folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Büyücü Hacı İle Aramda Geçen Komik Hikaye

Büyücü Hacı İle Aramda Geçen Komik Hikaye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lovenocturnal
    Lovenocturnal's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

bu eleman bence kasti olarak insanlari birbirine dusurmeye calisiyor baska bir isi gucu de yok iste. iki gram akliyla bunlari tezgahladigini dusunuyorum. Bu tarz actigi konulara bakarsaniz bir kac mesaj yazip cekiliyor ve izliyor. Soru soran kisilerin genelde sorularina cevap vermiyor. Kisacasi art niyetli oldugunu dusunuyorum, isin kotusu dedigim gibi 2 gram akliyla herkesi tongaya dusurecegini saniyor zavalli..

@ozgunlu, hocam ikide bir 21. yuzyilda dine inan mi var gibi laflar ediyorsun da sana ne arkadasim. Ben 30. yuzyilda da inanirim.. Senden cok bilim teknigin icindeyimdir eminim buna, ve bir yaraticiyi da dini de kabul gormekten zarar gormuyorum. Kimsenin kimseye bir seyi ispatlamaya da ihtiyaci yok bu kimsenin isi de degildir. Sorularin varsa da adam gibi sorarsin yoksa da herkes kendi isine baksin. Kimsenin kimseyi cevirecek gucu yok hatta kimseye bu gorev verilmemistir peygamberlere bile. Bazi arkadaslarin da baskilarini anlayamiyorum. Hic kur'an okumuyor musunuz? ".. Eğer onlar yüz çevirirlerse bilsinler ki, biz seni onların üzerine bir bekçi olarak göndermedik.." "Eğer yüz çevirirlerse, sana düşen şey ancak tebliğ etmektir. Allah kulları görendir" 

Son olarak ezan konusuna gelince, ben bilimin kalbi olan bir ulkedeyim, burada oglenleri 15 dk boyunca çan sesi duyuyorum, saat basi da caliyor surekli.. Ama surekli ne dogru durust bir melodi var ne bir sey ama acik olan her kilisede bu caliyor. Simdi ben kalkip da bu adamlara desem ki ya siz bilimle ugrasan insanlarsiniz bu can sesleri ne, kaldirin bunlari beni rahatsiz ediyorsunuz.. Ne kadar anlamli olur? Adamlar bana diyecek ki sen kimsin ? Disardan gelmis yabancisin, sen buranin kara koyunusun burada misafirsin farkli inancta olabilirsin ama buranin inanci bu'dur. Aynisi senin icin gecerli. Suan senin istanbul'da olmanin sebebi islam'dir hocam. Bu toplum musluman olmasaydi suan buralara gelmenin bir anlami olmazdi. 1000 yildir islam uzerine, ideallerine yasamaya gayret gosteren bir toplum var. Bugun o topraklarda yasiyorsan atalarimizin yaptigi seyler sebebiyledir ve onlar da bunu tamamen din adina yapmislardir, Allah icin yapmislardir. Senin kabul edip etmemen onemli degil. Kabul etmiyorsan sadece kara koyunsun ve misafirsin. O yuzden laf etme hakkin yok. Cunku bu ulkenin insanlari da, buralara edilmis gocun'de her seyin altinda bu din yatiyor. Atalarin ozgunlu beyefendi ezana karsi ciksin diye buralara goc etmemistir. Biz bu vatani once Allah'a sonra atalarimizin yaptigi fedakarliga borculuyuz ve hepsinin cikistigi tek nokta da islam dinidir. 

gecen Turkculuk konusundan beri kilim sana ve senin megaloman tavrina.

her din siyaset konusunda hiyarini alip depar atiyorsun.

yaziyosun ciziyosun, alttan alttan vurup kaciyorsun 

o kadar da uzun yaziyosun ne dedigini kendin bilmiyosun complex gorunmeye calisiyosun.

yani bi bok bildigin yok bir siyaset-din konusunu es gec, kimseye saldirma gizliden gizliye

bu sitede yorumunu okumadan gectigim 2 kisiden birisin.

son olarak anadolunun onceden beyliklerden olusmadigini bilmeyecek kadar cok zekisin.

sakin ol sadece elestiri yaptim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Lovenocturnal bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

bu eleman bence kasti olarak insanlari birbirine dusurmeye calisiyor baska bir isi gucu de yok iste. iki gram akliyla bunlari tezgahladigini dusunuyorum. Bu tarz actigi konulara bakarsaniz bir kac mesaj yazip cekiliyor ve izliyor. Soru soran kisilerin genelde sorularina cevap vermiyor. Kisacasi art niyetli oldugunu dusunuyorum, isin kotusu dedigim gibi 2 gram akliyla herkesi tongaya dusurecegini saniyor zavalli..

@ozgunlu, hocam ikide bir 21. yuzyilda dine inan mi var gibi laflar ediyorsun da sana ne arkadasim. Ben 30. yuzyilda da inanirim.. Senden cok bilim teknigin icindeyimdir eminim buna, ve bir yaraticiyi da dini de kabul gormekten zarar gormuyorum. Kimsenin kimseye bir seyi ispatlamaya da ihtiyaci yok bu kimsenin isi de degildir. Sorularin varsa da adam gibi sorarsin yoksa da herkes kendi isine baksin. Kimsenin kimseyi cevirecek gucu yok hatta kimseye bu gorev verilmemistir peygamberlere bile. Bazi arkadaslarin da baskilarini anlayamiyorum. Hic kur'an okumuyor musunuz? ".. Eğer onlar yüz çevirirlerse bilsinler ki, biz seni onların üzerine bir bekçi olarak göndermedik.." "Eğer yüz çevirirlerse, sana düşen şey ancak tebliğ etmektir. Allah kulları görendir" 

Son olarak ezan konusuna gelince, ben bilimin kalbi olan bir ulkedeyim, burada oglenleri 15 dk boyunca çan sesi duyuyorum, saat basi da caliyor surekli.. Ama surekli ne dogru durust bir melodi var ne bir sey ama acik olan her kilisede bu caliyor. Simdi ben kalkip da bu adamlara desem ki ya siz bilimle ugrasan insanlarsiniz bu can sesleri ne, kaldirin bunlari beni rahatsiz ediyorsunuz.. Ne kadar anlamli olur? Adamlar bana diyecek ki sen kimsin ? Disardan gelmis yabancisin, sen buranin kara koyunusun burada misafirsin farkli inancta olabilirsin ama buranin inanci bu'dur. Aynisi senin icin gecerli. Suan senin istanbul'da olmanin sebebi islam'dir hocam. Bu toplum musluman olmasaydi suan buralara gelmenin bir anlami olmazdi. 1000 yildir islam uzerine, ideallerine yasamaya gayret gosteren bir toplum var. Bugun o topraklarda yasiyorsan atalarimizin yaptigi seyler sebebiyledir ve onlar da bunu tamamen din adina yapmislardir, Allah icin yapmislardir. Senin kabul edip etmemen onemli degil. Kabul etmiyorsan sadece kara koyunsun ve misafirsin. O yuzden laf etme hakkin yok. Cunku bu ulkenin insanlari da, buralara edilmis gocun'de her seyin altinda bu din yatiyor. Atalarin ozgunlu beyefendi ezana karsi ciksin diye buralara goc etmemistir. Biz bu vatani once Allah'a sonra atalarimizin yaptigi fedakarliga borculuyuz ve hepsinin cikistigi tek nokta da islam dinidir. 

gecen Turkculuk konusundan beri kilim sana ve senin megaloman tavrina.

her din siyaset konusunda hiyarini alip depar atiyorsun.

yaziyosun ciziyosun, alttan alttan vurup kaciyorsun 

o kadar da uzun yaziyosun ne dedigini kendin bilmiyosun complex gorunmeye calisiyosun.

yani bi bok bildigin yok bir siyaset-din konusunu es gec, kimseye saldirma gizliden gizliye

bu sitede yorumunu okumadan gectigim 2 kisiden birisin.

son olarak anadolunun onceden beyliklerden olusmadigini bilmeyecek kadar cok zekisin.

sakin ol sadece elestiri yaptim.

hocam benim hakkimda ne dusundugun cok onemli degil :)  istersen nefret et.. ben yine kendi dogru bildiklerimi yazarim.. Sen nasil istedigin konulara yazma ozgurlugunu kendinde goruyorsan benim de bu hakkim var. Yoksa da yonetimden arkadaslar bildirir bana, kisacasi senin isin degil..  

Kucuk bir aciklama yapmam gerekirse; kompleks gorunmeye falan calismiyorum, ya senin kapasitende sikinti var ya da benim anlatmam da, turkce'min %100 duzgun oldugunu iddia etmiyorum, zaten tahribat harici ve bir kac arkadas harici konusup yazmizorum genelde o yuzden anlatim bozukluklari olabilir..

anadolunun beyliklerden olustugunu biliyorum elbette, ilk musluman turklerin de asya'dan geldiklerini biliyorum, anadolu topraklarindaki turkler de muslumandi ozellikle selcuklulardi, onlarin yerlesmesi ve ozellikle osmanli'nin fetih politikasi islam ile alakalidir.. kabul et ya da etme, suanda oturdugun vatan din temeli uzerine kurulmustur, sehitler Allah'in dinini yaymak icin verilmistir, ezandan rahatsiz olan bir kac tane gavur (hakaret etmiyorum, musluman olmayan icin kullanilan bir kelime)  icin bu sehitler verilmemistir. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lovenocturnal
    Lovenocturnal's avatar
    Erkek

inan bana senle ugrasacak zamanim yok, senin gibi milyonlar var disarda.

benim sana diss atmama gerek yok kendi kendine atmissin.

"  ilk musluman turklerin de asya'dan 

" anadolu topraklarindaki turkler de muslumandi "  

"osmanli'nin fetih politikasi islam ile alakalidir"

"oturdugun vatan din temeli uzerine kurulmustur"

"sehitler Allah'in dinini yaymak icin verilmistir"

Seyh!den ignore butonu istiyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Hadi diyelim büyü diye bişey var ve yasak ve islamcılarda islamı doğru yaşadıkları için büyü yapmıyorlar.

Adam öldürmek de islamda hatta her dinde yasaktır fakat yine bildiğiniz gibi güçlü devletler, insanlar, mafyalar vs gözünü kırpmadan milyonları öldürürler.

Öyle bi düğüm yapıp üflemek bişeylere etki etseydi bu teknik birilerince kullanılmaz mıydı? Bi boka yarasaydı askeri kaynaklarda geçmez miydi? Günah olan neler neler geçiyor sonuçta dimi?

(Kurduğum cümlenin gerzekliğinin farkındayım belki iki insan okuyup beyin diye bişeyin olduğunu keşfeder diye yazdım)

Büyücü olmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Büyücü olan kimse şeytana tapması gerekir. Şeytan bu kimseyi kul olarak kabul ederse yardımcı cinleri vasıtası ile büyü yapmasına yardım eder. Yapılan büyüler genellikle insanların eşyalarına yapılır. Saç, sakal, iç çamaşırı,çorap gibi eşya olması gerekir. Büyü kabul edildiği zaman şeytan yardımcı cinlerini büyünün gerçekleşmesi için musallat eder. İslam coğrafyasında pek yayılmayan bu durum avrupada hat safhaya ulaşmış ve büyü yapanlara karşı büyük savaşlar verilmiştir. Bu illetten kurtulduklarında bunu cadılar bayramı olarak kutlamaya başlamışlardır.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    unbalanced bunu yazdı
    Lovenocturnal bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

...

@ozgunlu, hocam ikide bir 21. yuzyilda dine inan mi var gibi laflar ediyorsun da sana ne arkadasim....Sorularin varsa da adam gibi sorarsin yoksa da herkes kendi isine baksin. Kimsenin kimseyi cevirecek gucu yok hatta kimseye bu gorev verilmemistir peygamberlere bile. Bazi arkadaslarin da baskilarini anlayamiyorum. ..... 

Senin kabul edip etmemen onemli degil. Kabul etmiyorsan sadece kara koyunsun ve misafirsin. O yuzden laf etme hakkin yok. 

...

hocam benim hakkimda ne dusundugun cok onemli degil :)  istersen nefret et.. ben yine kendi dogru bildiklerimi yazarim.. Sen nasil istedigin konulara yazma ozgurlugunu kendinde goruyorsan benim de bu hakkim var. Yoksa da yonetimden arkadaslar bildirir bana, kisacasi senin isin degil..  

...

Kendi kendini hic etmenin tanimi.

izzmarit tarafından 16/May/16 13:02 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    Lovenocturnal bunu yazdı

inan bana senle ugrasacak zamanim yok, senin gibi milyonlar var disarda.

benim sana diss atmama gerek yok kendi kendine atmissin.

"  ilk musluman turklerin de asya'dan " 

" anadolu topraklarindaki turkler de muslumandi "  

"osmanli'nin fetih politikasi islam ile alakalidir"

"oturdugun vatan din temeli uzerine kurulmustur"

"sehitler Allah'in dinini yaymak icin verilmistir"

Seyh!den ignore butonu istiyorum.

buyur hocam bunu kullan bir murit yapmis gecende, isine yarar..   http://www.tahribat.com/forum/tahribat-kullanici-cizme-scripti--eklentisi-213236

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek

@unbalanced ve @ozgunlu ikinizde boşuna tartıştınız bence ikinizde kendi alanlarınızda kaliteli insanlarsınız. 

Yapmanız gereken tek şey ikinizden hangisi olursa farketmez diğerine karşı hoşgörülü olmak o kadar, diğeri zaten yapıcı bir şekilde yaklaşacaktır. buna eminim...

Toplumu parçalamanın en kolay yolu değerlerine saldırmaktan geçer. Bunu unutmayın. Kendi değerlerine verilmesini istediğiniz değeri sizde onların değerlerine veriniz.

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

bitanede zayıf allah dostu yokki, allah dostu dediğin adam namaz kılmaktan 40 kilo kalmazmı ? hepsinin ense gürgen ağacı gibi

:)

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Adam üflüyo üflüyo geliyo, burada akademik kariyer sahibi eşşek kadar adamları birbirine düşürüyor.

Ya bunlar kalitesiz troll. Amatörü eğlendirir. Yapmayın.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

unbalanced yaptığı iş, yaşadığı çevre ve başarıları ile birlikte böyle konuşması bana normal geliyor.

forumda ilgilendiği konularda bıkmadan usanmadan bir çok insana yardım eden sanıyorum tek kişidir. bu iddialı gelebilir size.

hiç bir beklentisi olmadan ego 'yu katmadan 100 iş yaptı ise, 1 tane de ego dolu bir şeyler yazmasını tuhaf karşılayamıyorum.

yoksa aramızda öyle insanlar var ki 1 iş yapıyor nerdeyse her mesajında o işe atıfta bulunuyor iticilikte sınır tanımıyor.

kısaca in cin anlamam ama din konusu hassas. tartışma bundan dolayı.

zeybekustasi tarafından 16/May/16 16:31 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 12345 Toplam Mesaj: 85
büyücü hacı