folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bölgesel Yağ Yakımı ( Body )

Bölgesel Yağ Yakımı ( Body )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Ve diyorsunuz ki

Yağ , un , şeker uzak durulacak. Koşu ağırlık calısması bisiklet sürme yüzme yapılacak. Ve günde en az 3 litre su içilecek

Protein ağırlıklı beslenilecek. ( yoğurt,lor peynir , süt , yumurta , beyaz et , sebze meyve )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı
    catlax bunu yazdı

bölgesel yağ yakımı diye birşey yok diyenlerde sallıyor. Yöntem basit hocam öncelikle şekeri tuzu tamamen keseceksin. Unlu mamülleri minimum seviyeye indireceksin ve bol miktarda su tüketip yoğurt yiyeceksin. 

Bol bol bisiklet sürüp yürüyeceksin, yüzeceksin ve ağırlık çalışacaksın. 

Madem sallıyoruz kaynak nedir soylede hocam ben suratımdan kilo vermeyim hafif baldırdan gitsin birazda sırt bölgesinden kollar iyi ama sag dursun soldan az gitsin  az bi miktardan yanlardan gitsin.

Evet sana bölgesel yağ yakmam gereken yerleri soyledim hocam tavsiyen nedir?

hacım bölgesel yağ sadece liposuction ile oluyor. Spor ve diyetle vücuttaki yağ oranını düşürürsün, ki bel sorunu bende de var, ne yazıkki en zor eriyen bölge göbek ve bel çevresi yağları oluyor. 

yani araştır bak hocam body forumlarına falan, adamlar yağ yakmak için vücudu yıkıma uğratıyorlar yani zayıflıyorlar, senin dediğin gibi suratımdan gitmesin göbekten gitsin belden gitsin diye bişey yok olsa hiç kimse uğraşmaz zaten böyle şeylerle. Ama illa göbek ve bel çevresindeki yağları aldıracam dersen liposuction ile aldırabilirsin. liposuction'un amacıda bu zaten inatçı erimeyen yağları aldırmaktır.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı
    TorNaVida bunu yazdı
    catlax bunu yazdı

bölgesel yağ yakımı diye birşey yok diyenlerde sallıyor. Yöntem basit hocam öncelikle şekeri tuzu tamamen keseceksin. Unlu mamülleri minimum seviyeye indireceksin ve bol miktarda su tüketip yoğurt yiyeceksin. 

Madem sallıyoruz kaynak nedir soylede hocam ben suratımdan kilo vermeyim hafif baldırdan gitsin birazda sırt bölgesinden kollar iyi ama sag dursun soldan az gitsin  az bi miktardan yanlardan gitsin.

hacım bölgesel yağ sadece liposuction ile oluyor. Spor ve diyetle vücuttaki yağ oranını düşürürsün, ki bel sorunu bende de var, ne yazıkki en zor eriyen bölge göbek ve bel çevresi yağları oluyor. 

yani araştır bak hocam body forumlarına falan, adamlar yağ yakmak için vücudu yıkıma uğratıyorlar yani zayıflıyorlar, senin dediğin gibi suratımdan gitmesin göbekten gitsin belden gitsin diye bişey yok olsa hiç kimse uğraşmaz zaten böyle şeylerle. Ama illa göbek ve bel çevresindeki yağları aldıracam dersen liposuction ile aldırabilirsin. liposuction'un amacıda bu zaten inatçı erimeyen yağları aldırmaktır.

Hocam bisiklet sürmek kosmak mekik cekmek ve düzenli beslenme ile bel bölgeleri erimez mi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    catlax bunu yazdı
    TorNaVida bunu yazdı
    catlax bunu yazdı

Kanka biraz noktalama işaretlerine dikkat etseydin yanlış anlaşılma olmayacaktı. Sanırım şöyle demek istedin; "Bölgesel yağ yakımı diye birşey yok, (var) diyenler de sallıyor."

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Bu bölgeleri eritmek için şu şu yapılması gerekir diyebilen yokmu ? :) yani özet geçip madde halinde söyleyebilecek olan

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Maddox bunu yazdı

Bu bölgeleri eritmek için şu şu yapılması gerekir diyebilen yokmu ? :) yani özet geçip madde halinde söyleyebilecek olan

Söyledik ya hocam, bölgesel yağ eritemezsin. Sadece toplam yağ oranını düşürebilirsin. Karın kasları genelde %11-12 yağ oranı arasında görünmeye başlar tabi bu kişiye göre oynayabilir.

Hiç mi spor yapmıyorsun? Spor yapıyorsan ne sıklıkla, ne kadar yapıyorsun? Beslenme programın nedir? Boyun, kilon nedir? Bir de atabiliyorsan kendi vücudunun fotoğrafını at, yağ oranına bakalım. Bunları yaz ki cevap verelim. Yoksa karın kası istiyom diye günde 1000 crunch yap nafile. 

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Erkekler de bel bölgesinde ki yağlar, havuzun dibinde bir çukurda bulunan su gibidir. O çukurda ki suyun boşalması için, havuzun bütün suyu boşalmalıdır ki sıra oraya gelsin. Bilmem anlatabildim mi ?

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

fotoğraftaki eleman salaktır. kendisini bitirmiş spor yapcam diye.

day 1 olmak en iyisi.

spor yapmak istiyorsan hergün sabah ve akşam 3 km koşacaksın.

koştuktan sonra ;

15 tane barfiks

45 tane şınav

35 tane mekik çekeceksin.

sonra banyo yapacaksın.

bu yaşıma geldim spor derdim olmadı. keşke kilo alsam diye hergün dua ediyorum. karın kaslarım baklava yemek yesemde eritiyor hınzırlar 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

en zor eriyen bölge hocam sadece çalışmakla olmaz 

iyi bir beslenme programı çıkartılması lazım 

ve programında %50 si cardio olmalı 

ben 8 aydan az bi sürede 10kg verdim 

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gezgin
    gezgin's avatar
    Erkek

Bölgesel yağ yakimi yok kesinlikle, 3 sene çalıştım en sona karın ve bel deki yağlar eriyor, tecrübe ettiğim bacaklar önce toplanıyor, sonra göğüs, kalça ve en son bel ve karın, ne kadar kendini kasarsan kas. yağ kaybı için bol protein ve su, yeteri kadar karbonhidrat ve şeker. Ne kadar da doğal beslenirsen kas kütlesi o kadar yavaş kaybolur, ek gıda ile yapılan vücut spor çalışmalarını bırakınca çabucak bırakıyor kendini. Protein alacağım diye de abartmamak gerek, gıda intoleransina maruz kalabilirsiniz, herşey kararınca, dengeli kazanılan kas kütlesi dengeli olarak kaybedilir

Toplam Hit: 3389 Toplam Mesaj: 28