folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bu Zamana Kadar Hissettiğiniz En Büyük Acı

Bu Zamana Kadar Hissettiğiniz En Büyük Acı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Taekwondocu bir piç apçorigi mi deniyo ne deniyo siyah kuşakmış o.ç. beynimin orta yerine o yüksek tekmeden bi çekti burnum değil beynim kırıldı sandım. Mavi ekran vermedim monitörü söküp atmışlar kadar oldum.

Avukat/Hukukçu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Dişçideyken, uyuşturucu iğnenin kan ile temas etmemesi gerekiyormuş. Tepkimeye girermiş kan ile.Dişçim, çok ta iyi bir hanımdır, yanlışlıkla damara verdi ilacı. Dünyam karardı biranda, gözlerimden yaşlar. Sol çenemden sol gözüme kadar tüm yanağımdaki damarlar mosmor kesildi. Hayatımda hissettiğim bir anlık en büyük acıydı..

http://yigitdemirag.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Lise 2 zamanlarım ön dişim kırık kaplama yaptırıcam kırık dişi çekti neyse 1 hafta sonra gittim çekilen dişin yanlarındaki dişleri incelticez dedi doktor eyvallah dedim bastı iğneyi uyuştu,ben at gibi kişneye kişneye konuşuyorum.doktor ince çarkla bi daldı dişlere sanırsın o çarkı beynime sokmuş zzzzzzzz diye inceltiyo dişi.uyuşmuş hali bu kadar acı veriyosa uyuşmadan yaptırsam bayılıp kalırım herhalde..

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Ameliyattan önce ve sonra toplamda 10 civarı serum yedim, lokal anestezi yüzünden işiyemedimde sonda taktılardı.O sondanın acısı bambaşkadır günler sonra bile zar zor geçti, o gün 2 litre işemiştim sondanın torbasına o da ayrı bi olay :D

Bide denize gittiğim gün fileli şort giymiştim sonradan gelişen olaylar neticesinde anladım ki file penisi acayip derece tahriş ediyomuş, ondanda epey çektiydim çırılçıplak odada oturup kendimi kremlediğim günler falan :\

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

apandist

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

makasın ucunun fırlatılıp ayak parmağımın ortasını kesmesiydi

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bedeng
    bedeng's avatar
    Erkek

Ramazandı bundan 5 yıl önceydi niyetliydim ve akşama doğruydu güneş azalmış ortalık gölge olmuştu canım çok sıkılmıştı ben ve bi arkadaşım birlikte gidip bakkaladan torpil falan aldık geldik biz ailecek demirci olduğumuz için evin bahçesinde üstü demir saçla kaplı bi atölye benzeri çalışma yeri vardı her türlü el aleti bulunurdu bi aleminyum boru buldum   et kalınlığı tahminen 2,5 mm çapı 1.5 cm falan dibini çekiçle ezdim torpilleri boşalttım barutunu borunun içine boşalttım tabi boru sol avucumda  baktım yetmiyor 2 tanede tüfek mermisi boşalttım onlarında barutunu ekledim (buraya kadar herşey normal fakat bundan sonrası akıllı bir insanın yapacağı iş değil sonradan çok sordum kendime neden böle yaptım diye ) borunun ağzını tam kapatacak bir matkap tığı buldum borunun başına taktım ve ağır bir demirle aptallar gibi vurdum ne kadar sıkışırsa o kadar etkisi fazla olur mantığı fakat gözardı ettiğim bişi vardı barut sürtüştüğü zaman kıvılcım çıkarır ve alevlenirdi birden kulak çınlatan ve çok şiddetli bir patlama oldu ortalık duman ve barut kokusu geri çekildim ve elime baktım sol eliminden kanlar süzülüyor serçe ve yüzük parmağının kemikleri çırılçıplak ortada avucum kaynamış et misali darma dağın bi halde dışarı koştum babam geldi avucumdaki aleminyum parçayı çıkardı ilkin acı yoktu fakat hastanede 2 saat bekledim ve bekledikçe acı arttı amelayata aldılar serçe parmağımı makasla keserken hisstetim yüzük parmağının tırnak olan eklemini kestiler avucuma en az 25-30 dikiş attılar başparmağın uç kısmında + şeklinde bir yırtık dikiş attılar arkadaşımında karnına bir parça saplanmıştı   sonuç olarak o günden sonra uslu bir çocuk oldum o günden sonra ellerim titriyor tırnakları keserken dalıyorum ve sol elimin serçe ve yüzük parmağına geldiğimde olayı baştan sona hatırlıyorum ilk başlarda soranlara anlatıyordum büyük bir marifetmiş gibi ama artık kaza diyip geçiyorum ...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek

böbrek taşı ağrısı, hala arada çekerim ağrı inceden başladığında kendimi en yakın devlet hastanesine atıp 2 iğne ve bir serum yerim, ardından yeniden doğmuş gibi olurum.

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuwelAsK
    HuwelAsK's avatar
    Erkek

üç tekerlekli önü kasalı bisikletimsi bir araca 5 kişi binmiştik.ben de arkaya yan şekilde oturmuştum.yokuş aşşağı arka tekerleğe ayağım sıkıştı.başparmark tellere takılmış yırtılmıştı.dikiş mikiş...7 yaşında birinci kat yüksekliğinden biri beni yüzükoyun fırlatmıştı.sol el bileğim S çizdi.kafamın arkasından iki kere lokal anesteziyle ameliyat geçirdim.ikinci ameliyatın dikişleri yarın alınacak.suyun altında el bileğim kayaya sıkışmıtı,acı yoktu ama insanın aklını nasıl kaçırdığını az kalsın öğrenecektim ve bir sürü şey...

Wordpressten tiksiniyorum
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

lise 1'e filan gidiyorum. ev boş para yok alkol yok. ne yapsam ne yapsam asiton buluyorum lan acaba bu kafa yaparmı diye düşünüyorum? sonra oturuyorum koklamaya başlıyorum ama şişeden koku gelmiyor bende sıkıyorum göya koku çıksın diye meğersem kapağının ucu delinmemiş tam o sırada süpernova patlaması ile asiton gözüme burnumdan ciğerlerime heryerime giriyor. nefes alamıyorum önümü göremiyorum ne olduğunuda anlamıyorum biranda patlayınca. öyle bir şey yok. acı var nefes yok!

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
Toplam Hit: 8578 Toplam Mesaj: 83