folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Burası İzmir, Haddinizi Bileceksiniz!

Burası İzmir, Haddinizi Bileceksiniz!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek

Pamukoğlu'nun dediği gibi; Bu vatan hainlerinin hepsini gömecek toprağımız var.

Bunları toprak da kabul etmez ya olsun biz insanlık yaparız yine son raddede.

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

7 ceddinizi ..

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:
    -----------------------------

arkinfes bunu yazdı:

o rus bu cocuğu hepsi

anneleri kötü kadın diyorsun :F

Bence o.ç. demek o hayat kadınlarına hakaret olur.

Bunlar ne o.ç nede başka bir şey.

Bunlar çok farklılar, o.ç. demek bunlara iltifat olur.

O'lar sadece bedenlerini peşkeş çekiyor ekmek parası için mecburiyetten.

Bunlar hem bedenlerini hem beyinlerini peşkeş çekiyorlar, hemde toz pembe hayaller uğruna.

+

Dün akşam dı sanırım samanyolunda bir proğram gözüme çarptı. Kırık Kalpler diye.

4 askerimizin şehit olduğu el bombası olayını irdelemişler.

Diyaloglar :

( Asker nöbette uyuyor, başçavuş yakalıyor uyandırıyor, durum malum, Bçvş. uyuduğu için hatalı veya değil bir ders verme amacında )

Er : " Komutanım yapmayın, etmeyin, teskereme 48 gün kaldı "

Er : " Allah rızası için yapmayın, Allahım güç ver bana "

Bçvş : " Bombanın pim'i benim elimde, bana yalvar "

Ulan onun bunun çocukları siz nerenizden uydurdunuz o konuşmaları, olay anında ordamıydınız, Bçvş'yi hemen dinsizlikle itham ediyorsunuz ?

TSK'yı töhmet altında bırakıyorsunuz, şerefsiz fetoş'un köpekleri sizi.

Gözümle görmesen inanmazdım ama Allah'a şükür gördüm, yaşadım, biliyorum.

Mrk. K.lığında askerlik yaptım, 100 kişilik mrk k.lığında idim, S1 yazıcısı idim.

Kurban bayramı sabahı, KOLORDU KOMUTANI ile bayramlaşdıktan sonra askerlere dağıtılacak poşetlenmiş ÇEREZ ve ŞEKER'leri sayıyorum.

Yıldırım Kışla Komutanı ALBAY, Lojistik Alay Komutanı KURMAY ALBAY, Kolordu Komutanı Yrd. KURMAY ALBAY, Bizim Mrk. K.nı ALBAY'ın odasında bayramlaşıyorlar, BAYRAM NAMAZINDAN GELDİLER ve YANLARINDA ÇOCUKLARI İLE HEMDE.

KURBANLARINI BİZİM  BÖLÜKTE KESTİRDİLER VE ASKERLERE EN AZ 1'ER BUT VERDİLER PİŞİRN YİYİN DİYE.

AMA EN UNUTULMAZI YILDIRIM KIŞLA KOMUTANININ BEN YAZIHANEDE İKEN İÇERİ GİRİP;

" ASKER, GEL BURAYA NERELİSİN "  ( TEKMİLİ VERDİM )

" ÖP LAN ELİMİ, BENDE SENİN BABAN SAYILIRIM " DEDİ. BAYRAMLAŞTIK, ALNIMDAN ÖPTÜ.

SAMANYOLU GİBİ FETTOŞ KÖPEKLERİ HAYDİ GELİNDE BENİ KANDIRIN, SİZ ANCAK BAĞNAZLARI KANDIRIRSINIZ...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DmrKen
    DmrKen's avatar
    Erkek

bir ara zaplarken samanyolunda teröristlerle ilgili bir dizi gibi bişey gördüm. 5 dakka baktım neymiş diye, olayları görünce ana avrat sövdüm bidada açmadım. İzleyenler varsa belki hatırlar.

" bir karı birde erkek terörist iti birbirini seviyo sanırım, sonra dağda aşk yasak olduğu için bunları acındıra acındıra gösteriyo. sonra Türk askeri dağa baskın yapıyo bu iki terörist birlikte kaçıyolar, kaçarlarkene dağa doğru çıkan bir kürt karısı görüyolar yaşlı bişey, elemanın biri diyo kaçmamız lazım geliyolar, diğeri de diyo olurmu biz onlar için burdayız, sonra karıya yardım ederken Türk komutan bunları yakalıyo, komutan karıya tecavüz ediyo sonra diğer herifi de öldürüyo."

Yani terörist mazlum, halka yardım için dağda, ezik. Türk askeri gaddar tecavüzcü. Bu şerefsizlik değilse nedir. :@

01000100 01101101 01110010 01001011 01100101 01101110
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

Türk gençliği bu ülkenin gerçek sahibidir, iş başa düştüğünde bu ülkede polis var jandarma var diye beklemeyecektir. Yapılması icap eden neyse taşla sopayla kendisi yapacaktır.

Aynen hocam. Bunun böyle olması gerektiğini Ulu Önder sanki bu günleri görerek gençliğe hitabesinde belirtmiş. Bu gençlik yaydan çıkarsa ne polis dinler ne jandarma nede hükümet.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek

YaSevYaTerkEt bunu yazdı:

Kreyzi bunu yazdı:

arkinfes bunu yazdı:

o rus bu cocuğu hepsi

Bence o.ç. demek o hayat kadınlarına hakaret olur.

Bunlar ne o.ç nede başka bir şey.

Bunlar çok farklılar, o.ç. demek bunlara iltifat olur.

O'lar sadece bedenlerini peşkeş çekiyor ekmek parası için mecburiyetten.

Bunlar hem bedenlerini hem beyinlerini peşkeş çekiyorlar, hemde toz pembe hayaller uğruna.

+

Dün akşam dı sanırım samanyolunda bir proğram gözüme çarptı. Kırık Kalpler diye.

4 askerimizin şehit olduğu el bombası olayını irdelemişler.

Diyaloglar :

( Asker nöbette uyuyor, başçavuş yakalıyor uyandırıyor, durum malum, Bçvş. uyuduğu için hatalı veya değil bir ders verme amacında )

Er : " Komutanım yapmayın, etmeyin, teskereme 48 gün kaldı "

Er : " Allah rızası için yapmayın, Allahım güç ver bana "

Bçvş : " Bombanın pim'i benim elimde, bana yalvar "

Ulan onun bunun çocukları siz nerenizden uydurdunuz o konuşmaları, olay anında ordamıydınız, Bçvş'yi hemen dinsizlikle itham ediyorsunuz ?

TSK'yı töhmet altında bırakıyorsunuz, şerefsiz fetoş'un köpekleri sizi.

Gözümle görmesen inanmazdım ama Allah'a şükür gördüm, yaşadım, biliyorum.

Mrk. K.lığında askerlik yaptım, 100 kişilik mrk k.lığında idim, S1 yazıcısı idim.

Kurban bayramı sabahı, KOLORDU KOMUTANI ile bayramlaşdıktan sonra askerlere dağıtılacak poşetlenmiş ÇEREZ ve ŞEKER'leri sayıyorum.

Yıldırım Kışla Komutanı ALBAY, Lojistik Alay Komutanı KURMAY ALBAY, Kolordu Komutanı Yrd. KURMAY ALBAY, Bizim Mrk. K.nı ALBAY'ın odasında bayramlaşıyorlar, BAYRAM NAMAZINDAN GELDİLER ve YANLARINDA ÇOCUKLARI İLE HEMDE.

KURBANLARINI BİZİM  BÖLÜKTE KESTİRDİLER VE ASKERLERE EN AZ 1'ER BUT VERDİLER PİŞİRN YİYİN DİYE.

AMA EN UNUTULMAZI YILDIRIM KIŞLA KOMUTANININ BEN YAZIHANEDE İKEN İÇERİ GİRİP;

" ASKER, GEL BURAYA NERELİSİN "  ( TEKMİLİ VERDİM )

" ÖP LAN ELİMİ, BENDE SENİN BABAN SAYILIRIM " DEDİ. BAYRAMLAŞTIK, ALNIMDAN ÖPTÜ.

SAMANYOLU GİBİ FETTOŞ KÖPEKLERİ HAYDİ GELİNDE BENİ KANDIRIN, SİZ ANCAK BAĞNAZLARI KANDIRIRSINIZ...

Hadi onlar orda değil bilmiyoda sen nerden biliyosun bakalım öyle olmadığını?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bi daha izmire gelemez bunlar sıkar...

bi izmir marşı bu gece iyi gelecek..

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Kreyzi bunu yazdı:

arkinfes bunu yazdı:

o rus bu cocuğu hepsi

katılmıyorum. tamam o rus buluk ahlaksızlık vs gibi birşey olabılır ama velhasıl

bunlar gibi ne oldugu belırsız hayvanlara orusbu cocugu demek Devlet eğlence tesislerinde
    devlet vesikası ile her musteri için yazar kasadan fiş kesip devlete kazandıgı paranın vergisini vererek

namusuyla (herne kadar kötu bır meslek olsada) ınsanları memnun eden bayanlara ve onların cocuklarına yapılabılecek en buyuk hakarettır.

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ya askeriyeyi dinsizlikle suçlasalar ne olacak suçlamasalar ne olacak a.k fetoşun ben ulan din devletimiyiz ki dine göre hareket edeceğiz fethullah istediği kadar kötülesin ona inanan halk gerizekalı ki hala daha laiklik kavramını kendi içine sindirememiş bizene komutanların dininden imanından diyemiyorda komutanlar dinsiz yok dindar diyorlar beni 1. dereceden akrabalarımın bile dini imanı ilgilendirmez banane açıkçası herkesin dini kendini bağlar ayrı meseledir devletin meselesi değildir.

Şayet TSK kurban bayramına has özel bir kutlama tebrik düzenliyorsa bu TSK nın hatasıdır. Bunu hoş göremem Türkiyede askere alınmış binlerce farklı dine mensup insan var belki hepsi için özel gün tebrik mi düzenliyor hayır düzenlememeside gererkir T.C Laik bir devlettir TSK nında dinle diyanetle işi olmaz TSK nın görevi yönünden takdir ederim ben severim tutupta dindarmış dinsizmiş komutanların dini imanı beni ve kimseyi ilgilendirmez komutanların askeri başarısı bizi ilglendirir canımızı emnet etmişiz bırakın komutanın dinini imanını

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    meander
    meander's avatar
    Erkek

izmirin dtpli köpeklere burda  açılacak bayrağın kan rengi olduğunu gösterdi ve iktidarada açılım denen safsatanın insanların sabraının taştığını anlattı bence

imza meander
Toplam Hit: 9389 Toplam Mesaj: 54