Bu Konu Silinircilere...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    öncelikle şunu belirteyim.bu konu hakkında daha önce konu açılmış mıdır bilmiyorum.veya yöneticiler bu konu hakkında bir uyarıda bulunmuşlar mıdır bunuda bilmiyorum.ki böyle birşey olsa bile, bir işe yaramadığı ortada.çünkü ''bu konu silinir''ciler bugün hemen hemen her topicte yine iş başında.

anlamıyorum sizi.amaç ne yani ? kahin gibi mi görünmek istiyorsunuz ? konu silinince kehanetleriniz tutmuş mu oluyor ? nostradamus'un mevkiine göz mü kırpıyorsunuz ?

bir de genellikle ''bu konu silinir'' yazılan topiclerin 5-6 sayfa tutması ve silinmemeside apayrı bir durum oluyor.

lütfen artık modların işini modlara bırakalım.zira örneklerle görülüyor ki, kimse sizin lafınızı konu silmiyor.bununla ilgili bir çok örnek topic gösterebilirim.

kendimce rahatsız olduğum birşeyi dile getirdim.umarım kimse kırılmaz.

teşekkürler, saygılar...

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

bu konu silinir :)))

edit : ßenimki espiri Rene  arada kaynamayalım :l

Merhabaaaaa
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek
    bu konuda silinir :D

Ayrıca çok şekersin :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    kim bu sivri espriyi yapacak diye bekliyordum zaten : ) iki kişi birden yapmış.daha niceleri yapacaktır : )

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
    bizler  http://www.tahribat.com/deletefolderlog.asp   adamıyız :)

(:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Bazı kişilikler sadece yazmak için yazdıkları için, konu silinir de derler, beğenmiyorsan s.ktir git de derler.

Tahribat klasikleri...

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    katılıyorum EmiRReiS hocam.açıkcası birazdan kim çıkıcak beğenmiyorsan yürü git diyecek merakla bekliyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

fatihack bunu yazdı:
    -----------------------------
    katılıyorum EmiRReiS hocam.açıkcası birazdan kim çıkıcak beğenmiyorsan yürü git diyecek merakla bekliyorum.
    -----------------------------

Beklenen adam geldi.Beğenmiyorsan yürü git :D 

Ama daii şaka bir yana gerçekden cok sacma konularda oluyor o yüzden öle diyor müridler 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hocam bir şikayetin varsa destek@tahribat.com'a böyle böyle dersin  xxx eleman xx konudaki bu postunda sadece boşa post atma adına konu silinsin , şu banlansın vsvs diyor. ilgilenmenizi istiyorum gibi bi mail at zaten yöneticiler ilgilenir :)

[22817//kaanabak]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    yavaş yavaş kitleselleşen bir olaydan bahsediyorum Nurky.münferit bir olay olsa, ayda yılda bir görülse tabiki mail atardım.

bayzin hocam, ben sadece modların işinin, modlara bırakılması taraftarıyım.ayrıca gözlemlerin sonucunda saçma olmayan bir çok konuda da bu konu silinir mesajlarının olduğunu gördüm.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnD
    JohnD's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sizi renegadealiene bağlıyorum lütfen bekleyin

DOM..
Toplam Hit: 8646 Toplam Mesaj: 41