folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Sefer Sevdim Heralde

Bu Sefer Sevdim Heralde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Aslında nasıl başlıyacağıma konu başlıgı dahil olarak bulamadım ama  başlıyalım..

Şimdi ben 20 yaşına girdim herşey iyi güzel babamın maddi durumu orta seviye ailelerin biraz üstünde yani görgüsüzlük yapmak gibi olmasında para sıkıntım yok nasıl giyceğimi nasıl mekanlarada  davranacagımı bilirim

3 hafta önceya kadar babamın arabası bendeydi ama sattı c4 neyse ben bu yaşına  kadar  çok kız gördüm çok kızla beraber oldum ama hiç aşık olmadım gecen sene  aynı sınıftaki kız arkadaşımın gazıyla dersahaneye  yazıldım.

ders çalışcagımdan degil arkadaş çevresi olsun  gırıır şamata ama derslerde  hayatta konuşmazdım çünkü diger arkadaşlarım oraya sonuçta para veriyordu şimdi buket diye bi kız vardı hani böyle her insanın kafasında  bi eş profili vardırya tam tamına uyuyo beyaz tenli kumral renkli gözlü 1.75 boylarında bi mekanda  dikkat çekebilecek bi tip ama davranışları düşüncüleri çok çocuksu neyse.

dersahane yazın başladı ben ilk derse   kız arkadaşımla  gittim neyse  tanıştık vs vs vs   sonra ben yazın hiç derslere  gitmedim tatil yaptım eylül gibi dersler  başladı ama ben ilk girdigim sınıfta degildim.

başka sınıfta adım vardı o sınıfta ders görmeye başladım ama bu aralarda  benim buketle öyle bi düşüncem yoktu bi gün bizim sınıfa  buket girdi asil arslan dedi bende evet benim dedi sen bizim sınıftası dedi çıktı sevinerek ders matamatikti  ona sevindim :)

işte dersler geçtikçe konuşmlar filan benim 2 sıra önümde oturuyodu ama benim halen otarz  bi düşüncem yok işte dersahane çıkışlarıda örendikki aynı mahalledeyiz  yollar  filan  hep aynı bigün bu sınıfa  sevgilisyle geldi

tam uyuz gıcık yani ciddiyim sevgilisi oldugu için degil hani böyle tipler olurya laf atsada anasını belllesem dediginmiz aynen öyle arkadaşım  fevzi var oda aynı düşüncede :)

sınıf bu arada 23 kişi 2 erkek var :D  işte o çocuk varken buket bizim arkadaş grubumuzdan ayrıldı o varken  yanımızda  bile gelmez sadece selam verir gecer ama  yemin ediyorum halen ona karşı o gözle bakmıyorum.

işte sınıfta bazı olaylar oldu küçük basit sadece  konuşma yollalrıyla  merve diye bi kızla aslında olay şu  cüzdanımı sıranın üstüne koydum saatim filan  merveyle buket sonra merve asil cüzdanına bakabilirimiyim dedi.

ilk başta cüzdanda  prezervatif varmı yokmu diye düşündüm aklıma da gelmedi bak dedim aldı baktı allahtan yokmuş kredi kartlarımı gördüler 3 tane var oha filan dediler caktırmıyorum ama ego tavan yaptı nasıl aldın filan dediler  okuldan arkadşımnda kız olan özlem babası ödüyo dedi .

bende ne allaksı var dedim çalışıyorum staj maşımdan karşılıyorum dedim sonra merve bende alıcam dedi dedim sana vermezler dedi niye  dedim çoluk çocuga vermiyolar bu buna bozul küstü gitti buket naptın filan dedi dedim gidene kal demem neyse ben konuşmuyorum merveyle ama cidden böyle kötü bi huyum vardır bu hareketllerim  buketin gözünde büyümüş.

Sonra sınıftan birisi  buketin sevgilisi orçunun aldattıgını söyledi buket nasıl ağlıyo ama giddi kouştular ayrıldılar onunla 1 hafta hiç kounşmadık agrasif filan hiç yanına yaklamşmadım yanıma gelene kadar sonra kendisi geldi zaten konuşmaya filan başladı .Ben şirkete sıkıldıgım için  dersahaneye erken geliyodum 1 saat önceden filan 21kız var hepsiyle muhabbet ediyorum :)

ama buket baktım biraz daha yakın davranmaya başladı ayrıldıktan sonra 1 ay sonra filan sürekli benimle konuşmlar filan ozamn bende artık biraz ilgi göstermeye başladım bigün  gül diye  kızla faceebookta konuştuk ertesi gün olanları Buket asil atladı asil sen face kullanıyomusn filan dedi bende evet dedim ( ya okadar  cool davranıyorumkii kızla aramız iyi ama kızın ne telefon numarası ne facebook adresi var  ben istememe öyle aga kız verene kadar) oda  benimde  var dedi bende iyi dedim ekliyyimi dedi bende sen bilirsin dedim

tmm ekliyorum dedi neyse eklemiş akşma konuştuk filan  ne tarz müzik dinledigimi nerelerde takıldıgımı kız resmen bana yazıyodu  abartmıyorum 1  hafta boyunca günde 4 5 saat facebookdan konuşuyoduk sonra  cep numarmı filan arada istedide ben avea o turkclell msjj hakkı yodu atamıyodu  bide msj hakkkı olsa 24 saat konuşurdu.

İşte msj hakkı filan yaptı ama biz cidddi artık yakın konuşuyoduk yani teklif etsem hemn kabul eder ama ben edmiyorum  şimdi sınıfta bi miray diye bi kız var kızı  görseniz varya yani çok güzel böyle çekici çok seksi ama hiç sevgilim olmasını istemedim

bigün arabayla evine bırakıcam mirayı bununda nişanlıı var ya asil dedi böyle bizi bekir görse bizi vurur dedi dedim bişey olmaz dedim arkada oturuyosun yanındada özlem var sınıftan  dedim özlemde var dedin yok yani seni görse kızkanır dedi yeterince ilgii çekici vee güzelsin dedi  ben böyle biraz sırıttım teşekürler dedim :)

mirayla bukette aynı okuldalar ama  bi kaşık suda  birbirlerini boğarlar neyse  sınıftayız buket asil bugun seninle  oturuyımmı dedi bende olur dedi  neyse tenefüs oldu buket hadi  yukarı çıkalım filan diyo ben çıkmadım canım istemedi neyse buket bozuldu  yukarı çıktı sonra miray geldi asil yaa hadi yukarı cıkalım dedi yok uyucam ben dedim sonra koluma giridi

hadiya dedi nasıl olduysa kalktım abi kızın bi çeklciligi var sim sihay  gözleri kızıl saçları fizik filan çok güzel neyse çıktık koluma girdi sonra telefona baktım buket msj atmış bak ne güzelde koluna girmiş seni çıkarıyo dedi :))) msj attım gel yukardayız dedim geldi masada oturuyoruz boş muhabbet sonra özlem dedi bişey sorcam dedi dedim sor bukette yanı

mda  şey dedi siz çıkıyomusunuz dedi ben böyle kaldım cevapta veremedim şöyle dedim o an buketide düşündüm dedim her yakın davrandıgımı kızla yakın konuşsaydım harem kurardım dediim  ama bukettin ağzı açılmıyo neyse ogün öyle bitti akşam facede kounşuyoduk olanlardan bahseddikce bukette dedimki ben sende aslında hoşlanıyorum dedim oda bende dedi  ogün öyle mutlu mesut uyuuduk ertesi gün dersahaneye  öyle bir geldiki saçları  bukle bukle dedim bu ya ben bununla evlenirim neyse  oturduk konuşuyoruz  dedi işte bak dedi ben çok kıskancım biz çok kavga ederiz filan demeye başladı dedim heralde istemiyor tmm buket  zorla bişey olmaz dedim masadan kalktım hemn ellimden tuttu asil otur öyle demek isteimiyorum filan dedi neyse  agalar biz çıkmaya başladl ama halen mirayı nasıl kıskanıyo mirayda az degil derslerde bana bakıyo asil msj attım diyo buket cıldırıyo 2.günü ben kıskançık kırızlerinden sıkıdlım  msj attım biti diye sabaha kadar uyutmadı beni yarın görüşelim diye sonra bulultuk başladı ağlamaya ben kıyamadım bi şans daha dedim .Ordan teknosaya g,ittik ehhe :) arada gene kavga ediyoruz barışıyoruz sonra bigün sinemaya gittik alaca karnlgıın filmine  4. filmi ama ben hiç birine gitmemiştim kız bana olayı filan anlatıyo konuyu  böyle ona sarılıp filim izlmek kadar biey yok hadda en çok keyifle izledigim filimdi :)

neyse bissürü olay varda atlıyalım :)  bu istanbula gidicek filan son görüşmemiz son kez sevgili oluşumuzun son günü ogün araba yoktu onun aileside cidden suratsız buketi süreklli sıkıyolar neyse asil sende gel dedi yanımızdada  gül var dedim gül gelirse gelirim dedim çünkü annesi bişey der diye bukete kızar diye düşünüyorum gül olur d

edi yolda vazgeçti bende binmedim eve geçtim facebookdan neler neler yazyı niye binmedin annnem seni yiycekmi baktım saçmalıyo buket biz seninile bi süre kouşmayalım dedim oda buket ha dedi tmm asil yarın etütede gelme  zaten 1 hafta istanbuldayım unuturusn beni dedi   1 hafta boyunca cevap vermedi sonra sınıfa geldi öyle oturdu başka masaya :( derste işte sınıf degiştme muhabbeti geçti hocam bende degiştircem filan dedim sonra  bana baktı çok kötüydü sonra tenefüste benim ona verdigim siyah kravatı verdi dedim dur otur dedim oturdu dedim birbirimizi  nekadar sevsekde kırıyoruz birbi

rimizi dedim bana baktı  bunu söylicektin dedi dedim kravatı verdin beni sitemiyosun dedim öyle geçti ama akşamları faceden konuşuyoruz arkadaş ortamı aynıya yemekte filan birbirimizi görüyoruz  sonra bigün bu başka bi sınıfın dersine giriicekmiş duydum ona sordum yok dedi dedim böyle böyle benimi deniyosun dedi hayır sadece sordum dedi sonra aramız iyice açıldı   o hafta cumartesi  bieşy konuşcaz dedi yürümeye başladık saydırdı saydırdı  sonra beni dinlemiyosun dedi :) dedim seni dinliyorum ozamn niye cevap vermiyosun dedi ama  sen konuşuyosun ded ben bu sorn kızların ortak sorunu amk  sonra döndüm gittim niye  döndügümü halen çözemedim :) ogün işte bi çocuk  mezunlardan buketin yanına otumuş  ders diinliyolar buket beni kıskandırmaya çalıyo bellli sesimi çıkartmadım  işte ogünde araba yok  ben merve buket fevzi bide o çocuk  ismail neyse gidiyoruz işte ismail bizle konuşmaya çalışıyo siklemiyoz dedi birader d

edi bi sorunmu var dedi ben bunu ttutum akşam bide çektim arka sokaga buketler fila nasıl bagrıyolar dövcemi sanıyolar bunun yakasında tutup duvara yasladım dedimki çıkıcaksınız 1 hafta bekleyin onu sakın üzme dedim bıraktımm ama çocuk 1.90 filan rahat 80 gk var bende vucut geliştirme yaptım gece kluplerinde badyguardlık filan yaptım 1.80 boylarındayım 93 kg şunada  çocugu kimse elimden alamaz yani neyse ogünden sonra ben birdaha dersahneye ugramadım :) aradan

1.5 ay geçtikten sonra giddim işte arkadaş ortamı oluca buketle sürekli yüzyüzeyiz bigün bilorda oynamaya gittik eşli oynadık sonra buket asil seninle maç yapalımmı dedi bende olur dedim 2 oyun oynadık 2sinide ben aldım .) sonra buketin annesi aradı gelmiiş işte akşam 8gibi o saatte  tek başına gitmesini istemedim o sırda be

gendigi eldiveni almayı unutmuş giddim aldm ilk başta almak istemedi sonra aldı sonra hadi sen git dedi  caddeye çıktık yok eve geçicem dedim ozamn bizle gel dedi  yok filan dedim geliyosun dedi tmm dedim. arabaya binerken 3 ayöncekeşke binseydim lan dedim.neyse eve filan bıraktılar sonra evler yakınya ben akşamları  salondan çıkıyodum evlerinin önünde geçerken msj atıyodum perdeden bakıyodu git filan diyodum 2gün üst üste yaptım sonra bu bende bi ara bi yüzzük söylemi

şyti  tarihlerini degiştenildiginiz varya neyse direk o aklıma geldi gittim swatchdan 150liraya ciddiyim hadda antalya tbt buluşmasında arkadaşlara faturayı göstermiştim :)  alırkenden melik kanka seviyosan al demişti aldım :) bu bunu duymuş işte ya asilalma filan diye msj attı niye dedim olmazki dedi dedim degiştiriz dedim neyse yüzzügü çok begendi çok sevdi ama  küçük geldi hemn geri gitti degiştiridim ve cidden uzak gidtigim yer 7numa oldu işte bütün kızlar ba

kıyo filan ogünde zaten çok çıktım buluşma varya tbt buluşması habide  degiştrimeye gittigimde  msj atmış hiç vazgeçmiceksin demi diye.hayır yazdım   sonra kızlar fiyat soruyolar dedim bilmiyorum vs  işte  inci geldi sevgilisi varya  ona alıcam dedi nekadar dedi söylemiceksin ama  dedim tmm dedi 150 dedim oha dedi sonra bukt msj attı ya fiyatını söylersin yada  kendim ögrenip sana parasını geri veriim yazmış 150 yazdım bana baktı oha asil dedi  herşey güzel herşey güzel ertesi gün dersahaneye gidiyorum bi tahmin edin ne oldu :) buket benden önceki sevgilisi  orçunla buluşuolar böyle araanın içinde kaldım o sırada  merveyle konuşuyodum telefonda merve asil sakin ol  başka bieşy vardır dedi sakin oldum .sonra merve ben inci kantinde  terasta oturuyoruz inci sigara alcam

dedi dedim dur  ben gittim büfeye kafam attı 20lık red label aldım  çıktım dersahaneye içmeye başladım kızlar asil sakin ol filan diyolar 20lıgın yarsını şat yaptım kafam zoom gibiydi sonra buket geldi merve işte asil sizi orçunla görmüş dedi sonra hadi gidin siz dedi baş başa kaldık  alıyorum filan asil aglama diyo elllerini filan tuutum seni seviyorum filan

diyorum bende diyorum sonra yüzzügü verdi dedi bu senini için çok önemliyse dene sınavı vardı ogün sınav bitene kadar burda beni bekle dedi ama ben herşeyin farkındayım giitti diye .aşşagıya indim bide 70lık red labı

l aldım onuda yarıladım sonra görenler olmuş dersahane sahibi geldi asil burda olamaz vs vs  dedi kafam güzel herşeye tmm diyorum yolda yürüyemiyorum elimde wiski şişesi duvara sürtüne sürtüne giiyorum sonra aşşagıda banka oturudum halen içiyorum 70lık bitti ama herşey nasıl dönüyo oda kesmedii  sonra markette dogru gitti bi 70lık daha dedim aldım onuda açtm bankatayım  içiyorum daha dogrusu sonuncu 70lık bir

az  heba oldu :) herşey öyle dönüyoki saat daha 8 bile degil heryer insan bakta  içiyorum kesiin karokolluk olucam mak diyorum sonra buket filan geliyo merve inci ev bırakıcaz seni diyolar ama evimi bilmiyolar :) sonra buket annemi arıcam telefonunu ver dedi verdim o sırada babamın numarınını almış bu sırada biz taksideyiz antalya tur

undayız :) dedim kahve içicem dedim  bahçe kafeye gittik 3kahve içtim sonra babam geldi sonra bukete baktım dedim baba bişey konuşcaz dedim tmm ama kısa sürsün dedi .Sonkez soruyorum beni seviyomusun dedim evet ama arkadşım olarak dedi kalktım masadan   eve geçtik .sonra ertesi gün kuzen arıyo olum sen napıyon vs bikaç arkadşla ertesi gün aleme g

ittik :) kadına size anllllatım sadece  dinledi beni akıl verdi vs vs bu sırada  buket ben orçun ve kendi şirketleridnde  çalışan çocukla konuşuymuş kadına bunları anlattım kadın kız daha dogrusu 22 yaşındaydı oğlum o senin kıymetini bilemiş paran varmı var tipin var sen seviyosunda sen tek bieşyi yapmamışın dedi o kız ..rrak ist

iyomuş onuda verseydin şimdi o seninidi dedi :) bu tattikleri aldım sırrtım neyse vs vs ertesi gün aslı bonba  burgerdayız  buket geldi yanımaza yüzzügü çıkarrtıı bana verdi dedim kutusu lazım bunun dedim :) başka kıza vericem dedim bişey demedi gitti sonra yüzzügü burgerdan aşşşagıya attım işte merve filan olum naptın  dedim bi  gecelik  harcamam veya gömelk param ya

zdım kulagına gitmiş çok sinirlenmiş neyse sınıfa gittim  oturuyorum  buketle orçun karşıma geçtiler ama ben rahatım işte biz 2gündür çıkıyoruz dedileri sırrıtım hayırlsıı olsun dedim sonra buket ailene acıyorum filan diyo dedim sus kounşma  kouştukca  beyaz tenini kirletiyosun dedim sonra ergen orçun ordan işte bi küfür olayı olmuş filan diyo baktı benden ses çıkıyoya atarlanmaya başaldı  sustalıjoplar varya cebimde ondan taşırım genelde çıkarttım msaya koydum ee vardedim yok ben

konuşmaya geldim filan demeye başaldı çıkın gidin  gözüm gözünüzü görmsin dedim zaten ogünde dahil birdaha dersaheneye ugramadım şimdi çok rahatım eski asil olma yolunda yarın parti var karkı kız piysas olucaz :D hapla

ncak kız kaynıyo :=) ha bide  gecen cuma  çok iyi giyindim marka veripde  görgüsüzlük yapmam istemem ama  tahmin edin diye yazıcam  beybenden beyaz gömlek  kollarını

katladım altına kıglıdan  grı parlayan keten onu altına polo garge beyaz ayakkabı çok iyidim :) yoladyım karşıdan karşıya geçiyorum kafamı bi kaldırdım buket bana bakıyo hşç ziklmeeden devan etttim.şimdi bunları niye yazdın derseniz  bende

bilmiyorum ama 25yaşına kadar free takılcam  bi kıza hayatta yüz vermicen güvenmicen şuanda dersahaneden kımseyle görüşmüyorum  gerek duymuyorum

.ama cidden artık unuttum onu her nekadarda lan unutsan bukadar yazmazsın diyen olsada unuttum ben onu gördügüm o saf ve tertemiz teni sandıgımıdan  kirli amk :( haydi  iyi gelcer 

@mod: ilk başta okuyup böldüm, sonra sıkıldım rastgele böldüm kelimeler falan kesildi ama daha iyi oldu..

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

çizzzik

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

c4ü gördüm okumayı bıraktım çok uzun geldi :F ama sen bu kadar yazdığına göre sıkılmadan sevmişsindir arkadaş.

Gel bili bili gates
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

VideoJockey bunu yazdı:
    -----------------------------

c4ü gördüm okumayı bıraktım çok uzun geldi :F ama sen bu kadar yazdığına göre sıkılmadan sevmişsindir arkadaş.

Bence oku aga okadar yazdık :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

bi yorum vardı..

"hocam bunu okuyacağıma yazıcıdan çıktı alıp g*tüme sokarım" diye.

o aklıma geldi şimdi. Keşke enter kullansaydın hocam arada.

http://www.leyladansonra.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

nevorapat bunu yazdı:

VideoJockey bunu yazdı:

Bence oku aga okadar yazdık :) 

Çiziğimi attım sigaramı içip yatağıma yatayım telefondan okuyacağım uyumak için :)

Gel bili bili gates
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

bi yorum vardı..

Hiç bukadar uzun bişey yazmadımla :D 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

bi yorum vardı..

yazıcıyı taktım şu dakka hazırım.

edit : hocam üşengeçlikten ondan bundan değil, öyle bi ayzmışın ki utanmasan space e basmıcakmışın :D migren azdırır bu yazı okumaya çalışırken :D

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

haci ozetlesende bize eziyet etmessen :S

edit: Google bot bu konuya girse Error verir :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

haci ozetlesende bize eziyet etmessen :S

Okuyun özetle olmaz o iş :D 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

Hocam o kadar hızlı geçmişin ki anlamakta zorlandım. Bir yerden sonra pes ettim. Yalnız dersanede 2 erkek 21 kızlık sınıfa düşücem affetmem. Allah gönlüne göre versin.

Toplam Hit: 7974 Toplam Mesaj: 82