folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bölgesel Yağ Yakımı ( Body )

Bölgesel Yağ Yakımı ( Body )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Merhaba tahribat ailesi , tahribat içinde body ile ugrasanların oldugunu biliyorum , sayılarıda fazla ve bu gercekten güzel birsey :)

Simdi gelelim döküman hazırlıyacağım sorulara , benim , genelin , ve hepimizin sorunu olan BEL BÖLGESİ , BEL YANLARI diye tabir ettigimiz  BASEN  problemi :)

Biliyoruz ki bu alt karın kasları en zor ve fazla calısma isteyen bölgelerden biri.

Simdi problem su ;

Arka tarafdan görüntümüz bu sekilde

Arka

Fark ettiğimiz gibi ne kadar kanat çalışırsak çalışalım lanet olsun ki arka taraftan bu görünütüyü aldıgımız sürece hep eksik hissedeceğiz.

Bel bölgesini , inceltip adonisleri çıkarmak için sizin EN ETKİLİ TAVSİYENİZ VE HARAKETİNİZ NE OLACAKTIR?

Yan taraftan görüntü ise şu ;

yan

Bu yan taraf diye tabi ettiğimiz bölgede ki en etkili haraket nedir ve tavsiyeleriniz nelerdir?

Ve ve problemlerden biri daha olan , göğüs altı şekillendi lakin alt taraf elinize geliyor diyelim :) buna ne gibi çözüm bulacagız?

Bakınız ;

Ön

Tahribat ailesi olarak body yapan ilgilenen ve bilen herkesten bu bölgeleri 2-3 ay içerisinde eritebilmek için gerekli haraket , yemek programı , ve çalışma düzenini bekliyorum.

herkese yararlı olacagına inanıyorum , tesekkürler.

NOT: Resimler temsilidir. Bu bölgede sıkıntı yasayanlar için resimler bulunup eklenmistir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Kan-Sekeri-Ve-Kilo-Alip-Vermek-206593/

Net olarak bölgesel yağ yakımı yoktur hocam yağ yakımı ufak farklılıklarla eşit bi şekilde yakılır.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek

17-05-2015

B

Hocam yağ oranını düşüreceksin  vücuttaki suyu mümkün olduğunca atacaksın (tuz şeker kesip günde 3 litre su içerek vs) yağ oranın yüzde 15 in altında adonisler çıkıyor tecrübe ettim.Ama karın  kaslarını belirgin hale getirmek için çok daha düşük olmalı ve hayatını vermen gerek bu işe bence çok zor :) 

çok yazı okudum bu konuda kimse sürekli o six pack leri görünür şekilde tüm yıl gezemez.yılın 3-4 ayı definasyona yoğunlaşıp yağları yakıyorlar hatta biraz da kas kaybı bile oluyor.geri kalan zaman six pack ler kayboluyor

edit : bu resim güzel örnek

slim_38 tarafından 17/May/15 16:31 tarihinde düzenlenmiştir

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

hadi yine iyisin beleş video var evde yaparsın :)

http://www.uzmantv.com/kalcalarini-kisa-surede-forma-sokmak-isteyenler-evde-hangi-hareketleri-yapabilir

http://www.uzmantv.com/bacak-ve-kalcalarimizi-sikilastirmak-icin-evde-ne-gibi-egzersizler-yapabiliriz

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bölgesel yağ yakımı yok ve sadece bir denklem var. Yediğinden fazla kalori tüketiyorsan kilo verirsin yediğinden az kalori tüketiyorsan kilo alırsın. Kestirme yollar, mucize egzersisler falan yok. Işi komplike etmeye de gerek yok.Defeteri kalemi alıp metabolik hızının 300-500 kalori altında beslenme programı yazacaksin. Kastan fazla kaybetmemek için protein alımına dikkatediceksin  

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

bölgesel yağ yakımı diye birşey yok diyenlerde sallıyor. Yöntem basit hocam öncelikle şekeri tuzu tamamen keseceksin. Unlu mamülleri minimum seviyeye indireceksin ve bol miktarda su tüketip yoğurt yiyeceksin. 

Bol bol bisiklet sürüp yürüyeceksin, yüzeceksin ve ağırlık çalışacaksın. 

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

bunu deneyen var mı?

r10aldinho tarafından 17/May/15 16:50 tarihinde düzenlenmiştir

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı

bölgesel yağ yakımı diye birşey yok diyenlerde sallıyor. Yöntem basit hocam öncelikle şekeri tuzu tamamen keseceksin. Unlu mamülleri minimum seviyeye indireceksin ve bol miktarda su tüketip yoğurt yiyeceksin. 

Bol bol bisiklet sürüp yürüyeceksin, yüzeceksin ve ağırlık çalışacaksın. 

Madem sallıyoruz kaynak nedir soylede hocam ben suratımdan kilo vermeyim hafif baldırdan gitsin birazda sırt bölgesinden kollar iyi ama sag dursun soldan az gitsin  az bi miktardan yanlardan gitsin.

Evet sana bölgesel yağ yakmam gereken yerleri soyledim hocam tavsiyen nedir?

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

onu bunu geçelim yağ yakmak aslında çok kolay

kas kütlenizi arttıracaksınız

bacak sırt karın gögüs gibi büyük kas kütlelerini çok şiddetli çalıştırdıgınızda

kardio bile yapmadan yağlanmanın azaldğını göreceksiniz

ama ağırlık idmanı sonrası biraz yüksek tansiyonlu çalışmada iyidir

kardio veya başka bişey farketmez

en önemlisi ekmek tuz şeker yenmeyecek ve herşey dengeli yenecek

formül basit

büyük kasları çalıştır, kan akışını hızlandır

düzgün beslen :D

not sadece koşarak yüzerek kilo vermeye çalışmayın boşuna yorulursunuz :D

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Insanlar hiç spor yapmadan nasıl kilo veriyorlar? 

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Insanlar hiç spor yapmadan nasıl kilo veriyorlar? 

Tüm yorumlar için teşekkürler diğer yorumları bekliyorum.

VE DEĞİNMEK İSTEDİĞİM NOKTA BU : ÇEVREMDE NE KADAR ARKADASIM VARSA BAKIN DİKKAT ÇEKSİN DİYE BÜYÜK YAZIYORUM Ne kadar arkadaşım varsa günde 2 ekmek yediğini , abur cubur günde tek başına 1 paket 2.5tl lik cips yediğini ve 2 kutu kola içtiğini biliyorum. Yaptığı hiçbir spor yok.

Cocuk sene boyu 3 yıldır beraberiz 3 yıldır ben 1 kere kilo aldıgını bilmem ve six packler ortada.

Diğer liseden arkadasım , 6 tabak makarna ve yarım ekmek , tek basına 2 paket cips ve 2 litre kola ve bunların her gün yaptıgını biliyorum.

Cocukta boy 180 4 sene okuduk , hep six pack..

Diğeri cocukluktan arkadasım aynısını düsünün ve bu cocuk sürekli birseyler yiyen cocuk agzı bos durmuyor , cikolata cips kola aklınıza ne geliyorsa.

3'ününde harbi harbi vücutları var , ve 1 kere düzenli beslendiklerini bilmiyorum onlarda düzenli beslenme ne bilmiyorlar. 1 'i hariç 2 si sene boyu yatan insan okuldan eve evden okula başka hiçbir aktiviteleri yok.

ama yok baba biz yesek şişeriz adamları tanımıyorum full six pack , artı vücutlu geziyorlar. Slim fit giyiniyorlar ki göğüs karın belli olsun diye.

Kollar 38 cm. Düzenli beslenme yok gece 4 de yat sabah 7 de kalk , ağırlık calısmak yok , ama vucut var.

Simdi 1 'i metobolizması hızlı desek , diğerine midesinde kurt var desek. Ulan bende istiyorum bu kurttan adamlar six pack'li geziyor , abur cuburun gözüne vuruyor günde 2 tam ekmek cips kola kesinlikle eksik olmuyor adam 4 senedir 63 kilo 178 boyunda 180 boyunda.

bu ne peki? :)

Toplam Hit: 3367 Toplam Mesaj: 28