folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bunalıma Girmeden Bi Yardım Edin

Bunalıma Girmeden Bi Yardım Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qzkn
    qzkn's avatar
    Erkek

abilerim nedir ya, onlardan kurtul önce.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Önce ilgi alanlarını belirle. Hemen her konuda bilgin olsun ama ilgi alanın konusunda çok bilgin olsun bir müridinde yazdığı gibi.

Sadece kitap film olarak düşünme bilgili insanlarla yapacağın bir saatlik sohbetten alacağın ders 10 kitaba bedeldir.

Gez gör insanlarla tanış. Ama ünide hatun kaldırıcam diyorsan. Siyaset, astroloji, vücut dili, kişisel gelişim vs gündemdeki konular :)

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gn_Star
    Gn_Star's avatar
    Erkek

saolun hocalar hepsını tek tek degerlendireceğim :)

Değişim, başarısızlığı gidermenin ilk adımı. Başarıya her yolla ulaşabiliriz ama girişi tektir o da değişim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mycity ile tanis iki kafadar birbirinizi iyi cekersiniz

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

çizik olsun kitap önerileri bekliyorum :)

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hocam abilerim dediklerin doğaldır yani 

Babam bana hep şunu söylerdi herşeyi araştır öğren yapmak zorunda değilsin ama öğren ilerde lazım olur

onun içindir ki her bi boktan az az anlarım :)  ben de benim yaşıtımdaki kişilerle pek konuşacak birşey bulmıyorum genelde 40+ takılıyorum benim yaşımdakiler bekarlar karı kız derdinde evliler içme sıçma derdinde

adam futboldan başka birşey konuşmuyor siyaset desen haberlerle sınırlı adama ne anlatırsan anlat boş boş bakıyor

onun için +40 kullanıyorum en azından anlamasada futbol ve karıkız muhabbeti yapmıyor :)=

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

hocam abilerim dediklerin doğaldır yani 

Babam bana hep şunu söylerdi herşeyi araştır öğren yapmak zorunda değilsin ama öğren ilerde lazım olur

onun içindir ki her bi boktan az az anlarım :)  ben de benim yaşıtımdaki kişilerle pek konuşacak birşey bulmıyorum genelde 40+ takılıyorum benim yaşımdakiler bekarlar karı kız derdinde evliler içme sıçma derdinde

adam futboldan başka birşey konuşmuyor siyaset desen haberlerle sınırlı adama ne anlatırsan anlat boş boş bakıyor

onun için +40 kullanıyorum en azından anlamasada futbol ve karıkız muhabbeti yapmıyor :)=

aynen bende 17 yaşındayım arkadaş bulamıyorum sınav yüzündende facebook uzağız bunalımdayım yeminlen

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

kendisi bi sikime balta olamayanlar ogut vermeyi severler. zira bir seyler basaran, ornek olan insanlar, ozsayginin ne oldugunu bilediklerinden herkesin basariya kendi ic yolculugu ile ulasacagini bilir. baskasina ihtiyacin yok. yanlis yapa yapa erdem'e ulasacaksin

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    S.ktir et dersleri, katilabildigin kadar sosyal etkinlige katil. Geziler, tiyatro, gitar kursu, bir sivil toplum kurulusuna uye ol ve sktif gorev al vs...
    Dersleri sallama derken cok zorlama, sinifi gec yeter.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 5077 Toplam Mesaj: 56