folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Bu Resimlere Bakınca Neler Görüyorsunuz Yorumlar Mısınız?

Bu Resimlere Bakınca Neler Görüyorsunuz Yorumlar Mısınız?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

kapitalizm onlarsız nasıl ayaktra durur?

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Posmort3m bunu yazdı:
    ----------------------------- 

bizimkiler ilkokul terk neden 2 tane yapmıslar o zman konsutukca batıyorsun hayvan kardes..bizide asgari ücretle büyüdk ama elektrik çaladıgımızı hatırlamıyorum..

bence sus

Çocuk yapmak için çevreninde önemli bir etkisi vardır. Geniş düşün at gözlüğüyle olayı yargılama.

Gerçi ben susayım ne konuşsam boş.

Sen bilgisayar başında daşak kebabı yapıyorken hamalın çocuğu kim bilir hangi adamın ayakkabısını boyuyor. Tok ne bilsin açın halinden.

Ha 50. tekrarlayışım onları savunmuyorum ama onlara küfür atılmasın istiyorum.

Çünkü ben Allah'a inanıyorum ve biraz da olsa merhametim var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Ha sizdeki mantık şu;

Ben vergi verdim onun anasına bacısına sövebilirim.

O zaman senden daha fazla bağış yapıp vergi veren mardinli iş adamı da senin anana bacına sövme hakkına mı sahip oluyor?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emineker
    emineker's avatar
    Erkek

hayat

i love you
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

Hayatın ta kendisini görüyorum. :|

selam gençlik!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

zamanında okumamış veya kafasını kullanmamış insanların çalışmasını gösteriyor fotoğraflar..

not: eğer bunlar kaçak elektrik, su kullandığı için hor görülüyo diye savunacaksan bence sen biraz ufkunu genişlet. Onların ödemediği her fatura şehrin geneline ortak olarak bölünüyo. Kul hakkına girer. Ben onların kullandığı elektriği ödemek için mi çalışıyorum? Sövülmesi gayet doğal bence.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

tataryigit bunu yazdı:

zamanında okumamış veya kafasını kullanmamış insanların çalışmasını gösteriyor fotoğraflar..

not: eğer bunlar kaçak elektrik, su kullandığı için hor görülüyo diye savunacaksan bence sen biraz ufkunu genişlet. Onların ödemediği her fatura şehrin geneline ortak olarak bölünüyo. Kul hakkına girer. Ben onların kullandığı elektriği ödemek için mi çalışıyorum? Sövülmesi gayet doğal bence.

Yani senden daha fazla vergi veren, onun parasıyla benim sokak lamban yapılan mardinli kıro bir iş adamı benim anana bacına sövmesi gayet doğal diyorsun... Evet anladım sizi.. Tartışmayacağım artık.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek
    ekmek..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

tataryigit bunu yazdı:

Yani senden daha fazla vergi veren, onun parasıyla benim sokak lamban yapılan mardinli kıro bir iş adamı benim anana bacına sövmesi gayet doğal diyorsun... Evet anladım sizi.. Tartışmayacağım artık.

araya ne diye mardinliyi sıkıştırıyorsun anlaşılmıyor. iş adamı ile bir memurun vergisini karşılaştırıyorsun sonra işadamı daha fazla vergi veriyor diyorsun. arkadaşım vergi gelir ile alakalıdır bunu sanırım söylememe gerek yok o hamal bile biliyordur bunu. söylenen şu ki eğer hiç vergi vermeyip benim sırtımdan geçiniyorsa ben söverim arkadaş. çünkü elimden şu anlık bu geliyor. devlet zaten sallamıyor onların vergi verip vermemesini. nasıl olsa namuslu işçisinden memurundan çıkarır o parayı.

özetle, vergi vermeyen herkese söverler doğal olarak. bunun mardinli bir kıro olması ya da sürekli takım elbiseyle dolaşan diksiyonu muhteşem bir edirneli olması önemli değil.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Ha sizdeki mantık şu;

Ben vergi verdim onun anasına bacısına sövebilirim.

O zaman senden daha fazla bağış yapıp vergi veren mardinli iş adamı da senin anana bacına sövme hakkına mı sahip oluyor?

hayvan sen şaka mı yapıyorsun ciddi misin ?

Ciddi soruyorum ha şaka yapıyor olabilirsin.Sen yani bunca konusmadan bunu mu anladın ?

Toplam Hit: 13136 Toplam Mesaj: 105