folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bitexen İle Anında 100 Exen Coin ( 30 TL ) Hediye Kazanın ! ( İspat Eklendi )

Bitexen İle Anında 100 Exen Coin ( 30 TL ) Hediye Kazanın ! ( İspat Eklendi )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Yeni açılan bir kripto para borsasının , ilk 10.000 üyeye kadar hediye olarak verdiği 100 Exen Coin'i sizlere duyurmak için konuyu açtım. Bir önceki konumda , çoğunuz hatırlayacak ki bazı kurnaz adamların sms datası toplamak için yaptığı bir site olarak akibeti belli olmuştu. Şerefsizler ben dahil binlerce kişinin telefon numarasına reklam sms'leri atıp duruyor!

Not : Referans kazancı 25 Exen Coin olarak yenilendi arkadaşlar. Borsa ilk hedefi olan 10.000 kullanıcıya ulaştığın açıkladı. Fakat, yarışmalarla heyecanı sürdürmeye devam ediyorlar :)

Bu sefer kendim bizzat deneyerek tecrübe ettim. 

Evvela, sizlerden ricam - sizlere hiçbir kayıp vermeyecek olan referansımla  ( Referanssız Üyelik ) üye olarak, siteye kaydınızı gerçekleştirmeniz.

Siteye üye olduktan sonra, SMS onayı istenecek. Ardından , rutin KYC ( Müşteri Kimlik Onayı ) için, pasaport, kimlik, ehliyet gibi resmi bir kimlik belgesi ve adınıza olan bir fatura ile, kaydınızı doğrulamanız istenecek. Bu aşamalardan geçtikten sonra, hesabınıza 100 Exen Coin tanımlanacak. Tanımlanan Exen Coin'i hesabınız onaylandıktan hemen sonra borsada işleme sokabiliyorsunuz. 

Şuanki sitedeki piyasa değeri 30 TL kadar.

Siz ister yatırım yaparak, ister benim gibi tanıtım konuları açarak referans kasabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Evvela hesap oluşturun. Rutin mail onayı için mailinize bir aktivasyon kodu gelecek. Tıklayarak , üyeliğinizi aktif edin.

Ardından SMS ile aktivasyon yapacaksınız.  SMS doğrulamasından sonra , KYC doğrulaması adımına geçeceksiniz. 

Nihayetinde, 24 saate kadar onay aldıktan sonra hesabınıza 100 Exen Coin tanımlanacak. Anında , borsada işlem gören BTC'ye çevirebilir, yada TL olarak çevrim yapabilirsiniz. Transferler için bazı limitler var. Yatırım için para yatırıp işlem yapmadıysanız, sizde daha önce dediğim gibi konular açarak referans kazanabilirsiniz. 

Exen Coin, borsanın kendi coin'i ve belirli zamanlarda, ( ayın belirli günlerinde ) borsa o coinleri satın alıp imha ediyor. Sitesinde zaten bu konuda tüm bilgiler eksiksiz paylaşılmış.

Ama unutmayın, referansınızla kayıt olan herkes bu onay aşamalarını geçmesi lazım. Ancak o zaman hesabınıza referansınız yükleniyor.

Tekrar rica ediyorum, referansım ile kayıt olmanız size hiçbir şey kaybettirmeyecek. Şayet, enazından konuya harcanan emek için referans ile kayıt olursanız sevinirim.

Şuanki Çevrilmiş Bakiyem : 

( 50 TL sınırına ulaşınca, TL olarak parayı hesaba çekebiliyorum. ) 

Not : Daha evvelki konumdaki o borsanın şikayet konularına bakabilirsiniz internetten. Bazı insanlar, şikayet etmişler gereken mercilere. Bu borsada öyle bir durum şuanlık gözükmüyor, zira borsa zaten işlemde. 

İspat : 
    3 referans ile elde ettiğim 90 TL'nin karşılığında, BTC satın aldım arkadaşlar.

İşlem yaptığım bir borsaya transfer ettim ve 10 dakikada gönderildi. 

Hiçbir yatırım yapmadım! Sadece 3 referans kazancı! ( 1'i kendi kazancım, 2'si referans. Toplam 300 Exen Coin karşılığında 90 TL. ) 

C_e_Z_a tarafından 28/Eyl/18 20:05 tarihinde düzenlenmiştir

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

hocam ödeme kanıtı denilen şey parayi banka hesabina çekmek demektir.

seninki ise ödeme kanıtı değil kusura bakma :)

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

koyarsın enpara hesabını para gelme dekontunu 

bu arada bitcoinin de diğer tüm coinlerin aq koyam yasaklansın da rahatlasak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

50 TL çekim limiti olduğundan , konudaki ödeme kanıtı yazısını çevrilmiş bakiye olarak değiştirdim, haklısınız beyler. Çekince dekont ilede eklemesini yaparım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı

50 TL çekim limiti olduğundan , konudaki ödeme kanıtı yazısını çevrilmiş bakiye olarak değiştirdim, haklısınız beyler. Çekince dekont ilede eklemesini yaparım.

acaba niye 50 TL alt limit var ve 30 tl veriyor.

bunlar güzel oyunlar :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı

acaba niye 50 TL alt limit var ve 30 tl veriyor.

bunlar güzel oyunlar :) 

Herkes tek referans yapar bırakır diye düşündüler heralde, 2-3 tane yapmadan para yok hesabı :D İlk 10.000 üye için 100 Exen hediye denmiş, ondan sonrasında düşüyor miktar - haliyle TL karşılığı da düşücek.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Bu borsa kimindir sahipleri neyin nesidir? Bu soruların cevaplarını verebilen var mı? 30 tl için hem kimlik bilgilerinizi hem de telefon numaranızı adamlarla paylaşıyorsunuz. Umarım selfie de istemiyorlardır :D

Bu iki bilginiz kötü niyetli birilerin eline geçtiğinde tüm türk borsalarındaki hesaplarınızı boşaltırlar ruhunuz duymaz. 

Yeterince güvenmeden bu bilgileri vermenizi tavsiye etmem, özellikle türk borsasında btc ya da nakit tutanlar için.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Bu borsa kimindir sahipleri neyin nesidir? Bu soruların cevaplarını verebilen var mı? 30 tl için hem kimlik bilgilerinizi hem de telefon numaranızı adamlarla paylaşıyorsunuz. Umarım selfie de istemiyorlardır :D

Bu iki bilginiz kötü niyetli birilerin eline geçtiğinde tüm türk borsalarındaki hesaplarınızı boşaltırlar ruhunuz duymaz. 

Yeterince güvenmeden bu bilgileri vermenizi tavsiye etmem, özellikle türk borsasında btc ya da nakit tutanlar için.

Bitexen Teknoloji Anonim Şirketi
    Adres: Reşitpaşa Mah. Katar Cad. İTÜ Teknokent ARI 6 Sarıyer – İstanbul Türkiye
    Mersis No: 0178118956900001
    Tic. Sicil No: 136687-5
    Vergi Dairesi: Sarıyer
    Vergi No: 1781189569
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı

Dediğin güvenlik açısından doğru, bir sonraki konuda arkadaş firma bilgilerini paylaşmış. Benim tavsiyem birikimleri tutmamak. Belirli bir hacme ulaşana kadar hatta yatırım dahi yapmamak. Şuan sadece referans kasılması en doğrusu olur hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Borsa 4.000 kullanıcıya ulaşmış durumda. İlk 10.000 kullanıcıya 100 Exen Coin dağıtılmaya devam ediyor arkadaşlar. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Üye oldum numara doğrulama yaptım ama coin gelmedi

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
Toplam Hit: 8393 Toplam Mesaj: 48
bitexen yeni borsa