folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bursasporlular İçin ABD'de Ünlü Yönetmen Özkan Öz Tarafından Hazırlanan Klip Gündem Yarattı...

Bursasporlular İçin ABD'de Ünlü Yönetmen Özkan Öz Tarafından Hazırlanan Klip Gündem Yarattı...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLgee
    GoLgee's avatar
    Erkek

Bursasporlular için ABD'de ünlü yönetmen Özkan Öz tarafından hazırlanan klip gündem yarattı...,

http://www.bursasportv.com/index/video/vid/3834/Iste_Olay_Klip 

Bence Süper Olmuş..

Uzman
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

sampiyon olursak , Ajax oluruz . Tum turkiyenin alt yapisi bizde can bulacaktir. insallah bu olurda , darisi diger anadolu kluplerini bulur ...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoLgee
    GoLgee's avatar
    Erkek

inşalla gonulden bursalıyız ..

Uzman
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Eskişehirsporlu olarak ne kadarda aralar gerilse bursasporu şampiyon görmek istiyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bir Adana Demirsporlu olarak gonlum Bursa'nin sampiyonlugundan yana.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek

diyarbakırspor bjk maçınıda kaybederse son 2 maçına çıkmayıp hükmen yenilgi alıcak mıs eger bu olursa zaten 1 maç hükmen yenilmiş olan diyarbakır kurallar gereği ligden düşürülüp tıpkı ankarasporun puan sistemi gibi tüm maçları 3-0 hükmen malup sayılacak . eger bu olursa fenevbahce +2 puan daha alıyor ve lig karısıyor

eger haber dogruysa iç savaş sebebi =))

Telegram @WVesselam
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maximuss
    maximuss's avatar
    Erkek

vesselam bunu yazdı:
    -----------------------------

diyarbakırspor bjk maçınıda kaybederse son 2 maçına çıkmayıp hükmen yenilgi alıcak mıs eger bu olursa zaten 1 maç hükmen yenilmiş olan diyarbakır kurallar gereği ligden düşürülüp tıpkı ankarasporun puan sistemi gibi tüm maçları 3-0 hükmen malup sayılacak . eger bu olursa fenevbahce +2 puan daha alıyor ve lig karısıyor

eger haber dogruysa iç savaş sebebi =))

normaldir , o bolgenin halki , bursayi belirli sebeplerden sevmez :) az kavga etmiyorduk zamaninda. lakin polis bize kayniyordu sonunda. adamlar turklere kufur ediyordu , mahallelerinde polis araclarini tasliyordu yeri geldiginde... biz tepkimizi koyunca fasist oluyoruz !

bu milletten hersey beklenir, ne kadar can cigeri varsa 10 kat daha fazla haini var. Amaclari cingar cikarmak olsunda ne olursa olsun. herneyse .... yapabiliteleri yuksek, zaten fan sitelerinde de Ataturk ve turk halkina ordusuna kufur serbestti. ama belalarini buldular ;)

simdiyse amaclari bursaya karsi killik cikarmak , bu beklenir . bursa zaten hak ettiyse kazanmali. Sercan salagina goz yuman yonetinim , coktan sercani sutlamasi gerekti. ustundeki yesil beyaz ama aklindaki renklerden birisinin sari oldugu kesinde digeri kirmizi mi veya lacivertmi belli degil . hak eden kazansin diycem de fenerinde yaptiklari ortada, aldigi maclar ortada. ama yinede hakki olan kazansin diyorum ben ne kadar fanatik bursali olsam da :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Eskişehirsporlu olarak ne kadarda aralar gerilse bursasporu şampiyon görmek istiyorum.

tabutla geldiler maca :D

la liberte ne meurt jamais.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

açamıyorum vidyoyu

yutup linki var mı?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Beşiktaşlıyım ben Bursasporlada aramız iyi değil fakat fener olacağına Bursa olsun :D

Bir de Mersin İdman Yurdunun bu hafta kazanması lazım :S Yoksa düşmekten kurtulamıcaz.

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek

maximuss bunu yazdı:

sampiyon olursak , Ajax oluruz . Tum turkiyenin alt yapisi bizde can bulacaktir. insallah bu olurda , darisi diger anadolu kluplerini bulur ...

ben fenerbahçeliyim ama Türkiyenin en iyi alt yapısı bucaspor da..bunu tartışmam bile..bakın göreceksiniz yakın zamanda milli takıma bucaspor menşeyli bir sürü futbolcu gelecek

Toplam Hit: 5192 Toplam Mesaj: 33