Bu Konu Silinircilere...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı:
    -----------------------------
    siyahbereli bunu yazdı:

haklı haksız demeye gelmedim,ama destekliyorum

bende bizzat ulen yine yazmışlar aynı şeyi diyorum.ne amaçla yazıyorlar onuda bilmiyorum komik insanlar ya

Sanırım Can Sıkıntısı. Silinircilerede Gelince, Medyumluk Doğamızda Olabilir. Geleceği Tahmin etmek yine Can sıkıntısı  ile alakalı sanırım. Bir çoğu laf olsun Torba Dolsun diye yapar bunu, Ama Bir çoğuda Emindirki Konu saçmadır Ve Silinecek. 

Bu Silinircilerin Pek Çoğunun Silinen Konuları Takip edip Zevke Gelen Kişiler Olduğunu Tahmin ediyorum.

:)) gelişme sonuç mükemmel dostum :)

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    post kasmak için yapılan gereksiz işlerden biri ''bu konu silinir'' demek..silinecek konuyu zaten siler modlar..yorum yapmak kimin haddine?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

silinibilitesi yüksek :P

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    fatihack hocam yorumlarını beğenen ve sürekli takip eden bi insanım ama neden böle basit bi konu açtığını anlamadım keşke bu yazını adminlere p.m atsaydın hörmetler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yagiztektas
    yagiztektas's avatar
    Erkek
    fastottoman bunu yazdı:
    fatihack hocam yorumlarını beğenen ve sürekli takip eden bi insanım ama neden böle basit bi konu açtığını anlamadım keşke bu yazını adminlere p.m atsaydın hörmetler...
    hocam fatihack zaten diyor ki bu bir defa iki defa olan bir şey değil..öyle olsa şikayette bulunabilirdim..ama bu sürekli olan birşey o yüzden böyle bir konu açmış..bana kalırsa zaten adminler bu konuyu göz önünde bulunduracaklardır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

mrphs bunu yazdı:

silinibilitesi yüksek :P

Hmmm Bence değil, Tahribatta Bu Konunun Başka bir benzeri yok, Ve Eleştiri Tarzı bir konu olduğundan Silinmez diye düşünüyorum. Tabiki Seninkide Benimkide Tahminden öteye gitmez.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek
    fastottoman bunu yazdı:
    SitemMelanet cevabı vermiş hocam.bende önceden söylemiştim zaten.okuyabilirsin önceki sayfalardan, konuyu açma sebebimi.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

bu sitede çifte standart mı uygulanıyor :)

ben sadece bir konuda bu konu silinir dedim..banlandım..

ama benden sonra çok kişi görüyorum aynı yorumlar ama uygulama yok boşamı banlandım ? 

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

o zaman demokratik yoldan halledelim. Bu konu silinsin diyenler parmak kaldırsın. :)))

http://sundayschoolmaterial.net/raising%20hands.gif

salla hoca makara hepsi...

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

konu silinir demeyin konu kitlenir bence.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 8678 Toplam Mesaj: 41