folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Nasıl Vicdan Arkadaş...

Bu Nasıl Vicdan Arkadaş...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gün geçmiyor ki memlekette yeni bir yavşaklık olmasın. Dün 19 Mayıs sebebi ile eşimle birlikte bayraklarımızı alıp Alsancak'a gittik. Dönerken bir arkadaşıma denk geldik. Bizi eve kadar bıraktı. Bir yandan da sohbet ediyorduk. Yeşildere üzerinden NATO istikametinde seyrederken (Atatürk Mask'ına gelmeden, Su kemeri civarında) yolun sağında bir kadın belirdi. Elinde çuval gibi birşey vardı. Patttt diye yola attı. 2 önümüzde ki araç çarpmamak için ani fren yaptı. Önümüzde ki ve bizim araç da durdu. Bekledik ama yol açılmadı. Sonra araçtan inip o bölgeye gittim. Çuval gibi bir poşette bir kaç aylık bir bebek vardı. Hareketsizdi. Hemen ambulans ve polisi aradık. 15 dk sonra polis hemen sonra da ambulans geldi. Ayaküstü durumu anlattık. Bebeği yola atan haysiyetsiz kadının eşgalini verdik, diğer araçtakiler de ifade verdi. Mecburen şerit değiştirip yola devam ettik. Bebeğin o hali gözümün önünden hiç çıkmıyor. 

Anlayamıyorum, bu nasıl bir vicdansızlık bu nasıl bir allahsızlıktır. Diyelim ki çocuğu istemiyorsun. Git efendi gibi yurda ver. Yola atmak nedir amk?

Neyse aklıma geldi yine çok gerildim...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Oha 

Bebeğin durumu nasıldı hocam baktığında peki?

HolyReform tarafından 20/May/14 10:52 tarihinde düzenlenmiştir

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Bebeğe noldu acaba?

Amk ne insanlar var 

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Nereye gidiyorsun dünya. Kansızlarla dolu bu memleket 

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ambulansa alındığında durumu kritikti. Nefesi ve kalp atışı dengesizdi. Öldü mü kaldı mı onu bile öğrenemedik.

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

hareketsizdi diyor. yani ölmüş işte.

ben herşeyi anlıyorumda öldürmek ney. diyelim çocuğum oldu istemiyorum.

gider eski sistem cami avlusuna, sosyal hizmetlerin dairesine, alışveriş merkezi gibi bir yere bırakırım hiç olmasa birine evlatlık verilir.

hayvana bile öyle yapılmıyor. ölünce peçeteye sarıp gömüyorduk kuşu.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bunlar katıksız halk günü mamülü, orospu evladı bunu yapan kişileri özellikle yakalayıp cinsel organlarını yakacaksın bak bakalım bi daha yapaibiliyormu .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    ElizaBeTH bunu yazdı

bunlar katıksız halk günü mamülü, orospu evladı bunu yapan kişileri özellikle yakalayıp cinsel organlarını yakacaksın bak bakalım bi daha yapaibiliyormu .

bu kendi halinde hanım hanımcık kızdı. soru sorar giderdi. çıldırtık senide :)

not: bu arada sana katılıyorum.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Cezai yaptırımlarımız çok ağır olmalı,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

idam gelmeli!

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    ElizaBeTH bunu yazdı

bu kendi halinde hanım hanımcık kızdı. soru sorar giderdi. çıldırtık senide :)

not: bu arada sana katılıyorum.

çıldırmamak eldemi , böyle halk günü mamüllerini peçeteden üreyen kişileri bay bayan farketmez itinayle işkence yapacaksın off ne zevkli olur varya  tırnaklarını çekmek yada ince ince pıçakla çizip tuz basmak hemde cinsel organlarına ....

çıldırmamak elde değil böyle konularda.

Toplam Hit: 3488 Toplam Mesaj: 36