Böyle Bir Program Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

daha bitmedi ama aşağı yukarı böyle olacak.. 

hocam senin ki iyi niyeti suistimal etmek oluyor.. kusura bakma bu projeyi vermeyeceğim sana.. bu tip insanlardan nefret ederim !! yardım

edelim dedik yüz buldukça astarını istedin.. sınırı olmayan insanlara benim bi faydam olmaz.. hadi selametle.. başka arkadaş yapıyorsa yapsın

relax hacı adam ters bişi dememiş hemen parlamışsın paylaş adamla ne olacak.

hatta isteyenle paylaş lazım olan arkadaşlar kullanır.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

unbalanced hocam  ben ters bişi söylemedim mesajımı bi tekrar oku gerçekten yanlış anladın sen beni  ben sana siteleri veriyim onlarıda koy demedimki uğraştırmıyacaksa verebilirim dedim sadece,ama yanlış anladın sen beni onlar uğraştırır olmaz desen tamamdı sen zaten benim istediğim programı fazlasıyla yaptın teşekkür ederim eline koluna sağlık gece geç saatti uykusuzdun belki ondan yanlış anladın beni bilmiyorum gerçekten büyük bi hayal kırıklığı oldu benim için baya umutlanmışdım

KozMoz tarafından 18/Eyl/13 12:16 tarihinde düzenlenmiştir

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamam hocalar bitireyim paylaşırım.. dün sinirliydim biraz

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

tamam hocalar bitireyim paylaşırım.. dün sinirliydim biraz

hocam yanlış bişeyde söylediysem sen tekrar kusuruma bakma benim istediğim kadar güzel bi program yaptın ellerin dert görmesin paylaşman için beklemedeyim yardımların için çok sağol

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamam hocam sen de kusura bakma ters bi zamanıma geldin. az işim var halletmem lazım onu acil olarak ondan sonra programa bakarım. bi kaç saat sonra yayınlamış olurum hatta yeni bi konu açayım diğer arkadaşlar da indirebilir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

tamam hocam sen de kusura bakma ters bi zamanıma geldin. az işim var halletmem lazım onu acil olarak ondan sonra programa bakarım. bi kaç saat sonra yayınlamış olurum hatta yeni bi konu açayım diğer arkadaşlar da indirebilir

sen uygun görüyosan hocam işine yarayacak arkadaşlar faydalansın tabiki.Konunun linkini bu konu altında paylaşabilirsen sevinirim akşama kadar olmucamda evde programı bulmakda zorlanmayım hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hataları farkedip düzeltmek çok güzel.

yardımcı olmanda çok güzel, güzel bir konu. 

tebrik ederim hocam :) 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

hataları farkedip düzeltmek çok güzel.

yardımcı olmanda çok güzel, güzel bir konu. 

tebrik ederim hocam :) 

valla sağolsun dün gece sabaha kadar bu program için uğraştı beni kırmadı yardım etti daha bitmedi galiba sabırsızlıkla bekliyorum bitmesini

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

unbalanced hocam galiba işin var halen vakit ayıramadın  seni sıkmak istemem zaman bulunca yayınlıcana eminimde son durum nedir programla ilgili öğrenmek istedim sadece

Toplam Hit: 8458 Toplam Mesaj: 40