Bunuda Gördüm Ya Artık! >>

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    wayyyyy a.q ne deyimki herlez söylemiş söylüceni zaten onlar nasıl insanlar yaw öle bişi yapmak için deliliğin piskopatlığın ..... son noktasına gelmek lazım ulan millet namusu için canını veriyo şunların yaptığına bak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nothing
    nothing's avatar
    Erkek
    link uçmuş, elinde olan varsa upload edebilir mi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

nothing bunu yazdı:
    -----------------------------
    link uçmuş, elinde olan varsa upload edebilir mi?
    -----------------------------

el insaf. 2006'nın konusunu hortlatmışsın ;)
    ama bende merak ettim şimdi :)

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    he ya şu linki bi tazeleyin, merak ettik şindi:D

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    ben bunu izledim hacı linkin aktif olduğu zaman :) bi acaip sıradışı bişe . konser anında platformda zikişiyolar konseri verenler eleman dolanıyo hatunun arkasına ne kadar puan, bonus vs. varsa topluyor :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    herseyin bir adabi vardir. ciplak dolasmak nasik etik kurallara ve sosyal hayata aykiri ve yasak ise sosyal ortami gerici ve günümüzün sartlarina uymayan sekilde giyim tarziyla toplum önüne cikmakta yasaktir. esitlik budur. esitlik kurallara uymak demektir. kural ve düzene uyulmuyorsa o toplumda böyle babafingoyu sallayarak dolasan adamida görürsün. yada hertarafini saklayarak neredeyse ne idügü belirsiz birsey oldugunu anlayamadigin kadinlarida görürsün. biri cikmis ordan sapka mapka kurali bilmem ne demis. kardesim o inkilap düzenleyici iyilestirici inkilaptir fes sarik gibi degistirilmesi gereken seyler icin düzenlenmistir. evet bir dönem zorunluluk vardir cünkü o devirde kime baksan herkesi evliya zannederdin kafasindaki sariklar yüzünden. simdi kalkipta sapka giymemekte suc gibi cümleleler sadece senin savunma mekanizmandir. kara carsaf giyipte karakola cekilenleri görüyormusun? ben görmüyorum. ama görmek istiyorum. cok acik giyinenide ceksinler karakola. karacarsaf giyenice ceksinler. evrensel olarak her hareketin bir normali vardir birde abes olani vardir. bu kadar basit degildir karmasiktir elbette...ama insanlar gercekten kara carsaf giyecek veyahut apacik giyinecek kadar fevkalade basittirler
Toplam Hit: 12981 Toplam Mesaj: 47