folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Zamana Kadar Hissettiğiniz En Büyük Acı

Bu Zamana Kadar Hissettiğiniz En Büyük Acı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

ilk okuldayken kolum kirilmisti, alciya aldilar, kol yanlis kaynamis, tekrar kirmak zorunda kaldilar, doktor uyusturalim mi dedi uyusturmayin dedim, kolu tekrar kirdilar. Acisini siz dusunun.

Bortubocek sever
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juliet
    Juliet's avatar
    Erkek

5 yaşımda trafik kazası gecirmiştim. Çarpan araba beni altına almıştı ayagım tam tekerin altında kaldıgından adamda panikle gaza basınca araba resmen pati cektirerek kemige kadar ayagımı parcalamıstı parmaklar felan kopmak üzeriymiş. Baya ağladıylam lan :S 

011100110110000101111010011000010110111000101110011000010111011001101001
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

aralıksız 11 gün diş ağırıs çektim ağrıyı nasıl tarif etsem bilmiyorum beynimde halka açık konser vardı sanki öyle böyle değil

günde 3 paketten fazla sigara ve ortalama 10 tane hap yuttuğumu bilirim bi kaç kere ağladım bile kafamı duvarlara vuruyordum

doktor sinirleri filan aldı bana mısın demedi bide o kafayla vizelere girdim :W 

bide mantar zehirlenmesi geçirmiştim sabaha kadar karın ağrısı gebertti beni 

kolumu bacağımı kırmışlığım vardır parmaklarımdan 2si yerinden çıkmıştı filan ama o acılar dişin yanında tırt gelir

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Allah'a şükür ne bi yerim kırıldı ne de bi yerim çıktı, bi parmağımda ufak maket bıcağı kesiği var.

Nasıl bir şeydir yazdıklarınız  cidden hayattan korktum Allah kimseye yaşatmasın. Çok zor durumları atlatan arkadaşlar olmuş geçmiş olsun.

Herhalde bende en çok acı veren şey elektro şok cihazı ile birden elektrik verilmesi, farkında olmadan yapılırsa cidden çok acıyor. 

Birde bi psikopat acı vermeyi ve acı çekmeyi seviyorum demiş o nasıl bir zevktir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hatırlayabileceğim okadar çok bir acım yok :D

Ama kickboxa ilk başladığım da baldırlarımın alışması için hoca eski sporculardan birine low kick attırıyordu baldırlara :D

o 1 haftanın acısı olabilir :)

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

SysTeMeRRoR bunu yazdı:
    -----------------------------

:)

60 kisi kebapci basmaya gittik elemanlar 5 kisilermis.

doner bicaklarini cektiler biz kaldik mi 6 kisi.

elimde zincir vardi birine vurdum sora bi ara elimden kaydi zincir

egildim almak icin bi baktim kafama bisi geliyo elimi kaldirdim auto response olarak :(

sol el dagildi haliyle doner bicagiymis kafama dogru gelen. yuzuk parmagimin ilk bogumu koptu diger parmaklar paramparca.

2 ameliyat 60 dikis 5 ay fizik tedavi

simdi biraz parca eksik parmakta ama cok sukur sorun yok :)

tavsiye size satir falan gelirse ustuneze kacin, tutmaya calismayin sakin :D

bu olayları hep ters taraftan dinlerdik. mesela

biz 5 kişiydik 60 kişi bize dalcaklardı. Ben elemanın birinin parmağını koaprttım dönerle ... gibi :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

1 aşk acısı 

2 askerde devlet hastanesinin acil kısmında görev yapmaktayım kurban bayramıydı sabah namazı na yakın bir reno okadar hızlı geldiki içeri dalıcak herkes geri kaçtı ama adam direksiyonu kırdığında reno orda iki tur atıpmı döndü kaldı yoksa o şekilmi durdu kimse o kısma bakamadı velhasıl içinden bir bebek(melek) indi babasının kucağında adam saten yıkılmıştı acil müdahalede bulundu doktorlar salonun içindeydim ve bebek çoktan ölmüştü yorgan bebeğin nefes almasını engellemiş :( ve doktor söledi durumu adam hepten gitti ... 

edit: ilk yazdımda mesaj çıkmadı ikincile bir çıkmış herkesten özr.

çocuklarımıza dikkat edelim her saniyesi önemli yemesi içmesi soluması ... 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

kiNki bunu yazdı:

Ephesus bunu yazdı:

Taekwondocu bir piç apçorigi mi deniyo ne deniyo siyah kuşakmış o.ç. beynimin orta yerine o yüksek tekmeden bi çekti burnum değil beynim kırıldı sandım. Mavi ekran vermedim monitörü söküp atmışlar kadar oldum.

kardeş kusura bakma ama gülmekten yarıldım ya çok geçmiş olsun:))

bencede en acıklısı ve en sağlamı bu olmuş .

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

çocukken bir keresinde kavgada burnuma kafa yemiştim. nasıl canım yanmıştı nasıl anlatamam. sinirden kendimi tutuyorum felan olmuyor burnumu tutuyorum 

elimle felan. kanamıyorda imanını siktiğim fakat nasıl acıyo amk şuurum gitti la nerdeyse. boyumuz da uzun ya adam küt diye bi koydu ben lakk diye direk 

burnumun üstünden yedim mk. neyse o gün bugündür kendimi kafa atmada öyle bir geliştirdim ki muridler genelde bu sayede 3-4 kişyi aynı anda gözüm

kesebiliyor çünkü uçan kafa diye bir şey geliştirdim kendimce. fazla gerilmeden bile ayaklardan destek alarak kendimi 2 metre ileriye 150 km hızla fırlatabilip,

aynı kombinasyonun içinde uçarken, kafada kendini göğsün ve boynun yardımıyla ileriye atıyor. tam uçtugunuz yerin son noktasına alnınızın üst kısmıyla ölümcül bir

vuruş yapıyorsunuz. 

artık gerekmedikçe yapmamaya çalışıyorum. insan insana böyle hunharca vurmamalı. gerçekten büyük vicdansızlık. büyük ayıp.

sonuç olarak ; her acı beraberinde bir değişimi getirir. 

tabi lan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

korkarabatak bunu yazdı:

çocukken bir keresinde kavgada burnuma kafa yemiştim. nasıl canım yanmıştı nasıl anlatamam. sinirden kendimi tutuyorum felan olmuyor burnumu tutuyorum 

elimle felan. kanamıyorda imanını siktiğim fakat nasıl acıyo amk şuurum gitti la nerdeyse. boyumuz da uzun ya adam küt diye bi koydu ben lakk diye direk 

burnumun üstünden yedim mk. neyse o gün bugündür kendimi kafa atmada öyle bir geliştirdim ki muridler genelde bu sayede 3-4 kişyi aynı anda gözüm

kesebiliyor çünkü uçan kafa diye bir şey geliştirdim kendimce. fazla gerilmeden bile ayaklardan destek alarak kendimi 2 metre ileriye 150 km hızla fırlatabilip,

aynı kombinasyonun içinde uçarken, kafada kendini göğsün ve boynun yardımıyla ileriye atıyor. tam uçtugunuz yerin son noktasına alnınızın üst kısmıyla ölümcül bir

vuruş yapıyorsunuz. 

artık gerekmedikçe yapmamaya çalışıyorum. insan insana böyle hunharca vurmamalı. gerçekten büyük vicdansızlık. büyük ayıp.

sonuç olarak ; her acı beraberinde bir değişimi getirir. 

Hacı sen direk combo yapmışsın :D

Kurtla sevişen mazoşist koyun
Toplam Hit: 8579 Toplam Mesaj: 83