Bu Kuşun Olayı Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hocalar 2 gündür penceremde bir tane kuş var. Hayvan bir benim pencerede bir alt kattaki antenda duruyor. Zaman zaman ötüyor. Burda bide bilmediğim bir sebepden güvercin ölümleri çok. Bu hayvan hasta falan mı acaba ?

Penceremin önünü falanda pislettide hasta olup bana hastalık bulaştırma riski varsa mecburen hayvanı kovup yıkayacam pencerenin önünü.

s

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

O kuş daha yavru.. Uçmayla ilgili problemleri olabilir... Size herhangi bir hastalık bulaştıracağını sanmıyorum.. Camın önüne küçük bir kaba su ve ekmek kırıntıları, kırık bulgur, buğday falan bırakırsanız güçlenip yoluna bakabilir... :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

aman hocam kıyma daha yavru sana ne gibi zarar olabilir ki , elinden geldiği kadar buğday su ekmek koyabilirsen beslensin minik.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

yavru güvercin hocam bu. su ve buğday vermen yeterli. cok ucamaz bu su anda en fazla 1 kat yukarı ucabilir. kedilerden de koru mutlaka

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Bu minik duzgun ucamiyordur kovalama pisilere yem olmasin (: 

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Birkaç gündür bizim pencede de güvercin yavrusu geldi.Uçamıyor daha.Yem ve su koyduk duruyor :) bir şey olmaz hocam.Pisletsin temizlersin.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu boyda nasıl yavru bu. Neyse su koydum pencereye. İnşallah hastalık falan bulaştırmaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

yuvası orda biyerdedir

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Bu boyda nasıl yavru bu. Neyse su koydum pencereye. İnşallah hastalık falan bulaştırmaz.

Hocam kuş gribi olursun ölürsün kovala su falan da verme kuşlar çok tehlikeli hayvanlardır ak-47 ile gezeni mi dersin, virüs üretip dünyayı yok etme girişimleri olanı mı dersin ne ararsan var bu itnelerde.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Hocam kuş gribi olursun ölürsün kovala su falan da verme kuşlar çok tehlikeli hayvanlardır ak-47 ile gezeni mi dersin, virüs üretip dünyayı yok etme girişimleri olanı mı dersin ne ararsan var bu itnelerde.

ne adamsın ya :D adam inanırsa sana :) yazık edecek kuşa :D:D:D

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam daha yeme düşmemiş olabilir. Sarı tüyü atmış ama yuvadan yanlışlıkla atlamış olabilir. Yem ve suyu içmezse şırıngayla su ve ıslak ekmek verebilirsin ağzını açıp. En fazla 1 haftaya uçmaya başlar. Elinle pratik yaptırırsan daha erken

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 5023 Toplam Mesaj: 40
güvercin