folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Nasıl Vicdan Arkadaş...

Bu Nasıl Vicdan Arkadaş...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

dünyalar benim de olsa böyle bi olayda müebbetim var yani.

orospu çocukları, ben olsam keserdim orda kadını yakalayıp. Döve döve öldürürdüm.

EnableTurk tarafından 20/May/14 12:26 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

ne kadar doğru bilmiyorum ama facebookta paylaşılan haberleri hepiniz bilirsiniz herkes paylaşsın diye yazarlar. onlardan birinde dilenci kadınların ellerindeki çocukları uyuşturucu verip uyuttukları falan yazıyordu onu okduktan sonra nerde dilenci kadın ve bebek görsem dikkat ederim ve hepsinde çocuk istisnasız uyuyor olduğunu farkettim. böyle vicdansızlıklarda var. ve çocuk sonunda dayanamayıp hayatını kaybediyor.

Allah belalarını versin böyle insanların.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

ulan bu nasil bir dunya amk :S kadin resmen cinayet islemis. bir anne evladina nasil kiyar diyorum icimden, asla kiyamaz diyorum. boylelerini gorunce amk bunlar insansa ben de yaratigim :S

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    ElizaBeTH bunu yazdı

bunlar katıksız halk günü mamülü, orospu evladı bunu yapan kişileri özellikle yakalayıp cinsel organlarını yakacaksın bak bakalım bi daha yapaibiliyormu .

bu kendi halinde hanım hanımcık kızdı. soru sorar giderdi. çıldırtık senide :)

not: bu arada sana katılıyorum.

çıldırmamak eldemi , böyle halk günü mamüllerini peçeteden üreyen kişileri bay bayan farketmez itinayle işkence yapacaksın off ne zevkli olur varya  tırnaklarını çekmek yada ince ince pıçakla çizip tuz basmak hemde cinsel organlarına ....

çıldırmamak elde değil böyle konularda.

hacı sen ne piskopata çıktın öle :)

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Abi şirinyer tarafını mı diyorsun konak anadolu lisesinin aşşağıları? Orasıysa zaten gece konduların olduğu çoğu mardinin arabı yada çingenelerin bölgesi it yavrusu gibi çoğalıyorlar hergün o bebek gibi yığınla peydahlanıyor zaten sen birine denk gelmişsin.

Ordaki o evlerin yıkılmasından evvel orda yaşayan primatların kısırlaştırılması lazım. Bakanlık el atmıştı geçen sene oraya yol güzergahı için bitek ordaki gecekondular kaldı.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

ne kadar doğru bilmiyorum ama facebookta paylaşılan haberleri hepiniz bilirsiniz herkes paylaşsın diye yazarlar. onlardan birinde dilenci kadınların ellerindeki çocukları uyuşturucu verip uyuttukları falan yazıyordu onu okduktan sonra nerde dilenci kadın ve bebek görsem dikkat ederim ve hepsinde çocuk istisnasız uyuyor olduğunu farkettim. böyle vicdansızlıklarda var. ve çocuk sonunda dayanamayıp hayatını kaybediyor.

Allah belalarını versin böyle insanların.

Aynen muhtemelen benzer bir durumdur

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

tanrı eğer gerçekten varsa neden böyle şeylere sessiz kalıyor ?

hemde asırlardır hertürlü oplaya sessiz kalıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek
    ElizaBeTH bunu yazdı
    futurist bunu yazdı
    ElizaBeTH bunu yazdı

bunlar katıksız halk günü mamülü, orospu evladı bunu yapan kişileri özellikle yakalayıp cinsel organlarını yakacaksın bak bakalım bi daha yapaibiliyormu .

bu kendi halinde hanım hanımcık kızdı. soru sorar giderdi. çıldırtık senide :)

not: bu arada sana katılıyorum.

çıldırmamak eldemi , böyle halk günü mamüllerini peçeteden üreyen kişileri bay bayan farketmez itinayle işkence yapacaksın off ne zevkli olur varya  tırnaklarını çekmek yada ince ince pıçakla çizip tuz basmak hemde cinsel organlarına ....

çıldırmamak elde değil böyle konularda.

hoşuma gitti. çizik.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Ulan cami avlusuna bırakırsan çocuğun yine kurtulma şansı var.Yolun ortasına atmak demek çocuğu ölüme atmak demek.Böyle şerefsiz ana mı olur.Madem sikişiyorsun prezervatif kullan şerefsiz karı.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Benzeri bugün başıma geldi ama bebek köpek bu sefer. BMW bingöl plaka araç, yemek yemeğe gittim yanına parkettim baktım yavru bir pitbull nefes nefese hayvan araçta açık cam yok güneş direk vuruyor araca gölge de değil ve araç siyah.

Güvenliğe söyledim anons geçti 1 saat sonra geldim hala aynı yerde araç ve köpek gitti gidecek, hemen gittim 2-3 tane güvenlik getirdim adamlar hayvanı görünce ortalığı ayağa kaldırdılar. 5 dk sonra adam karısıyla geldi köpek nasıl nefes nefese çıktı arabadan görseniz, içim sızladı. Birde adam bunun yüzünden tatile çıkamıyoruz filan dedi iyice dellendi güvenlikler baya bir söylendiler. Hayvan 2 şişe su bitirdi gölgeye yığıldı kaldı nasıl kendinden geçtiyse.

Birde daha şikayet ediyordu adam, yav hiçbirşey yapamıyoruz bunun yüzünden vs vs. diye. 

Ne kadar benzer tartışılır tabi ama bu da can. 

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 3499 Toplam Mesaj: 36