Böyle Bir Program Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

S.a arkadaşlar ne kadar zordur zormudur değilmidir bilmiyorum eğer kolaysa sizden ufak bi program rica ediyorum

programa istediğim tagları  yazdıkdan sonra o taglara ait youtubedeki videoları veya video linklerini bana bulan bi program istiyorum arkadaşlar 

coder arkadaşlar işim gücüm yok sana programmı yazacam felan derlerse canları sağolsun yok yardım ederlersede çok destekli dilenci duası ederim :)

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

iyi de zaten öyle birşey var adı da google, hatta youtube arama motoru gayet başarılı ekstra istediğin şey nedir ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı

iyi de zaten öyle birşey var adı da google, hatta youtube arama motoru gayet başarılı ekstra istediğin şey nedir ?

google'de mesela disco yazdığımızda video isminde disco geçen videolar çıkıyo bana videonun tagını  yazınca o taga ait videoları bulmasını istiyorum şöylede olabilir sadece youtube ile sınırlı kalmayıp ben istediğimde youtubeyi değiştirip başka video sitelerindede arama yapmasını sağlayabileceğim birşeyde olabilir

KozMoz tarafından 17/Eyl/13 23:11 tarihinde düzenlenmiştir

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

hocam bu isteğini ücretsiz yazacak birini ben bilmiyorum burada. var mıdır? bi ihtimal belki. 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

hocam bu isteğini ücretsiz yazacak birini ben bilmiyorum burada. var mıdır? bi ihtimal belki. 

programlamadan çok detaylı anlamadığım için bu programı kodlamak zormudur çokmu emek ister bilmiyorum o yüzden kolaysa eğer ücretsiz istedim zorsa zaten ücretsiz yapmazlar tabiki 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

youtubeden kanal kastırıyorsun galiba hocam para için.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

youtubeden kanal kastırıyorsun galiba hocam para için.

yani evet  hocam aklımda bir kaç fikir var ve bu program gerçekten çok lazım ve işimi çok kolaylaştıracak ama olmucak gibi bakalım bi yardım eli uzatan olur heralde :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

500 e yaparım yarın sabah teslim ederim + videoları da indiren bi şey yaparım  ;))

unbalanced tarafından 17/Eyl/13 23:51 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

500 e yaparım yarın sabah teslim ederim + videoları da indiren bi şey yaparım  ;))

500 Mü bu kadar istediğine göre gene uğraştırıcı bişeybilmiyorum çokmu azmı belkide tam hakkı bu. Böyle bi fiyat verdiğine göre bunu bana ücretsiz kimse yapmaz bu kesinleşti zaten okadar parada veremem yani yinede eyvallah teklifin için 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek
    KozMoz bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

500 Mü bu kadar istediğine göre gene uğraştırıcı bişeybilmiyorum çokmu azmı belkide tam hakkı bu. Böyle bi fiyat verdiğine göre bunu bana ücretsiz kimse yapmaz bu kesinleşti zaten okadar parada veremem yani yinede eyvallah teklifin için 

Aslında o kadar zor birşey değil, lakin bu programcıktan para kazanacaksın bu yüzden pek para değil.

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

tabiki para kazanmak için istiyorum daha doğrusu kazanabilirim diye düşündüğüm için kazanıp kazanamıcamda kesin değil sadece fikirlerimi gerçekleştirmem için lazım ben fiyata çok veya az demiyorum ama benim için çok diyebilirim 

Toplam Hit: 8407 Toplam Mesaj: 40