folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Sefer Sevdim Heralde

Bu Sefer Sevdim Heralde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek
    Hocam sen alemde tanistigin hatunu goturmek varken ne diye acilarini anlatiyosun Teomanmisin sen bkz. Paramı ver yeter hiç farketmez adın. Soyunmana gerek yok bana bir kaç tatlı söz lazım. Uyuyana kadar kal yeter bitmiş uyku haplarım.
    ayrica yarin gidip bi tane BB al giyimin kusamin duzgun araban var maddi sikintinda pek anladigim kadariyla bbmden kaldiricagin hatunlarla 1 gun bos kalmazsin. Tabi antalya piyasasi nasil bilmiyorum ben istanbul icin soyledim ama oraninda asagi kalir yani yoktur kanimca. Tabi bu soylediklerim agzin laf yapiyosa gecerli.
    . Hadi kal saglicakla
    murid notu: Bekiri vur mirayi kap buseyi surundur. Merveyi elinde tut gulu kokla.

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Sizin yorumlarınızıdan çıkan sonuçlar bence  sanamı kızmı yok zaten  okadar kız ismi geçti ayarlarsın bitanesini maddi sıkıntında yokmuş vs vs bunları eminolun bende biliyorum ama yapmadım agalar sevdik dedikya gerçi bu düşünce ayrıldıktan sonra3 hafta sonra degişti dün  yatpartisinde 2 farklı kız oldu zaten benim asıl demek istedigim sevince kaybediyon :) 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

nevorapat bunu yazdı:
    -----------------------------

Sizin yorumlarınızıdan çıkan sonuçlar bence  sanamı kızmı yok zaten  okadar kız ismi geçti ayarlarsın bitanesini maddi sıkıntında yokmuş vs vs bunları eminolun bende biliyorum ama yapmadım agalar sevdik dedikya gerçi bu düşünce ayrıldıktan sonra3 hafta sonra degişti dün  yatpartisinde 2 farklı kız oldu zaten benim asıl demek istedigim sevince kaybediyon :) 

biz lysye on beş gün kaldı diyip göt terletiyoz adam yat partisinde geziyo böyle hayatı sikeyim bırakın amk çok sinirlendim :D 

Avukat/Hukukçu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Haalâ öğrenemediniz şu kızları be mürid kardeşlerim.

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:
    Haalâ öğrenemediniz şu kızları be mürid kardeşlerim.

Neymiş peki hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Okumaya göt yemedi :S kusura bakma ama sen sevmişsindir kesin arkadaş

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

YasamaK bunu yazdı:

Okumaya göt yemedi :S kusura bakma ama sen sevmişsindir kesin arkadaş

hahahaha :D  sonunda acayip süprüz varda anlamadım vallaha

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Ben okudum hocam.

Peşin peşin söyleyeyim bu kaltak seni sevmemiş.

Neden kaltak diyorum; çok özür dilerim ama anlarsın şimdi.

Yalnız sen de bu kızı hiç sevmemişsin ki; insan eğer birisini gerçekten severse diğer kızlara bakamaz, alemelre akamaz, utanır.

Ben bi kızı gerçekten sevecem, 1.80 boyunda 90 kilo ve kaslı olacam, cebimde sustalıjop olacak ve kız yanında piçin biriyle karşımda oturacak var ya o çocuğun ağzını yüzünü sikerim.. kızı çocuğun götüne sokarım.

Ama bunların hepsi içimden geçti fakat ayıp olmasın diye yapmadım diyorsan orası ayrı :)

Ayrıca darılma veya bozulma ama kız kaşarlık yapıyor. En nefret ettiğim kız tipi.. hem benle hem orçunla hem de şirketten dallamanın biriyle konuşacak ve ben bu kızı seveceksem; sustalıjopu onun götüne sokarım valla kendine gelsin.

Sendeki şey nasıl desem, gurur olmuş biraz. Gururlu bir adam olduğun için bunları yapmışsın.

O gün kız seni arabaya çağırdığında binseydin herşey çok farklı olabilirdi. diye düşünüyorsun, siktir et herşey aynı olacaktı. Ordakilerin de dediği gibi yarrak istiyo bu kız, senin sevgini veya kalbini haketmiyor, hakettiği şey doğum kontrol hapı.. Peki sen neden binmediğinin gerçek sebebini düşündün mü? Düşündüğünde gerçekten sevmediğini anlarsın, sen de bazı şeyleri göze alamamışsın.

Yüzük konusunda taktir ettim başka türlü çıldırtamazdın.

Eğer kinci bir adamsan vur dibine.. Onun dışında siktir et ve bütün kızlara güvenmiycem diye bi saçmalık düşünme abi.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

The_Cure bunu yazdı:

Ben okudum hocam.

Peşin peşin söyleyeyim bu kaltak seni sevmemiş.

Neden kaltak diyorum; çok özür dilerim ama anlarsın şimdi.

Yalnız sen de bu kızı hiç sevmemişsin ki; insan eğer birisini gerçekten severse diğer kızlara bakamaz, alemelre akamaz, utanır.

Ben bi kızı gerçekten sevecem, 1.80 boyunda 90 kilo ve kaslı olacam, cebimde sustalıjop olacak ve kız yanında piçin biriyle karşımda oturacak var ya o çocuğun ağzını yüzünü sikerim.. kızı çocuğun götüne sokarım.

Ama bunların hepsi içimden geçti fakat ayıp olmasın diye yapmadım diyorsan orası ayrı :)

Ayrıca darılma veya bozulma ama kız kaşarlık yapıyor. En nefret ettiğim kız tipi.. hem benle hem orçunla hem de şirketten dallamanın biriyle konuşacak ve ben bu kızı seveceksem; sustalıjopu onun götüne sokarım valla kendine gelsin.

Sendeki şey nasıl desem, gurur olmuş biraz. Gururlu bir adam olduğun için bunları yapmışsın.

O gün kız seni arabaya çağırdığında binseydin herşey çok farklı olabilirdi. diye düşünüyorsun, siktir et herşey aynı olacaktı. Ordakilerin de dediği gibi yarrak istiyo bu kız, senin sevgini veya kalbini haketmiyor, hakettiği şey doğum kontrol hapı.. Peki sen neden binmediğinin gerçek sebebini düşündün mü? Düşündüğünde gerçekten sevmediğini anlarsın, sen de bazı şeyleri göze alamamışsın.

Yüzük konusunda taktir ettim başka türlü çıldırtamazdın.

Eğer kinci bir adamsan vur dibine.. Onun dışında siktir et ve bütün kızlara güvenmiycem diye bi saçmalık düşünme abi.

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Aynen hocam  çocuk karşımda buket sol taraf ta yan yana degiller baktım çocugu orda pertini çıkarsam diceklerki asil  buket için çocugu dövdü ? ne geregi var amk onun yerine hayırlısı olsun mutlu olun dedim ha buket orjınal kaşar tiplemesine giriyo ya kaşar demek degildirki biriyle yatmak veya öpüşmek o onun tercihi ama sen  arkadan iş çevirip yüzügü kabul ediyosan ve başka birsii varsa sen kaşarın önde gidensinddir ya sen benim için ağlıyosun 2  3 ahfta sonra başka bi adam  için ağla yeniden aşık oldum de :) çok iyi demi kendimi çok pis kulllanılmış hissediyorum ben herşey yapardım onun için ama kendi kaybetti yeni kızlara bakıyoruz ve buketin üstüne baya bi kız arkadaşım olmuş :D dünden 2 tane var aga

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Vay mına koyım bız sene boyu bıyerler kazanalım dıye g*tümüzü yırtalım asil bey 21 kızla takılsın :) Adaletini s.... dünya  :DD

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
Toplam Hit: 7935 Toplam Mesaj: 82