folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bunlar Kaç Kisinin Basina Geliyor :|

Bunlar Kaç Kisinin Basina Geliyor :|

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

bi esya ariyosunuz akliniza gelen ilk sey Ctrl F, deftere yanlis yazi yazdiniz Ctrl Z, ders notu almak için C/P vs vs

:S

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    ahahah ewet....geçenlerde ark. ewe geldi çakmağına benzin dolduracaktı sende var mı dedi..ewet dedim ve kendimi benzin in yerini mause ikonu ile işaret ederken buldum..sap sap mause'u çeviriyorum...sonra bi anda kendime geldim dumur bir vaziyette kahkahalara boğuldum...arada sırada fasikül'deki yazılarıda deftere c/p yapma.test çözerkende klik sesi beklentileri tribine hakim olamıyorum

dont think twice its all right
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

gazetede köşe yazısını okurum bi yeri hoşuma gider oraya tekrar dönmek isterim misal orada ali ismi geçer hemen kafamdan ctrl+a 'nın ardından ctrl+f yapmak gelir ama yapamam deliririm banada oluyor sık sık yani

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     C/p rulLz :) En olmadık yerlerde aklıma geliyor, keşke yapabilsem diyorum. Bi insan tembelliğe bu kadar mı alışır :D

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

:D bana da cok oluyor :D mesela ben Cinema 4d isimli bir 3D modelleme programi kullaniyorum... bu programda 3 tusuna basili tuttugunuzda mouse u kullanarak 3D objenin etrafinda donebiliyosunuz... Ben de bazen fotograflara bakarken 3 basik tutup cevirmeye calisiyorum :D

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi
    Çok eski pc kullanıcısı değilim ama bu son zamanlarda hayatımda bişeyler çok bulanık olduğu zaman aklıma sağ tık > yenile özelliği geliyo :)

allcolorsarebeautiful.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Ahah benm ba$ıma gelmio senn beynin sulanmı$ kodlamaktan kızım :F
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    bi kere deftere yazı yazıyodum yanlış yazdım sonra birden kendimi ctrl z kombinasyonunu uygularken buldum :) çok gülmüştüm ama
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabir22
    muhabir22's avatar
    Erkek
    Bende işyerimde mac kullandığım için evde ctrl yerine elmayı arıyorum, evdeyken mousta sağ tuş kullanmayıp ctrl tuşlarını kullanmaya başladım :P eşya konusuda aynı birşeyimi aradığım zaman aklıma direk ctrl f geliyor, bu bi bende var sanıyordum iyi oldu bu başlığı görünce :))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

benim aklıma sadece ctrl + F geliyo bazen.

ya işte pcnin yan tesirleri (: çıkın dışarı gezin, koşun, dolaşın, hava alın. Sevgili yapın kendinize gezin konuşun uçun ya. her zaman bunu derim :D

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Aslında hayatın b.ku cıktıgında bi formatla yeni bi baslangıc yapabilmek, dusunmesi bile zevk verici 

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
Toplam Hit: 5012 Toplam Mesaj: 34