folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bitcoin Tepe Taklak 29.000 TL Seviyelerinde

Bitcoin Tepe Taklak 29.000 TL Seviyelerinde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çok sert düşüşe geçti arkadaşlar 70 bin tl yi gören btc şu an 29 binlerde bence daha da düşüş devam edecek, sizce durum nasıl devam eder,

https://www.yandex.com.tr/search/?lr=11508&text=1%20bitcoin%20ka%C3%A7%20tl&prefetch=1

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Balon dedim, inecek dedim önceki konuda. Arkadaşlara grafikler gösterdim. Bana bu grafikler senelerdir dolanıyor bir sikim olmaz dediler. İnşallah zarar etmemişlerdir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

battık vallahi.

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Arkadaşlar stop loss gain yapın.. Düşme eğilimi biraz daha sürer sanırım. 1-2 haftadır takip etmiyorum gerçi bir bakmak lazım ama elinizdekileri çıkartın, daha düşükten daha çok bitcoin almaya çalşın. Yatırım tavsiyesi değildir.

Grafiğe göz ucuyla baktım. Eğer ki bubble chart ı izlerse şubat sonu 6-7 bandından yukarı bir pike yapabilir. Ama 1 ay daha düşer gibi duruyor. YTD.

https://www.tahribat.com/forum/bu-calkantida-coin-almalimi-almamalimi-hangisini-a-233977/3

Burda ki grafikler bakın. Lynxmaster nerdesin hocu, çok zarar yoktur inşallah ?

PathfindeR00 tarafından 02/Şub/18 15:00 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

2016 ocak'ta 1270'tlye almıştım 70 bin olduğunda bozdurmadam hala'da bozdurmayacağım ripple göte kaçtı buda kaçacak galiba

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

2016 ocak'ta 1270'tlye almıştım 70 bin olduğunda bozdurmadam hala'da bozdurmayacağım ripple göte kaçtı buda kaçacak galiba

ripple deme bana... Kredi çektimde almıştım ay başı kredisinin ilk taksidini öderim artık...

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Balon dedim, inecek dedim önceki konuda. Arkadaşlara grafikler gösterdim. Bana bu grafikler senelerdir dolanıyor bir sikim olmaz dediler. İnşallah zarar etmemişlerdir.

Aynı şekilde bende ponzi dedim millet üstüme geldi.:)) Arkasındaki blockchain teknolojisi tamam güzel de öyle bir noktaya getirdiler ki saadet zincirlerinden farkı kalmadı.

Daha da düşecek diyorum ben.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

ripple deme bana... Kredi çektimde almıştım ay başı kredisinin ilk taksidini öderim artık...

Grafik yükselişe geçti ama zaraını kurtarabilir mi bilemem.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Aynı şekilde bende ponzi dedim millet üstüme geldi.:)) Arkasındaki blockchain teknolojisi tamam güzel de öyle bir noktaya getirdiler ki saadet zincirlerinden farkı kalmadı.

Daha da düşecek diyorum ben.

Blockchain kadar saçma bişi yok bak aslında. Tamamen insanların anlamayacağı düzeye getirmek mevzu. 

Bir sürü makina sürekli şifreleme yapıyor bir sürü makinadaki kriptolar için. Ne gerek var lan şifrelemeye. :D Bankada paraların kimde olduğunu tutuyor. Şifreliyor her makinaya yolluyor. Ama bunun gerçekte ürettiği bir fayda yok. Kimin parası nerde hekes biliyor zaten. Mantık takip edilemez para hareketleri sözde, ama bir garip saçma salak elektrik tüketimi söz konusu. Sağladığı faydanın yanında tükettiği elektrik o kadar saçma ki. 

Hayır birde quantum bilgisayarlarına çok yakınız diyoruz, bu şifrelemeler ne olacak o zaman. İşte mevzu çoğu insan anlamasın bence. Ben  2013-14 yıllarında param olsa alırdım. Çok cüzi bir mebla idi. Şimdi girenler kısa yoldan zengin olayımcı. Yazık adamlara.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iyiki fazla almamısım göte gelcekmisim valla zaten keyfim yok oda üzerine çin tuzu olacaktı 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

"Çevrenizdekiler düşüyor dediklerinde alın, çevrenizdekiler çok yükseldi dediklerinde satın"

Bu konu tam bitcoin düşüşü bitme zamanlarında açılıyor :D alım fırsatı mı acabaaa

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 121289 Toplam Mesaj: 187
bitcoin btc düşüş