folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Bu Resimlere Bakınca Neler Görüyorsunuz Yorumlar Mısınız?

Bu Resimlere Bakınca Neler Görüyorsunuz Yorumlar Mısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben haklı olduğunu söylemiyorum. Sadece ana-bacı küfür atılmasın adama istiyorum..

soyuna sopuna sülalesine de küfür ediliyor onları yazmayı unutmuşsun...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

herkes çalışıyor herkes ekmeğinin peşinden alın teriyle kazanmaya çalışıyor.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dogu0678
    dogu0678's avatar
    Erkek

Baranbcx bunu yazdı:

Alınteri

El nasırı

Bel Fıtıgı

sana sonuna kadar katılıyorum

http://bilgibirikimim.blogspot.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

SivilPadisah bunu yazdı:

8 çocuk niye yapıyor peki?

Valla hocam poşetin ne olduğunu bilmiyordur. Eğitim almamıştır. Bizim gibi internette araştırma yapmayı bırak belki okuma yazmayı bilmiyordur.

Gerçi biz bunları düşünecek kapasitede değiliz. Bize göre herşey laylaylom.

Haram maram. Ben helal ediyorum bu adama paramı. Bunun gibi ne kadar adam varsa hepsine helal olsun...

@Apo hamal mardinin tepesine çıkardığı malın karşılığında 2 lira alıyor :) Madenciliği pek bilmem ama işe girmek için kuyruklar oluştuğunu görmüştüm tv de bi ara. Demek ki maaşı bir hamalınkinden daha fazla..

bizimkiler ilkokul terk neden 2 tane yapmıslar o zman konsutukca batıyorsun hayvan kardes..bizide asgari ücretle büyüdk ama elektrik çaladıgımızı hatırlamıyorum..

bence sus

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

emek gördüm baskan alt sınıf üst sınıf  degil hepsi  birinci derece insan hamal dahil  hangimiz  sucsuz  günahsızız da baskasını  hesaba cekecek kadar ileri  gidiyoruz  o adam  senin elektirigini  calmıstır  vakti  gelmiş  sen onun  yolunu hastanesini ...  dini bakarsak sonucta  hırsızlık  haram   adam  mum  yaksın elektirik kullanmasın  bokmu  var demekki  o erişkinlikte degil  okumakla  falan alakası  yok bence  akılla  alakası  var belki  adam  cok akıllı  biriydide  babası akılsızdı  okula  göndermedi  ne olacak  neyse baska  baska  boyutlara  cekilir  konu  burdan  bakarım  ali  haklı  karsıdan bakarım lan derim veli  haklı  amk  su istinye  parkta 1  günde  harcanan  elektirik bizim  mahalleye  bir  hafta  yeter  karsıdan  bakarsam bunuda  normal  görürüm  adam  parasıyla degilmi derim  ama  israfıda  düşünürüm  karmakarısık  olurum  cözülmem  nneyse ne  ben  adama  acırım  hakkımı helal  ederim sen kızarsın beddua  edersin  ikimizde  haklı  oluruz  dogru  olan sıklardan birer tane secmiş  oluruz
    ama  buna  cıkıp yeter  diyen  yok  su  istinye  parkın otopark girisinde son model arabalarıyla metrelerce kuyruk yapıp  trafigide  kitleyen insanlar  cokmu akıllı amk

law   baya  karıstırdım konuyu  inşallah  anlatabilmişimdir  kendimi :D:D 

seviyorum lan  hepinizi  :D

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek

Posmort3m bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

SivilPadisah bunu yazdı:

8 çocuk niye yapıyor peki?

Valla hocam poşetin ne olduğunu bilmiyordur. Eğitim almamıştır. Bizim gibi internette araştırma yapmayı bırak belki okuma yazmayı bilmiyordur.

Gerçi biz bunları düşünecek kapasitede değiliz. Bize göre herşey laylaylom.

Haram maram. Ben helal ediyorum bu adama paramı. Bunun gibi ne kadar adam varsa hepsine helal olsun...

@Apo hamal mardinin tepesine çıkardığı malın karşılığında 2 lira alıyor :) Madenciliği pek bilmem ama işe girmek için kuyruklar oluştuğunu görmüştüm tv de bi ara. Demek ki maaşı bir hamalınkinden daha fazla..

bizimkiler ilkokul terk neden 2 tane yapmıslar o zman konsutukca batıyorsun hayvan kardes..bizide asgari ücretle büyüdk ama elektrik çaladıgımızı hatırlamıyorum..

bence sus

kardeş kusura  bakma  kimseye sus  deme hakkın yok

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Mardinli hamal:

Kaçak elektirik kullandığı için "pis kürt, hırsız" diye küfür yer.. Oysa para kazanmak için küfür atanların kazandıkları parayı yaptığı bu zor işe karşılık kazanamamaktadır. Ama kazandığı para sonuna kadar helaldir.

aynen öleee ben trakyada bu kaçak elektirik kullanlarında parasını veriyorum + vergimi ödüyorum a.q

askerlik yaptıgım doğu ilinde kaçak sigara reyonda satılıyor ben burda satsam a.q hapse girerim işte bunlar EMEK HIRSIZLARI...

Telegram @WVesselam
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

çalışan işyeişli bir ülke insanlar vs vs....

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

doğuda bi aşiret düğününde takılan altını kiloyla tartıyorlar, düğün boyunca dağıtılan yemeklerle ordu doyar. hala doğu ezik edebiyatı. öğretmen gönder vursunlar ondan sonra eğitim yok. biri de kalkmış elektriği çalmasını savunuyor. açlıktan ölse dahi kimsenin cebine geçirmeye hakkı yok! elektrik çalmayı akıl edebiliyorda eğitimi mi akıl edememiş ? abdullahazad, sonuna kadar katılıyorum. bıktık artık.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Amele...

Ayrıca çalmaya sırf elektirik gözükle bakıyorsunuz... Bi onlarmı çalışıyor...? O zaman iddaa ediyorum tahribattaki herkes hırsızdır....(hemen -hemen)

Aramızda sitelerden müzik vede film iyada program indirmeden takılan kimse yoktur her halde.. Neden onara para vermiyonuz?

Ha ben burada elektrik çalanı korumuyorum.. Elektirk çalma olayıda cahillikten kaynaklanıyor..Yani elektirik o kadar pahaıdeğil aslında... ADamlara söylesen bak bu günah senin açldığın 1 ytl lik elektirik 60 milyona bölünüp milletin faturasına ekleniyor diyecen .. Sen çalmazsan elektrik her yerde ucuz olur diyecen diyecen de diyecen....

Zaten g.doğuda yakında ilgnç bir isstem getirecekelr kaçak için inş kaçağın önüğne geçerler..:D

Kuyuyu ısıtan adma biliyorum ya. Adam ahırı ısıtıyor mk:|

Lan o kadar yazı yazdın amacın neydi diyecekseniz konuya hızlı girdim toparlayamadım diyelim :D:D:D

Toplam Hit: 13138 Toplam Mesaj: 105