cahillikten başka birsey deildir ne kadar kufur etsenizde azdir!

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WeBCiN
    WeBCiN's avatar
    Erkek
    PSİKOLAJIK DELİ BUNLAR - BUNLAR İNSAN DEĞİLLER YAW

SOYUNU SOPUNU ZİKTİKLER......

sizin risk dedikleriniz benim için bir fırsattır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    denizhanmail
    denizhanmail's avatar
    Erkek
    birader hakkaten moralim bozuldu. koyucak başka konular bulun ne olur. orospunun birinin vahşiliğini izletip moralimizi bozacak ne vardı şimdi!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adige
    adige's avatar
    Dişi
    iğrenç allah cezasını versin ya midem kaktı hayvan sevmeyen insanda sevmez

buzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Konuda sorun yogh..!! anarşi bölümü olduğunu görüyosanız ..kaldıramam diyosanız bakmayıınn .konunun açılması ve bu olayı seyretmeniz en azında insanlığın ne hal aldığını görmenizi sağlıyor ..öz eleştiri yapmanızı sağlıyor ..ibret almanızı sağlıyor ..bunlarda var mış diyorsunuz ..bazılarına ise görüldüğü gibi ahireti hatırlatıyor ..konu da sorun yogh..!!

Mcyargic'in dediği gibi herkez geçmişinin bedelini öder..!!

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    o kadının ben amk diyorum
    noel_babo +1 diyorum bide unutmadan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    Metallica konserinde böyle bir şey yapmadı. Klibinde civciv ezdi ama konserde değil. 80-90 metal müzik fırtınası sırasında Ozzy Osbourne bunun öncüsü oldu daha sonra Nirvana'da yaptı... Bence çok aptalca ve gereksiz bir şey zarar vermek, müziğini yap coşturuyorsan milleti yeter; neden daha abzürt şeylerle uğraşıyorsun ki...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Bu tür olaylara şahit oldukça; aklıma ölüm geliyor ve mutlu oluyorum. (bütün bunların hesabının sorulacağını bilmek mutlu ediyor beni)
    İşkence ettiği bir insan olsa belki bir şekilde helâlleşmek söz konusu olabilir ama hayvana yaptığı bu işkencenin bedelini nasıl ödeyecek bu hatuncağız. Valla ne diyeyim Allah ıslah etsin.

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    deli_gaffur +1

çocuktum,büyüdüm
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    1. Onu yapanın kadın olduğunu nerden biliyonmuz? her fileli çorap giyeni kadın zannetmiyin
    2. böyle şeyler yapmanın kadınlıkla bi alakası yok. insan olması (olmaması) yetiyo
    3. tavşanın hareketleri biraz garibime gitti, neden okdar hareketsiz duruyo (başta) bence kesin o tavşana bişiler vermişler
Toplam Hit: 12714 Toplam Mesaj: 52