Bir Tarif Duydum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

tamam a.q  sende o görüntüyü satar para kazanırsın a.q aga harbi tehlikeliymiş.a.q evin karşısındakı pkk lıara sığıncam öğrencem bomba ytapmayı kafaya koydum ufaktan başladım iyodın krıstalının saflaştırdım attım bahceye gölge vardı bahçeye yavru kediler dadanmış 4-5 tane bastıkça patlıyo ama nası kaçıyolar mıllet balkonlardan onları izliyo baya bi istek var malzemelere a.q ama az kaldı iyodın...

neyse ben bieşyler yapınca haber vericem kamerada bulım ceker koyarım buraya.....

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    bişey dicem şimdi bu nıtro nişasta vb. sülfür ve nitriği reaksiyona sokulacak karışımlarda ilk önce  hangi asit kaba dökülmeli..gumlemeyelim...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam önce bi kamera yerleştiriosun mekana,

sonra nitrik asiti koyyosun bi buz banyosu hazırlıosun bi tane, sonra yawaş yawaş eczaneden aldığın gliserini yawaş yawaş damlatıosun..

Ama ondan önce kameraya bilgisayarını bağlayıp, split camle fln benle iletişime geçiosun...

Havaya ucup götün 99 parçaya ayrıldığı andaki görüntünü ben buradan yakalayıp youtubeye koyacamda...

Hadi kolay gelsin :)

-----------------------------

hoja harbi sen bi manyaqsın+bu herifde bi bokluk seziyorum :@ 

muhbir-tbt@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    ne bokluğu len...a.q

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yakında çıkar;)

muhbir-tbt@hotmail.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

ok bekliyom çıksın bakalım. la sen kımelrden sin a.q al ekle benı

***kefensiz_50@hotmail.com***

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ya olm bunlarlar kimya ile ilgi uğraşlar sen gel fizikle ilgli olanlarla uğraş daha güzel

nekadar ekzantrik değilmi

yada bak bende bir tarif vereyim bir parça uranyumu al koy bir köşeye sonra bir parca nötronu ona fırlat ama çok hızlı fırlat sapanla falan dene olmazsa bir silahla

merminin ucuna koyup fırlat nötronu çarpıştıktan sonra havai fişekleri izle

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    bunlar benım cazibbme dayanamz a.q....len bunlarda boş işler a.q savaş çıktımı gelen elin gavuruna bak ben ne yaptım dersin a.q bomba yapın bomba ....

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek
    bizim abiyle konuştum diyokı

nitrik asit le potasyum nitrat karışımında nitrik sadece katalizör dür

epkime artıtma için bunun için illaki bi r tamam layıcı bulcaksın mesela eriyik şeker

şekeri ateşte erit  35 dereceye gelince nitrik asitle yogurdugun potasyumla birleştir

biraz sert bi malzeme çıkar ortaya

bilen varsa yazsın trkomando nerdesin be abicim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ricin git ders çalış bırak bunları ekmek yiyerek büyütme o beyni yazıktır günahtır

tarifide yapmayı ver 2 tane çukulata al çocuklara yesinler en iyi tarif bu :) hı

git bi fizikciye danış bu kadar meraklısın hocalara sor kim ne bk anlasın asitmiş pasitmiş boya fabrikasında çalıştım onlarca değişik türde asit gördüm

yüzüme sıçrayanlar oldu çeşitli tahribler gördüm sonra geçti bırak bu işleri otur öss ye çalış okulunu okusaydın söz etmezdim ama  

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 8600 Toplam Mesaj: 44