folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bu Nasıl Bir Felsefenin İşkencesidir Ya ?

Bu Nasıl Bir Felsefenin İşkencesidir Ya ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

bu nasıl bir grevdir ya..tamam devlet size grev hakkı tanımış neden devletin kurumlarını durduruyorsunuz..derdiniz ne birader ya. o şerefsizlerin yüzünden bir çok arkadaşım bayramını evinde geçircek..analarına babalarına saygıları yok sanırım.. onların yüzünden biletim yandı üstüne üstlük otostopla bilecikten adapazarına ordan otobüsle kendimi zar zor istanbula atttım ne yapmaya claısıyorlar ya halen tren garında bekleyen arkadaşlarım var üstüne üstlük sabah garı aradıgımızda arifiyede 4 tane trenin durduruldugunu ve dün gece 12 den beridir sadece 3 tane tren seferi yapıldıgını söylüyor nasıl bir hükümettir bu bas tekmeyi neden bekletiyorsun ya neyse fazla konuşmicam sizinde görüşlerinizi almak istedim grevle ilgili..

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

devlet imajını koruyamassa her zaman olur böyle şeyler :F

takma bi gün geçer :F

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

tüh amq :| O yollarda kalıp donasaydın keşke :|

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

kimse alınmasın ama azıma ne geldiyse söyledim o grev yapan kendimi memur sanan tayfaya..arkadaşlarımın bir kısmı uzakta oturuyordu bir bayram gidim anamı babamı görim diyenlerde vardı onlarında bir kısmı yurtta kalmak zorunda kaldı nasıl iştir ya anlamadım gitti..

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

onlar grev yapmasa sen ve senin gibi bu ülkenin geleceği olan bir grup kanı hızlı arkadaşın o adamın aldığı paradan zerre haberi olmayacaktı,satır arasında he öleymiş diip geçildi.zamanlamalarından dolayı kendilerini tebrik ederim.

olur böyle şeyler aslanparçası.1 bayramda ananızdan uzakta geçirin.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

hayır ben zamanlamayada artık bir şey demiyorum grevede ama ulaşımı neden kapatıyorlar arifiyedeki 4 tane treni durdurmuşlar şimdi hakmıdır bu.

Boş İşler Uzmanı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------

hayır ben zamanlamayada artık bir şey demiyorum grevede ama ulaşımı neden kapatıyorlar arifiyedeki 4 tane treni durdurmuşlar şimdi hakmıdır bu.

haktır, millet acından bokunu yiyecek hale geldi kalkmış arife bayram falan çekiyorsun :| metrobüs turnikelerinden para vermeden atlayıp geçenlere de helal olsun!

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Ne kadar değerliymişler değil mi ? Yaptıkları işin karşılığını alabilseler bu şekilde olmazdı emin ol.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

HeadBanger bunu yazdı:

haktır, millet acından bokunu yiyecek hale geldi kalkmış arife bayram falan çekiyorsun :| metrobüs turnikelerinden para vermeden atlayıp geçenlere de helal olsun!

bence yanlış düşünüyorsun kendi haklarını aramak iiçin başkalarının haklarını yiyiorlar..ayrıca kimsenin bence aclıktan kıvrandıgı yok yani..

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

HeadBanger bunu yazdı:

bence yanlış düşünüyorsun kendi haklarını aramak iiçin başkalarının haklarını yiyiorlar..ayrıca kimsenin bence aclıktan kıvrandıgı yok yani..

ekmek bulamadılarsa pasta yesinler de mi ?

http://yigitdemirag.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

IRET bunu yazdı:

HeadBanger bunu yazdı:

okulu bitir hele iki büklüm bir süklüm iş görüşmesine gittiğinde ingilizce biliyorum üniversite mezunuyum çekip 700 tl maaşı duyunca yeniden düşünürsün bunları...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 4040 Toplam Mesaj: 29