Böyle Bir Program Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hocam şimdi şöyle 

https://gdata.youtube.com/feeds/api/videos?category=komik

mesela api bu. bunu notepad++ gibi bi şeyle açarsan daha düzgün görünür xml i

burada 50 tane video bilgisi var benim çektiğimde daha detaylı bilgisi var

şimdi ctlr + f e basarak watch? diye aratıp oradaki youtube linkini bulursan yine ilk başta o polonyadaki video çıkacağını görürsün.. 

yani adamlar sanırım tagı komik yazmışlar .. bilmiyorm?

mesela

https://gdata.youtube.com/feeds/api/videos?category=dolap

bunu arattığımda ilk önce 

https://www.youtube.com/watch?v=V6UTUT1TTUk

şöyle ilginç bi şey çıkıyor.. bir türk şarkısı.. ben olayı çözemedim..

neyse bu apiyi ben kategori getirmekte kullanıyordum.mesela comedy yazdığımda komik videolar geliyor ama komedi yazdığımda ajda pekkan

dan yakar geçerim çıkıyor ilk başta :)

dediğin gibi hocam adamlar tagı öyle yazmışlar kesin youtubede çok aranan taglardıriçlerinden seçmek bana kalıyo galiba : )

dolapla ilgili verdiğin videonun keywordslarına baktım seninde dediğin gibi tagda dolap var işi karıştıran video sahipleri galiba :)

alttada bakabilirsin

{"keywords": "\u015eurmat,La\u00e7o Tayfa,Hicaz Dolap,Dance,Turkish Music,T\u00fcrk\u00e7e M\u00fczik,M\u00fczik,T\u00fcrk\u00e7e,T\u00fcrkiye,Turkey",

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bak hocam komik diye arattığımda 

132 445 tane video çıktı şimdi ben bunları 50 şer 50 şer alıyorm. o da 2648 sayfa ediyor :) 

şimdi muhtemelen youtube un bir blokajı vardır. atıyorum günlük 1000 video.. ikinci olarak o kadar sayfadan video çekmek de baya uzun olacak

unbalanced tarafından 18/Eyl/13 03:00 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

bak hocam komik diye arattığımda 

132 445 tane video çıktı şimdi ben bunları 50 şer 50 şer alıyorm. o da 2648 sayfa ediyor :) 

şimdi muhtemelen youtube un bir blokajı vardır. atıyorum günlük 1000 video.. ikinci olarak o kadar sayfadan video çekmek de baya uzun olacak

peki hocam dediğine göre bunların içinden seçmeside bulmasıda zor olucak taglar işi biraz zorlaştırıyor peki şöyle bi şansımız varmı bütün videoları almasın sadece 1 ay içinde yüklenen videoları alsın  hocam valla senide uğraştırıyoruz hakkını helal et : )

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tamam hocam yaparım o kısmı. normalde sorgu desteklemiyor daha doğrusu live olması gerekiyormuş o yüzden 1 ay önceki tarihi alamadım sadece ama onun yerine 50-50 alacağım videoları ve bugünün tarihinden 1 ay önceye kadar olan videoları alacağım ondan sonra keseceğim..

vimeo için de yaptım bi tane ama kategori ya da keyword aramayı bulamadım. kelime arayabiliyorum onda da.. diğer video paylaşım siteleri için de

yine ayrı ayrı api gerekli.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

tamam hocam yaparım o kısmı. normalde sorgu desteklemiyor daha doğrusu live olması gerekiyormuş o yüzden 1 ay önceki tarihi alamadım sadece ama onun yerine 50-50 alacağım videoları ve bugünün tarihinden 1 ay önceye kadar olan videoları alacağım ondan sonra keseceğim..

vimeo için de yaptım bi tane ama kategori ya da keyword aramayı bulamadım. kelime arayabiliyorum onda da.. diğer video paylaşım siteleri için de

yine ayrı ayrı api gerekli.. 

valla süpersin hocam ne diyebilirimki : ) vimeo olan için video başlıklarındaki kelimeleri arıyor demi oda olur onada şükür : )

diğer siteler içinde ayrı ayrı api istiyosa hangi siteler olduğunu ben sana belirticem ona göre sende apilerini alıcaksın galiba ama böyle bişey istemeyede yüzüm yok yani  gece gece uğraştırıyoruz zaten seni : ) ama çok uğraştırmıcaksa bi kaç site daha verebilirm : )

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

daha bitmedi ama aşağı yukarı böyle olacak.. 

hocam senin ki iyi niyeti suistimal etmek oluyor.. kusura bakma bu projeyi vermeyeceğim sana.. bu tip insanlardan nefret ederim !! yardım

edelim dedik yüz buldukça astarını istedin.. sınırı olmayan insanlara benim bi faydam olmaz.. hadi selametle.. başka arkadaş yapıyorsa yapsın

unbalanced tarafından 18/Eyl/13 04:26 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

hocam senin ki iyi niyeti suistimal etmek oluyor.. kusura bakma bu projeyi vermeyeceğim sana.. bu tip insanlardan nefret ederim !! yardım

edelim dedik yüz buldukça astarını istedin.. sınırı olmayan insanlara benim bi faydam olmaz.. hadi selametle.. başka arkadaş yapıyorsa yapsın

hocam uğraştırmıcaksa demiştim illa olacak demedim  bu kadar öfkelenmene gerek yokdu  ama canın sağolsun yinede sağol uğraştığın için

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

Abi adam bişey dememiş ki yüzüm yok ama uğraştırmayacaksa bir kaç site adresi daha verebilirim demiş... bana kalırsa saatten dolayı yanlış anlaşmışsınız

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

ps3 ün youtube uygulaması var onda saniye saniye en son yüklenen videoları felan buluyor ama halen çalışma mantığını anlamış değilim.

Syntax error..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

ellerine sağlık ancak bu kadar yardımcı olunabilir, ama arkadaş birşey dememiş hocam sanırım yanlış anlamışsınız, şaka falan adam isteğe özel program yazdı helal olsun tbt dayanışmasına

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 8471 Toplam Mesaj: 40